Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Criss18Barca Ciekawe gdzie 34% ludzi w tej grupie ma rozum
0
Były powołania Xaviego..?
3
@7black4 Xavi prezentuje tak fantastyczny styl, że wszyscy czekamy od rana.
0
@P33ck zakład ?
1
@pioz123 dokładnie
6
@pioz123 Finał LM 91/92
0
@betonito U nas dostałby dostęp do Spotify Premium, ale wybrał jak wybrał. Niech wie, ile stracił.
3
@Criss18Barca Nie wiem czy czasem większe szanse nie będą w LE :)
1
@DaPidejpi Poświęcić jeden miesiąc sezonu i niech sobie reprezentację grają co 3 dni.
2
@Kamiloza91 Zawieszenie sędziego na 10 meczów i tym samym brak kasy
12
Barcelona po Bartomeu.
0
@supraomnes1 Nie. Tak.
2
@Kimirionum A Roque myślisz po co kupił Laporta?
0
@Criss18Barca Ameryka Północna - USA
Ameryka Południowa - Peru
Europa - Szwajcaria
Afryka - RPA
Azja - Korea Płd.
Australia i Oceania - Australia
11
@sidi12843 Na konsoli możliwe
6
@barcanawieki To nie będzie jaj tylko rozpacz
6
@Huck W PL nie wiem, ale w MLS jest jeden z całkiem niezłym Leo Messim, dobry grajek
0
Nie da się rozstrzygnąć czy była ręka
7
Jaka to tam była oferta za Abde? 25? Można się pośmiać.
0
@Norbert1234 Możliwe, że Barca rozwiąże kontrakt
1
@FCBparasiempre Gra na licencji z rezerw
5
@abram3k Kartki nie przechodzą na kolejny sezon. Zmieniono przepisy.
15
Rozumiem, że Dembele sprawił ból u kilku w zarządzie, ale brak podziękowań za 6 lat przebywania w klubie to jednak przesada. Nie tędy droga.
0
@Cvzx Czytasz artykuły?
3
@Kondziubarca A moim, by nigdy już tu nie trafił.
0
Jak z LM wylecimy w grudniu to Xavi out natychmiast czy zatrzymujemy do końca sezonu?
32
Plotki o Neymarze, a Balde niezarejestrowany :) Co roku jedno i to samo nazwisko, które już nigdy nie powinno pojawić się w koszulce Barcelony.
16
Jestem przekonany w zasadzie, że w te lato nie przyjdzie ani Cancelo, ani Bernardo ani Neymar. Skończy się na zapchajdziurach.
0
@Kuba_1 Bez szans
6
Dwa lata. Niesamowita kariera, ale pożegnanie boli do dzisiaj. W czasie jego kariery zastanawiałem się jak ludzie podziękują mu za to co osiągnął, a nie mieli nawet takiej szansy.