39

Niektórzy tutaj zachowują się jakby oglądali pierwszy wyścig F1 w życiu. To co zrobił Max na przestrzeni całego wyścigu to jest zwykłe granie nie fair i pójście po trupach do celu. Chcesz oddać pozycję to zjeżdżasz na bok toru, a nie bawisz się w gierki. Max gra nieczysto i dzisiaj za to zapłacił. A zapłaci największą cenę za tydzień

3

@MesQueUnClub96 gdyby jeździł czysto i nie opuszczał toru,nie musiałby nic oddawać

0

@Zawsze_Wierny gdyby do tego doszło przypuszczam że odebrano mu tytuł, nie ma mowy o takiej zagrywce

3

@Kapitan hawk liczba zwycięstw

9

Hamilton za tydzień z tytułem. Fenomenalna walka.

55

Jeśli ktoś myśli, że jeśli zagramy w LE i na luzie ją wygramy to chcę tylko przypomnieć, że do rozegrania będzie 9 meczów i trzeba wyeliminować 4 rywali w dwumeczu i piątego pokonać w finale. Miłego dnia.

3

@Rastafarnianin AC Milan?

3

@RobiS Breaking Bad i Prison Break

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

Brakowało nam tego farta wiele lat

12

Mingueza to sabotażysta, jak on trafił do pierwszego zespołu..

15

@kuba1794 Byli lepsi. Bartomeu, Abidal i Koeman

9

@Criss18Barca Podziwiam jego ambicję, ale to niemożliwe.

17

Starzeje nam się nasza perełka. Powoli trzeba szykować się do szukania następcy ;)

39

@TheNekro94 Chyba nigdy nie grałeś na obronie skoro tak mówisz ;)

45

@neeed Jaki prestiż ma obecnie skoro jest podważana przez większość ludzi?

67

Złota Piłka powinna być przyznawana 4 zawodnikom na każdej z pozycji. Nie da się określić wkładu w sukces bramkarza, obrońcy, pomocnika i napastnika. Co musi zrobić bramkarz żeby zdobyć tę nagrodę? Zachować przez rok czyste konto?

1

@Mixtape Przy założeniu, że dostalibyśmy oklep w 1/8 LM to około 20 mln euro

63

Może i będzie Liga Europy, ale oglądam mecz od 60 minuty i dawno nie widziałem takiej walki i oddanego serca w tej drużynie

1

@AdiKingu96 przecież jest taka możliwość...

8

@kkbarca To się nikt już nie będzie szczepił

1

@Chaoss Dzisiaj stary silnik, bo i tak mają gigantyczną przewagę. Zostawiają nowy na ostatnie dwa wyścigi

11

@dv7wisnia Jest się czym chwalić.

3

@dzefrej234 Coman

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Mówili tyle razy że 2-0 to niebezpieczny wynik...

10

Baraże zapewnione, ale droga do MŚ wciąż daleka. O ile w pierwszym barażu jest duża szansa na mecz u siebie i łatwiejszy rywal (Walia, Norwegia, Macedonia Płn, Ukraina, Austria i Czechy) to w finale już ktoś z np. Serbia, Szwecja, Chorwacja, Szwajcaria, Szkocja). Jeśli awansujemy to naprawdę będzie rewelacyjny wynik.

49

Teraz się wszyscy cieszą,a gdy nie nadąży za akcją i pójdzie gol to będzie pojazd że po co sprowadziliśmy dziadka.

10

@Objectivo Z tym ogromnym talentem to bym nie przesadzał.

1

@lucca87 Szczególnie w Europie wszyscy drżą na widok Coutinho.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?