Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
49
Teraz się wszyscy cieszą,a gdy nie nadąży za akcją i pójdzie gol to będzie pojazd że po co sprowadziliśmy dziadka.
10
@Objectivo Z tym ogromnym talentem to bym nie przesadzał.
1
@lucca87 Szczególnie w Europie wszyscy drżą na widok Coutinho.
3
@Rust_Cohle Last dance to widziałbym Xaviego dalej w środku pola. ;)
34
Remis jak porażka, ale najbardziej szkoda Fatiego. Dopiero wrócił i kolejny uraz...
0
@PIWOSZ89 zakładka terminarz...
0
@PIWOSZ89 Gramy we wtorek
5
Z ciekawości sprawdziłem sobie wiek trenerów LaLiga i w przypadku gdyby Xavi objął stanowisko to będzie drugim najmłodszym w LL. Młodszy jest tylko Iraola w Rayo.
2
@JohnnyBarca Odnotowane ;)
4
Gavi w dzisiejszym ustawieniu kompletnie bezużyteczny. Co to za moda ustawiania piłkarzy nie na swoich pozycjach? Przecież jest Demir
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@SuperPatsonFCB Też się obawiam, że to może nadszarpnąć później jego wizerunek na koniec. Piłkarzem był fenomenalnym, ale czy każdy genialny piłkarz będzie znakomitym trenerem? No właśnie. Na pewno jakiś plan na ten zespół ma. Trzeba ryzykować, nie mamy innego wyjścia. Żaden topowy trener tu nie przyjdzie, bo nawet nie ma kasy na jego opłacenie. Zresztą nawet topowy trener nie ma gwarancji sukcesu, bo tu po jednym gorszym meczu jesteś mieszany z błotem. Nie ma miejsca na porażki. Tu liczą się nie tylko wyniki, ale i styl.
0
@poskus Nie poratujemy
0
I kto to mówi...
17
Czlowiek wstaje do roboty i jaka miła niespodzianka na głównej :)
36
Jeszcze tylko oklep od Benfiki i można zacząć przygotowania do nowego sezonu
0
@MSN30 chaczapuri ;D
7
Ktoś myśli co w przypadku gdy socios nie przegłosują Espai Barca? Ta inwestycja to chyba jedyna możliwość do odbudowy klubu. Trzeba liczyć się też ze sprzedażą naming rights do Camp Nou. To powinno być już zrobione dawno temu.
2
@dafik85 Ostatnie zwycięstwo 2.03.2019. 2,5 roku bez triumfu, masakra. W dodatku 3 ostatnie klasyki to porażki.
2
@macio_944 według mnie jeśli przetrwał do dzisiaj to Laporta chce go utrzymać do czerwca.
19
Barcelona dalej jest w grze o LM, ale jak człowiek widzi poziom jaki prezentuje Benfica a Barcelona.. Żyjemy nadziejami, ale ta Benfica wyjaśni nas nas na Camp Nou tak samo jak w pierwszym meczu. Oczywiście mecz meczowi nierówny, ale to obecnie inna liga
9
Czy tylko ja mam wrażenie że gdyby w bramce Bayernu stał Mats to byłoby już 2-0 dla Benfiki..
12
Niedziela może być równie bolesna co mecz z Bayernem
3
@dmcteam Baya Mynsien
3
@barca87f Jak powie mi, że interesuje się polityką. ;)
4
@Radzio_94 https://web.archive.org/
5
@Destroyer_of_Worlds Dania czarnym koniem nie będzie, bo już każdy się z nimi liczy i każdy wie, że to świetny zespół :)
3
Grajmy, nie kombinujmy pod stolikiem. Po meczu ukarać i zapomnieć o dziczy
9
Krychowiak chyba ma jakieś układy w PZPN, bo to jest niewiarygodne żeby w takiej formie wyjść na Albanie
3
@Ojciec5tkidzieci Może maraton? Przebiegnięcie 5 km dla wielu ludzi byłoby niezłym problemem, a co dopiero ponad 42 km. Kilka miesięcy przygotowań do jednego startu, niesamowity wysiłek.