1

Le cabaret to jest mało powiedziane

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Tomo_95 sam bym chciał to wiedzieć, ale w wyniku nie ma informacji :) w każdym razie czuję się tak samo dobrze jak przed zakażeniem :)

0

@MysticCat spokojnie, ja już drugi raz i jeszcze broni też nie składam :)

0

@Emhyr błąd flashscore

10

@hayek każdy ma, a że większość pod warstwą tłuszczu to inna sprawa :)

9

Atleti, dziękujemy!

11

Fani są zagorzali? Musiałby wybrać się na mecz Crveny czy Partizana

17

Dokładnie połowa sezonu za nami, a najlepszy strzelec ma 8 bramek z czego 3 to karne. Drugi ma 4 i nie pamiętam, kiedy ostatnio był na boisku. Wczoraj do czołówki elitarnych strzelców dołącył Luuk z 2 golami, zrównując się z Pique, Araujo, Coutinho, Roberto i Braithwaitem (!).
Jeden wielki dramat w ataku.

98

3 pkt na konto, zapomnijmy o tym meczu i tym składzie. Oby nigdy więcej.

13

Partidazo Luuka, gdyby weszła ma ta bramka przy uderzeniu a'la Ibra, to byłoby co wnukom opowiadać

24

@Rekin_bialy Sevilla nie miała trzech z powodu meczów reprezentacji i jej przełożyli. ;)

1

@kuz wydaje mi się, że jest taki przepis właśnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

68

Nie wierzę, że w ogóle w tym klubie rozmawia się o takim drewnie jakim jest Morata. Dembele przepraszam

1

@Fake69 i Luuk.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

19

Niech pakuje walizki i idzie za pieniędzmi. Żaden wielki grajek z niego nie jest i nie będzie

1

@KrwawiaceoczyVEB a co mają trzymać faceta, który chce nie chce prowadzić reprezentacji?

6

@jeyx77x Przecież Ferran zagra dwa słabsze mecze i będzie #TorresOut. La Rambla.

2

@Arczek2001 Oczywiście, nasi też grali w LM...

0

Mam pytanie,może ktoś jest na bieżąco,bo ja już się w tych zmianach pogubiłem w pewnym momencie. Mama dzisiaj dostała skierowanie na test na covid i jest na kwarantannie. Ja jestem zaszczepiony, ale jak rozumiem w przypadku pozytywnego wyniku mamy i tak muszę wykonać test. Ktoś wie w jakim terminie powinienem to zrobić i czy do momentu aż nie zrobię testu będę na kwarantannie?

1

@Momals11 Pewnie oficjalna PSG.

31



W końcu ktoś to powiedział. W punkt

14

@Pawlak1992 nad tym myśli pewnie z 20 ludzi od dłuższego czasu i nie wiedzą, a my to mamy wiedzieć? Skoro jeszcze go nie zwolnili wychodzi na to, że korzystniejsze jest trzymanie go w drużynie.

43

Ale bym sobie obejrzał taki meczyk Pedriego i Gaviego... ;)

18

Ten Torres to przez podlaskie pociągiem jedzie, że nie może dojechać? ;)

9



Wynik robi wrażenie

24

@PenaldinhoGaucho 300 zł na jedzenie? Ja głodny nie zamierzam chodzić.

7

@kkbarca tak, w styczniu powinien wrócić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?