Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
Leo wybiera Miami, a tu dalej szok i niedowierzanie, że istnieje życie poza Barceloną. Wcale się Leo nie dziwię, bo w Miami jest masa Latynosów i w zasadzie hiszpański wystarczy do życia. Do tego dodamy całoroczne ciepło i świetną pogodę. Czy to nie przypomina jego kochanej Barcelony? A no przypomina. Wygrał MŚ, zakończył profesjonalną karierę i chce pokopać w piłeczkę dla rozrywki świetnie się przy tym bawiąc i przy okazji zarabiając ładne pieniądze. Będzie okazja jeszcze podziękować.
0
@jacob345 Fabregasa nic nie przebije
0
@pacjentzchoroszczy Do 30 czerwca jest piłkarzem PSG.
0
@Alicja3500 Nie. Almeria.
0
@szymonK Gavi nie jest zarejestrowany w B, tylko w Juvenilu
18
Espanyol papa ;)
3
@MrPGG Fati, Kessie, Ferran
1
@kamiVeB Zazdroszczę. Dzisiaj tam upłynie wiele łez :)
0
9.01.2016 i pierwsza wizyta na Camp Nou. Spełnienie marzenia. Barca - Granada 4-0, hattrick Leo i gol w końcówce Neymara
0
@Pustelnik na wygnaniu parę lat? Na wyremontowany CN wracamy za 1,5 roku (listopad 2024)
8
Czyli co.. w grupie znów z Bayernem? :)
0
@Poro6niec Z pewnością piłkarze wezmą sobie to do serca
9
6-1 było epickie, ale manita z Realem to był po prostu gwałt. Niesamowity mecz i słynna reakcja Pique..
4
W przyszłym sezonie naszymi amigosami będą Ter Stegen, Roberto i Dembele? :)
27
Kiedy myślisz, że w tej lidze już cię nie zaskoczy... Anulowanie tej kartki to jakiś absurd. Fajny precedens na następny sezon LL.
0
@DonMatteo901 Bardzo. Szczególnie, że te same praktyki stosuje Barcelona ( czytaj Melo czy Cilessen)
32
Trzeba dać czas na zmianę przepisów
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@wasacz na gorszych warunkach ? :)
0
Z jednej strony cieszę się, że Alemany chce jednak kontynuować swój projekt, a z drugiej jestem zaskoczony, że taki gracz na rynku najpierw nie dogadał się w 100% z nowym pracodawcą, a wcześniej zrezygnował ze starej roboty.
0
@Fenelon To wystarczyło poinformować, że nie przedłużą z nim umowy i koniec tematu
3
@Przemek2323 Jedyna nadzieja w rolnikach, że się podczas wyborów odpłacą.
3
@FcPortoFan1999 Roger Federer skończył już karierę
1
@wpwelement Podobają wpw, bo ujawniają się chociaż miltikonta
2
@Nazio87 Ciekawe ciekawe skończy paplać nt. Barcelony...
0
@yzyr Luisa Enrique nie pamiętam jak był piłkarzem czy to Realu czy Barcy
4
@insp1re Gaviego to kochamy za to, że przede wszystkim jest naszym wychowankiem, a nie stricte umiejętności. Druga sprawa to nie pokochałbym żadnego z piłkarzy Realu gdyby tu przyszli, bo mam coś takiego jak pamięć.
1
@supraomnes1 Bez Viniciusa tak, z Viniciusem nie.
3
Z tym Vissel Kobe to gramy chyba po to, żeby wyciągnąć Sergiego Sampera, następcy Busquetsa. A tak serio to kto by pomyślał, że przymierzany jako faktyczny zmiennik wyląduje w Kobe w Japonii mając chyba 24 lata...
0
@Osyryes Real wygra, a dlaczego to niech każdy z nas sobie odpowie.