5

Niech ktoś zawiąże buty Gaviemu.

3

@Janiama Nagroda w dobrych rękach, dużo zdrowia!

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@Rastafarnianin Chyba, że ma się drugą zmianę ;D

20

@szymon6847 I wciąż będzie miał dopiero 26 lat ;)

3

@matelkoveb To, że trzeba żyć tak jakby miała przyjść jutro. :)

0

@David_Beckham Juninho bez dwóch zdań

1

1

@MesQueUnClub_87 Fati, Pedri i Araujo

68

Zawsze śmialiśmy się, gdy ktoś pisał "sprzedać wszystkich, kupić wszystkich", ale doszliśmy naprawdę do tej kuriozalnej sytuacji. Obecnie do gry na poziomie Barcy to nadaje się może 3-4 piłkarzy

1

@Survier BarcaTV

1

@TheNekro94 nie sport, tylko sędziowie

10

Największe złodziejstwo w historii w F1

39

Ibrahimovicia albo się kocha albo nienawidzi. Ale futbol bez niego, gdy skończy karierę naprawdę będzie stratny

4

@Hubert102 Prawe skrzydło

1

@Bartek22 30 goli w 123 meczach. Absolutny top skrzydłowy.

6

@FCBMati10 Odejście Dembele nie będzie bombą, a zbawieniem.

0

@Pablo83lbn ile tu jest pieniędzy... Cudo

4

@TheNekro94 Jeśli kupujesz Griezmanna, bo cena rynkowa, ale jest kompletnie niepotrzebny to o jakim szczęściu mówimy? Dembele powinien być 2 lata temu sprzedany, Coutinho to samo. Ale ślepa wiara, że się odbuduja doprowadza nas do momentu w której odejdą za darmo.

2

@Geble Dzięki, ale nie zapłacę ani złotówki za przerwy w transmisji tak jak było w meczu Bayernu i BVB

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

56

Pretensje można mieć do Bartomeu, ale chcę tylko przypomnieć, że to socios go sobie sami wybrali.

8

@JohnnyBarca Mało tego, w prime'ie Barcelona była znacznie lepsza niż Bayern czy to gdy wygrywał LM czy obecnie...

7

Przynajmniej bez blamażu w 1/8. Pora się otrząsnąć w lidze, bo za chwilę w przyszłym roku LM w ogóle nie będzie

1

@dasouzar11 Tak ;)

1

@Odcinkowy Nie, nie. Z Liverpoolem graliśmy w 2000/01 i 2001/02

3

@Bobo25 Dokładnie, sezon wcześniej było 6. miejsce w lidze

7

Po 18 latach znów mamy szansę wrócić do dawnego Pucharu UEFA. Ktoś pamięta sezon 2003/04? ;) Miłego dnia wszystkim.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

19

@AmigoBlancos Kolej rzeczy. Nie zawsze można być na topie. Teraz są gorsze czasy, a za jakiś czas wrócimy na szczyt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?