1

Gerard zadzwoń do Cruyffa. Może on wie

2

@Kinginiesta Tak sprzedałby, bo nigdy nie dałby mu takiej pensji

2

@Essos 183/80.............

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

3

@Graves Barca chce, piłkarze chcą tylko kasy nie ma

26

@Firestone Cruyff się zawinął i chyba skończyło się źródło

13

@Kengo Tak, tak z pewnością. Prędzej się wszyscy poobrażają bo za mało gra i chce odejść.

2

@Ronin47 Jak na nasze możliwości to chyba Samper

0

@dylanwzgw Mam w mBabku i jestem zadowolony. Wszystkie bankomaty za darmo, przelewy za darmo, 5 przelewów natychmiastowych za darmo, apka znakomita

1

Uwielbiałem go jako piłkarza. Fantastyczny zawodnik

1

@Kgorecki2500 owczarek niemiecki długowłosy i golden retriever

28

@Herato 90% ludzi gdyby wtedy miało możliwość wyboru wzięłoby Coutinho

15

@pioz123 A może wrzuć statystyki, ale choćby z kluczowymi podaniami, odbiorami itd. to by lepiej pokazało charakter każdego z nich

4

@Mow_mi_Douglas Nikt nie uważa, że jest słaby tylko jest stary, a plan raczej zakłada pomocnika na lata, a nie rok

2

@BARCA1899Messi dlatego zarówno Xavi i klub chcieli żeby Busi został. Teraz dostaniemy starego Parejo, demo Busquetsa, bajka

0

Co się stało, że mecz Gruzji przerwany?

0

Niemożliwe nie istnieje, a jednak.

2

@qbuteq mecz był wczoraj o 20. Grają do 3 zwycięstw i obecnie jest 2-0 dla Barcy

1

@kondzix2115 Lenglet, Abde, Nico i Dest. Dziękuję. A i Collado.

3

Świetne. W zasadzie zmieniłbym tylko rękawki na niebieskie

20

@kuz Nie chodzi o panikę a zwykłą żenadę jaką jest choćby brak rejestracji nowych kontraktów naszych piłkarzy

44

Tego Bartomeu za doprowadzenie klubu do takiej ruiny to powinni na Barcelonecie zlinczować. Mamy na oku wolnych agentów i nie jesteśmy w stanie przedstawić im umowy. Zwykła kpina. Niezarejestrowane kontrakty choćby Araujo czy Gaviego. Brakuje słów. Zapowiada się najgorszy sezon ogórkowy, a naszym "wzmocnieniem" będzie Dest i Abde

2

@P33ck Mourinho pewnie jest zachwycony

4

Finał do zapomnienia.

1

@Hosh Zapomniałem o ex-Chelsea. Ale oczywiście racja

5

Już za 2 godziny nasz nowy nabytek Gundogan z LM. Niech walczy, bo u nas uszatego to zna chyba tylko Roberto, Ter Stegen i Lewy

6

@FcPortoFan1999 Do skali Małyszomanii jeszcze brakuje, ale za kilka lat gdy obecne dzieci zaczną grać... Kto wie :)

3

Pamiętam gdy Iga sięgała po pierwszy tytuł WS i to był nieprawdopodobny dla nas Polaków sukces, a za chwilę może być tytuł numer 4.

26

Nie widzę dziś innej opcji niż zniszczenie Interu. Jak dziś City nie wygra to już chyba nigdy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?