29

Leo wybiera Miami, a tu dalej szok i niedowierzanie, że istnieje życie poza Barceloną. Wcale się Leo nie dziwię, bo w Miami jest masa Latynosów i w zasadzie hiszpański wystarczy do życia. Do tego dodamy całoroczne ciepło i świetną pogodę. Czy to nie przypomina jego kochanej Barcelony? A no przypomina. Wygrał MŚ, zakończył profesjonalną karierę i chce pokopać w piłeczkę dla rozrywki świetnie się przy tym bawiąc i przy okazji zarabiając ładne pieniądze. Będzie okazja jeszcze podziękować.

0

@jacob345 Fabregasa nic nie przebije

0

@pacjentzchoroszczy Do 30 czerwca jest piłkarzem PSG.

0

@Alicja3500 Nie. Almeria.

0

@szymonK Gavi nie jest zarejestrowany w B, tylko w Juvenilu

18

Espanyol papa ;)

3

@MrPGG Fati, Kessie, Ferran

1

@kamiVeB Zazdroszczę. Dzisiaj tam upłynie wiele łez :)

0

9.01.2016 i pierwsza wizyta na Camp Nou. Spełnienie marzenia. Barca - Granada 4-0, hattrick Leo i gol w końcówce Neymara

0

@Pustelnik na wygnaniu parę lat? Na wyremontowany CN wracamy za 1,5 roku (listopad 2024)

8

Czyli co.. w grupie znów z Bayernem? :)

0

@Poro6niec Z pewnością piłkarze wezmą sobie to do serca

9

6-1 było epickie, ale manita z Realem to był po prostu gwałt. Niesamowity mecz i słynna reakcja Pique..

4

W przyszłym sezonie naszymi amigosami będą Ter Stegen, Roberto i Dembele? :)

27

Kiedy myślisz, że w tej lidze już cię nie zaskoczy... Anulowanie tej kartki to jakiś absurd. Fajny precedens na następny sezon LL.

0

@DonMatteo901 Bardzo. Szczególnie, że te same praktyki stosuje Barcelona ( czytaj Melo czy Cilessen)

32

Trzeba dać czas na zmianę przepisów

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@wasacz na gorszych warunkach ? :)

0

Z jednej strony cieszę się, że Alemany chce jednak kontynuować swój projekt, a z drugiej jestem zaskoczony, że taki gracz na rynku najpierw nie dogadał się w 100% z nowym pracodawcą, a wcześniej zrezygnował ze starej roboty.

0

@Fenelon To wystarczyło poinformować, że nie przedłużą z nim umowy i koniec tematu

3

@Przemek2323 Jedyna nadzieja w rolnikach, że się podczas wyborów odpłacą.

3

@FcPortoFan1999 Roger Federer skończył już karierę

1

@wpwelement Podobają wpw, bo ujawniają się chociaż miltikonta

2

@Nazio87 Ciekawe ciekawe skończy paplać nt. Barcelony...

0

@yzyr Luisa Enrique nie pamiętam jak był piłkarzem czy to Realu czy Barcy

4

@insp1re Gaviego to kochamy za to, że przede wszystkim jest naszym wychowankiem, a nie stricte umiejętności. Druga sprawa to nie pokochałbym żadnego z piłkarzy Realu gdyby tu przyszli, bo mam coś takiego jak pamięć.

1

@supraomnes1 Bez Viniciusa tak, z Viniciusem nie.

3

Z tym Vissel Kobe to gramy chyba po to, żeby wyciągnąć Sergiego Sampera, następcy Busquetsa. A tak serio to kto by pomyślał, że przymierzany jako faktyczny zmiennik wyląduje w Kobe w Japonii mając chyba 24 lata...

0

@Osyryes Real wygra, a dlaczego to niech każdy z nas sobie odpowie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?