32

Plotki o Neymarze, a Balde niezarejestrowany :) Co roku jedno i to samo nazwisko, które już nigdy nie powinno pojawić się w koszulce Barcelony.

16

Jestem przekonany w zasadzie, że w te lato nie przyjdzie ani Cancelo, ani Bernardo ani Neymar. Skończy się na zapchajdziurach.

0

@Kuba_1 Bez szans

6



Dwa lata. Niesamowita kariera, ale pożegnanie boli do dzisiaj. W czasie jego kariery zastanawiałem się jak ludzie podziękują mu za to co osiągnął, a nie mieli nawet takiej szansy.

21

@Sysia11 Sprzedając kluczowych zawodników poprawiłaby się sytuacja klubu? Popadliśmy w marazm, brak LM i brak kasy jeszcze większy

5

Dzień, który wstrząsnął futbolem, ale z perspektywy czasu to była jedyna słuszna decyzja dla każdej ze stron

5

@ArterkHD Śląsk dołącza do pozdrowień. Dzisiaj mamy zimny, deszczowy dzien jak w Stoke. W zasadzie nie tylko dzisiaj, ale od może 2 tygodni ;)

0

Jutro po odejściu Dembele, a w przyszłym tygodniu Kessiego zostanie 11 zarejestrowanych do gry. W zasadzie wystarczy na sezon.

0

@LionelM95 Jak wylecimy do Ligi Europy to na pewno :)

1

0

Ktoś się orientuje kiedy nasi wylatują z USA?

14

@Chaoss Kiedy ty miałeś w Polsce 40 stopni?

22

Dembele Dembelem, ale dlaczego nie potrafimy wyciągnąć maksa choćby z Ferrana... Zapłaciliśmy solidne pieniądze i nic z tego nie wynika. Im więcej wydajemy, tym gorzej na tym wychodzimy. Pedri rozsądne pieniądze dzisiaj możemy powiedzieć śmieszne, Araujo śmieszne i ci goście dają jakość. Dajemy 400 na cracków i widzimy obraz nędzy. Nie wiem co jest z tym klubem nie tak, a raczej brakiem warsztatu trenerskiego, bo to jest niemożliwe żeby piłkarze w jednym klubie byli czołowymi zawodnikami a przychodząc do nas stają się inwalidami

0

@Kidd to zostaną odesłani do klauzuli 100 mln

26

W Nowej Zelandii 1.28 i Dembele dalej piłkarzem Barcy. Se queda.

2

@SkilledHydra16 Z pocałowaniem ręki

1

@vangoor Po 1 sierpnia cała kwota dla Barcy

0

@tadzik447 Czytałeś co napisałem czy problemy ze zrozumieniem tekstu? 3 bramki różnicy

0

@Rust_Cohle Łatwiej chyba przekupić kogolwiek żeby było 1-0 niż 3-0...

5

Co sądzicie żeby w piłce wprowadzić dodatkowy bonus za grę ofensywną. Na przykład za zwycięstwo ligowe 3 bramkami różnicy nad rywalem dodatkowy czwarty punkt do tabeli. Według mnie fajny pomysł na dodatkowe emocje

1

@Rhaan To i tak miał lepszy sezon niż Ferran, a miał obok siebie słabszych kolegów.

3

Raphinha - drogi facet z liczbami bez dryblingu
Fati - wonderkid i zjazd do bazy jak Krkić
Ferran - tutaj bez komentarza ;)
Abde - perspektywiczny, ale bez ogrania przeciwko topce europejskiej
Lewandowski - doświadczony, już lepszy nie będzie

FC Barcelona. Klub bez ładu i składu.

0

@VegetaPolska Jeśli to prawda to gigantyczne osłabienie kadry.

7

Luis Enrique kocha Barcelonę i w końcu chce wyciągnąć od nas jedynego skrzydłowego, który umie przedryblować rywala na skrzydle. Sam bym go wywiózł, ale nie za te pieniędze. W tej śmiesznie niskiej cenie za niego nikogo o tym profilu nie da się kupić.

3

@Deviler Każda cebula w każdej postaci. Surowa top :)

0

@abram3k W zasadzie to można powiedzieć Alba i Alves wróć.

21

Roberto, Alonso, Eric, Lenglet, Dest. Piątka magików, którzy nie wiem co dalej robią w tym klubie. Obrona wymaga wzmocnienia, nie ma PO, nie ma zmiennika dla Balde, bo chyba nie Alonso...

1

@DaPidejpi Bo jest susza i kilkudniowy opad niczego nie zmienia. Po za tym rolnik to wodę chce raczej w kwietniu i maju...

2

@DaPidejpi Jest lipiec, najbardziej deszczowy miesiąc w roku, a ludzie w szoku, że pada.

0

@cchesterr43 hahaha. Oczywiście produkcja :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?