Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
39
Niektórzy tutaj zachowują się jakby oglądali pierwszy wyścig F1 w życiu. To co zrobił Max na przestrzeni całego wyścigu to jest zwykłe granie nie fair i pójście po trupach do celu. Chcesz oddać pozycję to zjeżdżasz na bok toru, a nie bawisz się w gierki. Max gra nieczysto i dzisiaj za to zapłacił. A zapłaci największą cenę za tydzień
3
@MesQueUnClub96 gdyby jeździł czysto i nie opuszczał toru,nie musiałby nic oddawać
0
@Zawsze_Wierny gdyby do tego doszło przypuszczam że odebrano mu tytuł, nie ma mowy o takiej zagrywce
3
@Kapitan hawk liczba zwycięstw
9
Hamilton za tydzień z tytułem. Fenomenalna walka.
55
Jeśli ktoś myśli, że jeśli zagramy w LE i na luzie ją wygramy to chcę tylko przypomnieć, że do rozegrania będzie 9 meczów i trzeba wyeliminować 4 rywali w dwumeczu i piątego pokonać w finale. Miłego dnia.
3
@Rastafarnianin AC Milan?
3
@RobiS Breaking Bad i Prison Break
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Brakowało nam tego farta wiele lat
12
Mingueza to sabotażysta, jak on trafił do pierwszego zespołu..
15
@kuba1794 Byli lepsi. Bartomeu, Abidal i Koeman
9
@Criss18Barca Podziwiam jego ambicję, ale to niemożliwe.
17
Starzeje nam się nasza perełka. Powoli trzeba szykować się do szukania następcy ;)
39
@TheNekro94 Chyba nigdy nie grałeś na obronie skoro tak mówisz ;)
45
@neeed Jaki prestiż ma obecnie skoro jest podważana przez większość ludzi?
67
Złota Piłka powinna być przyznawana 4 zawodnikom na każdej z pozycji. Nie da się określić wkładu w sukces bramkarza, obrońcy, pomocnika i napastnika. Co musi zrobić bramkarz żeby zdobyć tę nagrodę? Zachować przez rok czyste konto?
1
@Mixtape Przy założeniu, że dostalibyśmy oklep w 1/8 LM to około 20 mln euro
63
Może i będzie Liga Europy, ale oglądam mecz od 60 minuty i dawno nie widziałem takiej walki i oddanego serca w tej drużynie
1
@AdiKingu96 przecież jest taka możliwość...
8
@kkbarca To się nikt już nie będzie szczepił
1
@Chaoss Dzisiaj stary silnik, bo i tak mają gigantyczną przewagę. Zostawiają nowy na ostatnie dwa wyścigi
11
@dv7wisnia Jest się czym chwalić.
3
@dzefrej234 Coman
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Mówili tyle razy że 2-0 to niebezpieczny wynik...
10
Baraże zapewnione, ale droga do MŚ wciąż daleka. O ile w pierwszym barażu jest duża szansa na mecz u siebie i łatwiejszy rywal (Walia, Norwegia, Macedonia Płn, Ukraina, Austria i Czechy) to w finale już ktoś z np. Serbia, Szwecja, Chorwacja, Szwajcaria, Szkocja). Jeśli awansujemy to naprawdę będzie rewelacyjny wynik.
49
Teraz się wszyscy cieszą,a gdy nie nadąży za akcją i pójdzie gol to będzie pojazd że po co sprowadziliśmy dziadka.
10
@Objectivo Z tym ogromnym talentem to bym nie przesadzał.
1
@lucca87 Szczególnie w Europie wszyscy drżą na widok Coutinho.