Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gerard zadzwoń do Cruyffa. Może on wie
2
@Kinginiesta Tak sprzedałby, bo nigdy nie dałby mu takiej pensji
2
@Essos 183/80.............
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@WiernyKibicToJa jutro
3
@Graves Barca chce, piłkarze chcą tylko kasy nie ma
26
@Firestone Cruyff się zawinął i chyba skończyło się źródło
13
@Kengo Tak, tak z pewnością. Prędzej się wszyscy poobrażają bo za mało gra i chce odejść.
2
@Ronin47 Jak na nasze możliwości to chyba Samper
0
@dylanwzgw Mam w mBabku i jestem zadowolony. Wszystkie bankomaty za darmo, przelewy za darmo, 5 przelewów natychmiastowych za darmo, apka znakomita
1
Uwielbiałem go jako piłkarza. Fantastyczny zawodnik
1
@Kgorecki2500 owczarek niemiecki długowłosy i golden retriever
28
@Herato 90% ludzi gdyby wtedy miało możliwość wyboru wzięłoby Coutinho
15
@pioz123 A może wrzuć statystyki, ale choćby z kluczowymi podaniami, odbiorami itd. to by lepiej pokazało charakter każdego z nich
4
@Mow_mi_Douglas Nikt nie uważa, że jest słaby tylko jest stary, a plan raczej zakłada pomocnika na lata, a nie rok
2
@BARCA1899Messi dlatego zarówno Xavi i klub chcieli żeby Busi został. Teraz dostaniemy starego Parejo, demo Busquetsa, bajka
0
Co się stało, że mecz Gruzji przerwany?
0
Niemożliwe nie istnieje, a jednak.
2
@qbuteq mecz był wczoraj o 20. Grają do 3 zwycięstw i obecnie jest 2-0 dla Barcy
1
@kondzix2115 Lenglet, Abde, Nico i Dest. Dziękuję. A i Collado.
3
Świetne. W zasadzie zmieniłbym tylko rękawki na niebieskie
20
@kuz Nie chodzi o panikę a zwykłą żenadę jaką jest choćby brak rejestracji nowych kontraktów naszych piłkarzy
44
Tego Bartomeu za doprowadzenie klubu do takiej ruiny to powinni na Barcelonecie zlinczować. Mamy na oku wolnych agentów i nie jesteśmy w stanie przedstawić im umowy. Zwykła kpina. Niezarejestrowane kontrakty choćby Araujo czy Gaviego. Brakuje słów. Zapowiada się najgorszy sezon ogórkowy, a naszym "wzmocnieniem" będzie Dest i Abde
2
@P33ck Mourinho pewnie jest zachwycony
4
Finał do zapomnienia.
1
@Hosh Zapomniałem o ex-Chelsea. Ale oczywiście racja
5
Już za 2 godziny nasz nowy nabytek Gundogan z LM. Niech walczy, bo u nas uszatego to zna chyba tylko Roberto, Ter Stegen i Lewy
6
@FcPortoFan1999 Do skali Małyszomanii jeszcze brakuje, ale za kilka lat gdy obecne dzieci zaczną grać... Kto wie :)
3
Pamiętam gdy Iga sięgała po pierwszy tytuł WS i to był nieprawdopodobny dla nas Polaków sukces, a za chwilę może być tytuł numer 4.
26
Nie widzę dziś innej opcji niż zniszczenie Interu. Jak dziś City nie wygra to już chyba nigdy.