Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Le cabaret to jest mało powiedziane
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Tomo_95 sam bym chciał to wiedzieć, ale w wyniku nie ma informacji :) w każdym razie czuję się tak samo dobrze jak przed zakażeniem :)
0
@MysticCat spokojnie, ja już drugi raz i jeszcze broni też nie składam :)
0
@Emhyr błąd flashscore
10
@hayek każdy ma, a że większość pod warstwą tłuszczu to inna sprawa :)
9
Atleti, dziękujemy!
11
Fani są zagorzali? Musiałby wybrać się na mecz Crveny czy Partizana
17
Dokładnie połowa sezonu za nami, a najlepszy strzelec ma 8 bramek z czego 3 to karne. Drugi ma 4 i nie pamiętam, kiedy ostatnio był na boisku. Wczoraj do czołówki elitarnych strzelców dołącył Luuk z 2 golami, zrównując się z Pique, Araujo, Coutinho, Roberto i Braithwaitem (!).
Jeden wielki dramat w ataku.
98
3 pkt na konto, zapomnijmy o tym meczu i tym składzie. Oby nigdy więcej.
13
Partidazo Luuka, gdyby weszła ma ta bramka przy uderzeniu a'la Ibra, to byłoby co wnukom opowiadać
24
@Rekin_bialy Sevilla nie miała trzech z powodu meczów reprezentacji i jej przełożyli. ;)
1
@kuz wydaje mi się, że jest taki przepis właśnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
68
Nie wierzę, że w ogóle w tym klubie rozmawia się o takim drewnie jakim jest Morata. Dembele przepraszam
1
@Fake69 i Luuk.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
19
Niech pakuje walizki i idzie za pieniędzmi. Żaden wielki grajek z niego nie jest i nie będzie
1
@KrwawiaceoczyVEB a co mają trzymać faceta, który chce nie chce prowadzić reprezentacji?
6
@jeyx77x Przecież Ferran zagra dwa słabsze mecze i będzie #TorresOut. La Rambla.
2
@Arczek2001 Oczywiście, nasi też grali w LM...
0
Mam pytanie,może ktoś jest na bieżąco,bo ja już się w tych zmianach pogubiłem w pewnym momencie. Mama dzisiaj dostała skierowanie na test na covid i jest na kwarantannie. Ja jestem zaszczepiony, ale jak rozumiem w przypadku pozytywnego wyniku mamy i tak muszę wykonać test. Ktoś wie w jakim terminie powinienem to zrobić i czy do momentu aż nie zrobię testu będę na kwarantannie?
1
@Momals11 Pewnie oficjalna PSG.
31
W końcu ktoś to powiedział. W punkt
14
@Pawlak1992 nad tym myśli pewnie z 20 ludzi od dłuższego czasu i nie wiedzą, a my to mamy wiedzieć? Skoro jeszcze go nie zwolnili wychodzi na to, że korzystniejsze jest trzymanie go w drużynie.
43
Ale bym sobie obejrzał taki meczyk Pedriego i Gaviego... ;)
18
Ten Torres to przez podlaskie pociągiem jedzie, że nie może dojechać? ;)
9
Wynik robi wrażenie
24
@PenaldinhoGaucho 300 zł na jedzenie? Ja głodny nie zamierzam chodzić.
7
@kkbarca tak, w styczniu powinien wrócić