Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
32
Plotki o Neymarze, a Balde niezarejestrowany :) Co roku jedno i to samo nazwisko, które już nigdy nie powinno pojawić się w koszulce Barcelony.
16
Jestem przekonany w zasadzie, że w te lato nie przyjdzie ani Cancelo, ani Bernardo ani Neymar. Skończy się na zapchajdziurach.
0
@Kuba_1 Bez szans
6
Dwa lata. Niesamowita kariera, ale pożegnanie boli do dzisiaj. W czasie jego kariery zastanawiałem się jak ludzie podziękują mu za to co osiągnął, a nie mieli nawet takiej szansy.
21
@Sysia11 Sprzedając kluczowych zawodników poprawiłaby się sytuacja klubu? Popadliśmy w marazm, brak LM i brak kasy jeszcze większy
5
Dzień, który wstrząsnął futbolem, ale z perspektywy czasu to była jedyna słuszna decyzja dla każdej ze stron
5
@ArterkHD Śląsk dołącza do pozdrowień. Dzisiaj mamy zimny, deszczowy dzien jak w Stoke. W zasadzie nie tylko dzisiaj, ale od może 2 tygodni ;)
0
Jutro po odejściu Dembele, a w przyszłym tygodniu Kessiego zostanie 11 zarejestrowanych do gry. W zasadzie wystarczy na sezon.
0
@LionelM95 Jak wylecimy do Ligi Europy to na pewno :)
1
@Cule1234 https://www.flightradar24.com/CXB787/31681a13 zgadza się
0
Ktoś się orientuje kiedy nasi wylatują z USA?
14
@Chaoss Kiedy ty miałeś w Polsce 40 stopni?
22
Dembele Dembelem, ale dlaczego nie potrafimy wyciągnąć maksa choćby z Ferrana... Zapłaciliśmy solidne pieniądze i nic z tego nie wynika. Im więcej wydajemy, tym gorzej na tym wychodzimy. Pedri rozsądne pieniądze dzisiaj możemy powiedzieć śmieszne, Araujo śmieszne i ci goście dają jakość. Dajemy 400 na cracków i widzimy obraz nędzy. Nie wiem co jest z tym klubem nie tak, a raczej brakiem warsztatu trenerskiego, bo to jest niemożliwe żeby piłkarze w jednym klubie byli czołowymi zawodnikami a przychodząc do nas stają się inwalidami
0
@Kidd to zostaną odesłani do klauzuli 100 mln
26
W Nowej Zelandii 1.28 i Dembele dalej piłkarzem Barcy. Se queda.
2
@SkilledHydra16 Z pocałowaniem ręki
1
@vangoor Po 1 sierpnia cała kwota dla Barcy
0
@tadzik447 Czytałeś co napisałem czy problemy ze zrozumieniem tekstu? 3 bramki różnicy
0
@Rust_Cohle Łatwiej chyba przekupić kogolwiek żeby było 1-0 niż 3-0...
5
Co sądzicie żeby w piłce wprowadzić dodatkowy bonus za grę ofensywną. Na przykład za zwycięstwo ligowe 3 bramkami różnicy nad rywalem dodatkowy czwarty punkt do tabeli. Według mnie fajny pomysł na dodatkowe emocje
1
@Rhaan To i tak miał lepszy sezon niż Ferran, a miał obok siebie słabszych kolegów.
3
Raphinha - drogi facet z liczbami bez dryblingu
Fati - wonderkid i zjazd do bazy jak Krkić
Ferran - tutaj bez komentarza ;)
Abde - perspektywiczny, ale bez ogrania przeciwko topce europejskiej
Lewandowski - doświadczony, już lepszy nie będzie
FC Barcelona. Klub bez ładu i składu.
0
@VegetaPolska Jeśli to prawda to gigantyczne osłabienie kadry.
7
Luis Enrique kocha Barcelonę i w końcu chce wyciągnąć od nas jedynego skrzydłowego, który umie przedryblować rywala na skrzydle. Sam bym go wywiózł, ale nie za te pieniędze. W tej śmiesznie niskiej cenie za niego nikogo o tym profilu nie da się kupić.
3
@Deviler Każda cebula w każdej postaci. Surowa top :)
0
@abram3k W zasadzie to można powiedzieć Alba i Alves wróć.
21
Roberto, Alonso, Eric, Lenglet, Dest. Piątka magików, którzy nie wiem co dalej robią w tym klubie. Obrona wymaga wzmocnienia, nie ma PO, nie ma zmiennika dla Balde, bo chyba nie Alonso...
1
@DaPidejpi Bo jest susza i kilkudniowy opad niczego nie zmienia. Po za tym rolnik to wodę chce raczej w kwietniu i maju...
2
@DaPidejpi Jest lipiec, najbardziej deszczowy miesiąc w roku, a ludzie w szoku, że pada.
0
@cchesterr43 hahaha. Oczywiście produkcja :)