Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Niech ktoś zawiąże buty Gaviemu.
3
@Janiama Nagroda w dobrych rękach, dużo zdrowia!
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@Rastafarnianin Chyba, że ma się drugą zmianę ;D
20
@szymon6847 I wciąż będzie miał dopiero 26 lat ;)
3
@matelkoveb To, że trzeba żyć tak jakby miała przyjść jutro. :)
0
@David_Beckham Juninho bez dwóch zdań
1
@PatrykBarcelona tak
1
@MesQueUnClub_87 Fati, Pedri i Araujo
68
Zawsze śmialiśmy się, gdy ktoś pisał "sprzedać wszystkich, kupić wszystkich", ale doszliśmy naprawdę do tej kuriozalnej sytuacji. Obecnie do gry na poziomie Barcy to nadaje się może 3-4 piłkarzy
1
@Survier BarcaTV
1
@TheNekro94 nie sport, tylko sędziowie
10
Największe złodziejstwo w historii w F1
39
Ibrahimovicia albo się kocha albo nienawidzi. Ale futbol bez niego, gdy skończy karierę naprawdę będzie stratny
4
@Hubert102 Prawe skrzydło
1
@Bartek22 30 goli w 123 meczach. Absolutny top skrzydłowy.
6
@FCBMati10 Odejście Dembele nie będzie bombą, a zbawieniem.
0
@Pablo83lbn ile tu jest pieniędzy... Cudo
4
@TheNekro94 Jeśli kupujesz Griezmanna, bo cena rynkowa, ale jest kompletnie niepotrzebny to o jakim szczęściu mówimy? Dembele powinien być 2 lata temu sprzedany, Coutinho to samo. Ale ślepa wiara, że się odbuduja doprowadza nas do momentu w której odejdą za darmo.
2
@Geble Dzięki, ale nie zapłacę ani złotówki za przerwy w transmisji tak jak było w meczu Bayernu i BVB
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
56
Pretensje można mieć do Bartomeu, ale chcę tylko przypomnieć, że to socios go sobie sami wybrali.
8
@JohnnyBarca Mało tego, w prime'ie Barcelona była znacznie lepsza niż Bayern czy to gdy wygrywał LM czy obecnie...
7
Przynajmniej bez blamażu w 1/8. Pora się otrząsnąć w lidze, bo za chwilę w przyszłym roku LM w ogóle nie będzie
1
@dasouzar11 Tak ;)
1
@Odcinkowy Nie, nie. Z Liverpoolem graliśmy w 2000/01 i 2001/02
3
@Bobo25 Dokładnie, sezon wcześniej było 6. miejsce w lidze
7
Po 18 latach znów mamy szansę wrócić do dawnego Pucharu UEFA. Ktoś pamięta sezon 2003/04? ;) Miłego dnia wszystkim.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
19
@AmigoBlancos Kolej rzeczy. Nie zawsze można być na topie. Teraz są gorsze czasy, a za jakiś czas wrócimy na szczyt