Lordzi
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gundogan-De Jong-Pedri ale to będzie chodzić
2
@paweldunajecfcb
Zawsze zastanawia mnie, skąd ludzie wiedzą jak grał Pele 50 lat temu, że zaliczają go do topu w swoich rankingach.
8
@GeneralXavi
~ GenerałXavi, Chwila dla Ciebie, 2009
0
Przyjdzie Cancelo, ktory moze obskoczyc tez lewa obrone :)
0
@Emhyr
Nie oglądałem. Jak zagrał?
0
Ktoś coś może więcej napisać na temat Zubimendiego? Dobry jest?
32
Jeśli miałbym wybierać, to wolę żeby odszedł on niż Christensen.
2
Zauważyliście wczoraj jak obs*any był Real po drugiej bramce City? Coś czego nigdy wcześniej w LM nie widziałem - wkurzony, nerwowo żujący gumę Ancelotti, bezradność w oczach piłkarzy. Do tej pory zawsze zachowywali spokój, Ancelotti unosił jedynie brew, trochę poklaskał ale było widać przekonanie, że ten wynik zaraz odrobią. Tutaj było zupełnie inaczej, coś jak Barcelona w pamiętnych euro - wpierd*lach.
0
Ależ Gundogan jest fatalny
0
Gundogan nie dojechał
2
Zajebisty ten de Bruyne, takie piły w Premier League, przychodzi Real i jak zwykle nie potrafi celnie wrzucić
2
@AmigoBlancos
Dzięki za przykład bo bym nie zrozumiał
8
Messi? Arabia. Pieniądze. Sława. Gra z przyjaciółmi. Z Busquetsem, z Albą. Finałowa rywalizacja z Ronaldo. Rywalizacja niezwykła. Wybitna. Historyczna. Rywalizacja która naznaczyła epokę. Co może mu zaoferować Barcelona? Kłopoty. Kłopoty finansowe. Kłopoty instytucjonalne. Kłopoty kadrowe. Panowie, szczerze? Nie dziwię się Messiemu
0
Działa wam Canal+ ?
0
Co dziś oglądacie? 2 połowe City - Arsenal, czy 1 połowe Rayo - Barca? :D
1
Najlepszy stoper na świecie w formie
0
Skróci ktoś o co chodzi z Lewandowską i Hiszpanami? To bardziej dla beki czy coś jest na rzeczy?
7
@PatrychoO
Messi go szybciutko ustawi
8
Morata pyskuje do sędziego, mógłby dostać czerwoną to Buqquets go odciąga xD
0
@MesQueUnClub96
Co to zmienia? Nie wiedział że był spalony
4
Po takim czymś to powinni mu rozwiązać kontrakt. Idiota.
0
Garcia występ imienia Upamecano
2
Lewy xD Kiks za kiksem, albo mu odskoczy przy przyjęciu, albo kopnie sobie w drugą nogę jak w pierwszej połowie, albo machnie się z piłka... totalnie bez formy
9
A większość chciała sprzedawać Frenkiego. Nasz najlepszy pomocnik
0
Pamiętacie te czasy kiedy Messi robił coś takiego kilka razy na mecz? Ah...
0
Fajnie, ze będą derby Milanu w półfinale LM. Dwie legendarne drużyny znowu na TOPie
0
@PatrychoO
Zacheciles tym ostatnim zdaniem
12
I puścili ta swoją głupia muzyczkę przy 4-1 xD
8
Upamecano cieszył się ze nie wyleci tylko po to, żeby zrobić karnego i wyje*ac się przy bramce
1
Gavi traci dużo grając na skrzydle, niech pogra dłużej jako środkowy pomocnik to zmieni zdanie.