Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kozinho. Real jest w fantastycznej sytuacji. Poczekają do 1 września i zaoferują 100 mln.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tomek8756 Dramat dla chłopca i rodziny. Jak niewiele potrzeba do tragedii... Mam nadzieję, że chłopak wróci do zdrowia
0
Z jakiej racji nie mogą ze sobą grać drużyny Ukrainy i Rosji? Niech ktoś to wytłumaczy, bo dla mnie to jakieś chore i mieszanie polityki ze sportem. Jako państwa są na ścieżce wojennej, ale co ma do tego sport? Gdyby spotkały się w finałowym meczu to też nie zagrają?
3
@bartas97 Gruzja
1
@Buwik Zgadza się. Póki co zarejestrowanych jest 13 graczy
0
@VegetaPolska Bzdura. Było mnóstwo wypadków samolotów i masa ludzi przeżyła. Szczególny dla mnie to choćby lądowanie na rzece Hudson
2
@VegetaPolska Najbezpieczniejszy jest samolot i dziwie się jak można tego nie wiedzieć.
1
Bez sensu. Powinien spokojnie odpocząć
0
@sonek Raczej nasza poszła na łeb
1
@Karol504 Girona nie zgodzi się na wypożyczenie. To nie im zależy na odejściu, a Barcelonie na kupnie
38
@Deviler Tak? To czemu codziennie ktoś komuś noża nie wbija w żebra tylko dlatego, że krzywo się na niego spojrzał? Dlaczego ludzie nie chodzą w zasadzie z nożami? A może chodzą?
0
@sonek kurs gruzińskiego lari jest wysoki. Dla dobrego zobrazowania to zarabiają około 1000-1200 lari. 1500-1800 zł. Tutaj zarobi 3k, ale jest z dala od domu, koszty utrzymania, ceny w sklepach. Podsumowując nie opłaca się już
7
@betonito Nie wiem czy wiesz, ale robią to co i my. Pracują. I wcale nie jest ich tak dużo, było dużo więcej, ale już im się praktycznie nie opłaca u nas pracować
14
Minął już jakiś czas od wielkiego meczu Alcaraza, ale dalej jestem w szoku co ten chłopak ma w sobie i co potrafi, nie mówiąc gdzie ma sufit. Hiszpania ma kolejnego tenisistę o którym będzie mówiło się latami
1
@domin682 nie traci
0
@MesQueUnClub96 sam na to zapracował zachowaniem na kortach
1
@domin682 challenge
1
Jak się poczyta Twittera to zdecydowana większość za Alcarazem. Ciekawe z czego to generalnie wynika.
1
@Encore eksperci tutaj mówili że Iga nie ma psychiki także ten
2
Djoko upada po raz drugi
0
@barcelonaLM na mączce bez dyskusji nawet
1
Może być 2-1 dla Alcaraza, ale do końca dalej daleka droga. Gdyby stał każdy inny rywal niż Djoko można by tytuł wręczać, ale nie tym razem
24
Nieprawdopodobne żeby sponsorzy musieli zaprzeczać, że to oni zaprosili Stasiaka. Totalna kompromitacja Kuleszy i PZPN. Mam nadzieję, że dymisja wkrótce.
1
@SenoX coś przewijało się w mediach o poniedziałku
39
@dafik85 A tego Gulera, ile znasz? Dwa tygodnie będzie?
0
@Eto'o9 R10 Nie byłem pilnym uczniem i opuściłem kilka lekcji :) ;)
11
Depay wraca? :)
0
@KamQiX Sory. Wystarczy chyba tylko finał
0
Po ponad roku Sabalenka o krok od objęcia pozycji liderki rankingu. Brakuje już tylko jednego zwycięstwa..