3

@Nazio87 tyle stracić :)

3

@Criss18Barca masz rację, bo grają tak od lat. W primie australijskiego czasu

4

Vamos Rafa!!

37

"Dziennikarskie Zero" z burmistrzem Wielunia to jest po prostu hit. Szkoda tylko, że żenady. Świetna robota Stanowskiego i pełen szacun, że jemu się jeszcze cokolwiek chce.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Emhyr jak jak teraz myślę, to przedłużą umowę

3

@Medrzakoo01 Mecze reprezentacji w Ameryce Płd.

1

@Pawel13sz Był już taki przypadek, a później wszystko się zmieniło. ;)

15

@jakub1906 38 mln trenerów, a nie ma 11-stu do gry. ;)

0

W lutym zostanie do dogrania być mozże tylko La Liga, tego to się chyba nikt nie spodziewał.

6

Ansu to wciąż młody chłopak, który może osiagnąć wszystko, ale nie wygląda to najlepiej. Pozostaje mieć nadzieje, że to nie odnowienie urazu, a inna dolegliwość.

0

@blazeq Athletic to wybiegana drużyna, ja nie liczyłbym na to, że nagle opadną z sił. Kto jak kto, ale nie Baskowie.

27

Od zawsze jestem kibicem Elche.

1

@Peciak Z kim? Nie znam ;)

16

Mało brakuje, a można by pomyśleć, że to prawda.

9

Z jakim numerem..?

1

@tobiasson92 zarejestrowany czy nie, to pensja mu się należy

5

Po co ciągać się po sądach z Dembele jak sprawa jest przegrana? Trzeba będzie mu wypłacić odszkodowanie, bo chyba wszyscy wiemy że Dembele ma ważny kontrakt. Nie chce przedłużać to zostaje do czerwca, a czy gra to decyzja trenera. Chcemy zwolnić budżet na nowy transfer, ale kogo my chcemy właściwie kupić?

3

@vanilla_hajs druga opcja

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

Chwila, Alexia Putellas jest najlepszą zawodniczką na świecie w tym roku, a nie jest w "11" roku? To dobre.

1

@sintesox Jeśli my odzyskamy choćby 1 euro to będzie to już udana operacja. Obecnie Barcelona ma związane ręce.

3

@TheNekro94 miałbym to samo zdanie niezależnie o jakim tenisiście byłaby mowa. To,że go nie lubię niczego zmienia. Facet znał reguły gry..

4

@kamilo0066 Bardzo dziwny zbieg okoliczności, że akurat taki błąd przytrafia się akurat w tym momencie

17

@TheNekro94 kłamstwo we wniosku wizowym też jest zmuszeniem do szczepień?

1

@Chaoss kolega chyba nie zrozumiał :)

9

@Jakchcesz jest nic nie warty, bo Leo powinien mieć komplet piłek od 2008 :)

3

Gol bezpośrednio z różnego, tego to nawet Messi nie zrobił O.O

8

Ciekawa sytuacja z Mbappe. Jeśli faktycznie PSG chce z nim podpisać nowy krótkoterminowy kontrakt to doskonale wiedzą że i tak odejdzie w te lato, tylko nie chcą żeby było to za darmo. Teraz dadzą premie Mbappe, potem zarobią kilkadziesiąt mln na transferze, a Francuz później przytuli kolejną premie w nowym klubie. A wy jak to widzicie?

1

@amanter Od razu poprawił się człowiekowi humor ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?