Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
62
Fantastyczna kariera w Barcelonie, genialny zawodnik, ale najwyższa pora się pożegnać.
21
Jak człowiek poczyta co zrobiono temu dziecku to można stracić wiarę w ludzi. Nie ma takiej kary, by zwyrodnialec, jak i reszta nie reagujących mogli ją odczuć
0
@Medium Tez jestem przeciwny jego powrotowi. Mało tego, pożegnalnym i Busiego i Albę
10
@kamiVeB Chyba Alba
0
@Mixtape Real luźno ich klepnie
8
@TaughtMule gość z drugiego filmiku powinien szykować się do odsiatki
21
Skoro mógł być Abidal to może być i Deco. W tym klubie będzie kiedyś normalnie? :)
2
@RonnieVEB Romero zatańczy i może coś wyczaruje. Na przykład zarząd wymyśli coś żeby zarejestrować kontrakt Gaviego, bo za 2 miesiące będzie wolnym agentem
0
@xesco Tak.
0
@xesco Przewijało się w mediach, że po zapewnieniu mistrzostwa w następnym meczu u siebie.
2
@jeyx77x Zacznijmy od tego, że Alemany nie jest członkiem zarządu, a Planes jest już w Betisie
14
Jeśli Real Madryt straci dziś punkty to 14 maja gramy o mistrzostwo! Vamos.
3
Pudło Ansu to jest pudło sezonu. Niewytłumaczalne, niech Mendes go bierze jak już jest w Barcelonie przy okazji
0
@Borry Bo pójście na wymianę ciosów to dostanie oklepu już do połowy?
2
@Arkon Kto nie mówi o tym, że Legia gra w 10? Każdy to doskonale wie i nikt nie zarzuca, że niski poziom jest przez Legię
13
8/22 to Polacy w finale PP. Nie wiem czy obcokrajowcy są u nas tacy dobrzy czy Polacy są tak słabi. W Rakowie dwóch Polaków w pierwszym składzie. Żenada.
1
@Fenelon tak jak mówi @Emhyr pensje były odroczone. Oprócz niebotycznych zarobków Busquetsa i Alby jest jeszcze Frenkie
9
@RomanHoffer tak, można sobie pracować na podwórku
0
@qbuteq Bez szans. Napoli jako pierwsze
12
W wieku 15 lat zagrać na CN przed 80 tys. kibiców... co chłopak musi mieć stresa.
15
Przy dzisiejszej porażce Realu, Barcelonie do mistrzostwa brakuje 4 zwycięstw
2
@Kamilos84 a ty widziałeś pudełko Castellanosa z Barcą? Polecam
0
@Anubis a ty myślisz że taka dyskusja pomiędzy kibicami Realu i Barcy jest tylko w Polsce?
3
@tomek8756 Jak poprzeczkę ustawili nisko to co się dziwić. 2 mecze zawieszenia za podrapanie po nosie
17
Futbol Club Barcelona jest niewinny. Pięknie wyjaśnił to na dzisiejszej konferencji prasowej prezes Joan Laporta. Można się rozejść. Miłego dnia. :)
0
@Adamski69 Masz rację, bo akurat nie jesteśmy mistrzami Hiszpanii
0
@kulek22 Bez obaw
4
Za tydzień Atleti. Tam już na 0 z tyłu może być problem
3
@fcbfan1993 to opcja premium
6
@Borneo 1 mln, ale euro :)