0

Gundogan-De Jong-Pedri ale to będzie chodzić

2

@paweldunajecfcb
Zawsze zastanawia mnie, skąd ludzie wiedzą jak grał Pele 50 lat temu, że zaliczają go do topu w swoich rankingach.

8

@GeneralXavi
~ GenerałXavi, Chwila dla Ciebie, 2009

0

Przyjdzie Cancelo, ktory moze obskoczyc tez lewa obrone :)

0

@Emhyr
Nie oglądałem. Jak zagrał?

0

Ktoś coś może więcej napisać na temat Zubimendiego? Dobry jest?

32

Jeśli miałbym wybierać, to wolę żeby odszedł on niż Christensen.

2

Zauważyliście wczoraj jak obs*any był Real po drugiej bramce City? Coś czego nigdy wcześniej w LM nie widziałem - wkurzony, nerwowo żujący gumę Ancelotti, bezradność w oczach piłkarzy. Do tej pory zawsze zachowywali spokój, Ancelotti unosił jedynie brew, trochę poklaskał ale było widać przekonanie, że ten wynik zaraz odrobią. Tutaj było zupełnie inaczej, coś jak Barcelona w pamiętnych euro - wpierd*lach.

0

Ależ Gundogan jest fatalny

0

Gundogan nie dojechał

2

Zajebisty ten de Bruyne, takie piły w Premier League, przychodzi Real i jak zwykle nie potrafi celnie wrzucić

2

@AmigoBlancos
Dzięki za przykład bo bym nie zrozumiał

8

Messi? Arabia. Pieniądze. Sława. Gra z przyjaciółmi. Z Busquetsem, z Albą. Finałowa rywalizacja z Ronaldo. Rywalizacja niezwykła. Wybitna. Historyczna. Rywalizacja która naznaczyła epokę. Co może mu zaoferować Barcelona? Kłopoty. Kłopoty finansowe. Kłopoty instytucjonalne. Kłopoty kadrowe. Panowie, szczerze? Nie dziwię się Messiemu

0

Działa wam Canal+ ?

0

Co dziś oglądacie? 2 połowe City - Arsenal, czy 1 połowe Rayo - Barca? :D

1

Najlepszy stoper na świecie w formie

0

Skróci ktoś o co chodzi z Lewandowską i Hiszpanami? To bardziej dla beki czy coś jest na rzeczy?

7

@PatrychoO
Messi go szybciutko ustawi

8

Morata pyskuje do sędziego, mógłby dostać czerwoną to Buqquets go odciąga xD

0

@MesQueUnClub96
Co to zmienia? Nie wiedział że był spalony

4

Po takim czymś to powinni mu rozwiązać kontrakt. Idiota.

0

Garcia występ imienia Upamecano

2

Lewy xD Kiks za kiksem, albo mu odskoczy przy przyjęciu, albo kopnie sobie w drugą nogę jak w pierwszej połowie, albo machnie się z piłka... totalnie bez formy

9

A większość chciała sprzedawać Frenkiego. Nasz najlepszy pomocnik

0

Pamiętacie te czasy kiedy Messi robił coś takiego kilka razy na mecz? Ah...

0

Fajnie, ze będą derby Milanu w półfinale LM. Dwie legendarne drużyny znowu na TOPie

0

@PatrychoO
Zacheciles tym ostatnim zdaniem

12

I puścili ta swoją głupia muzyczkę przy 4-1 xD

8

Upamecano cieszył się ze nie wyleci tylko po to, żeby zrobić karnego i wyje*ac się przy bramce

1

Gavi traci dużo grając na skrzydle, niech pogra dłużej jako środkowy pomocnik to zmieni zdanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?