Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Lukikiki Był raz gość który powiedział do elementa "chłopaku", mieszkał na przeciwko cmentarza. Teraz mieszka na przeciwko swojego byłego domu.
3
@Lukikiki Po co wybierać, bierę obie
1
@HighestInTheRoom Papryk generalnie jest sterydofobem i przy okazji niezłym odklejem xD
0
@Firestone Szybko zginie, Perez osobiście go autobusem przejedzie
0
@Trojanek23 Znaczy się sugerować się można, ale w pewnym stopniu i nie wróżyć wyników na koniec sezonu
5
Pomyśleć że niektóre la bambusy płakały po meczu z Arsenalem że cały sezon będziemy grać ujnie, ciekawe czy teraz schowali się do jaskini czy chorągwia powiała w drugą skrajność i liczą teraz na 2 tryplety z rzędu :P
13
Komentarz usunięty
1
@shahman Witam przed kolejnym
1
@KrychaFCB Wyjaśnisz o co chodzi?
2
@Walker To nie są pierogi rosyjskie
3
@MesQueUnClub_87 Najlepsza na kaca jest profilaktyka, czyli podczas chlańska suplementować minerałki i witaminki nie wspominając już o normalnym żarciu
19
@Rust_Cohle Może już południe było
0
@gumaz Po co wybierać jak można na zmianę, raz pukasz jeźdźca a raz pieska
4
@Kgorecki2500 No na szubienicę też czekasz aż cię zwiążą itd. wydaje mi się to bardziej stresujące, a leki podane dożylnie praktycznie odrazu działają, pamiętam jak przed operacją mi wbili uśpienie to nawet nie wiedziałem kiedy mnie odcięło :D Mam nadzieję że nie będziemy musieli tego testować :P
3
@Kgorecki2500 Jak nie stresuje haha, jakby mieli mnie powiesić to bym się wcześniej zesrał z 20 razy, najlepiej zastrzyk i idziesz lulu, no chyba że ktoś ma lęk przed igłą
11
@Kgorecki2500 Szubienica i rozstrzelanie najlepsze? Kolega za dużo się w kowbojów nagrał :P
1
@HighestInTheRoom Sportowo proste że Mbappe, ale ten jego charakterek cwaniaczkowaty i pazerność jednak sprawiłyby że wybrałbym Pedriego
0
@tbas Może z kabaretu wracał i zapomniał się przebrać
0
@masq Bo sobie mądrze zostawił jakąś furtkę gdyby jednak wpadła gruba oferta, a miałby wtedy gorszy okres u Nas, tylko naprawdę mocno przywiązani dają sobie tak chore klauzule jak miliard
0
@Deviler Browara dziennie czasem dwa, rzadko 3 i więcej dopiero jak jest jakaś impreza albo jakieś whisky z Colą wtedy. Po wakacjach ograniczam alko do 2 czy 3 piwka tygodniowo i na sporadycznych imprezach coś więcej
0
@ZiggyStardust Ale żeś to upośledzenie napisał
0
@Kitek1640 Deszczowo i zimno z pojedynczymi okienkami pogodowymi obecnie
0
@Emhyr I sam kontynuujesz tą lawinę kolejnym postem cytując następnego pismaka i tak się bawi La Bamba
0
@LaLigaPD To niezła klauzula
0
@Artysta9 Ale odejdzie za 50 czyli tyle ile ma w klauzuli
1
@partymaker Judaszem i nóż w plecy xD Ładnie słoneczko przygrzało, chciałbym co roku taki nóż dostawać warty 222 melony
1
@MesQueUnClub96 Klub w którym obecnie białe jest czarne, a czarne białe
7
@Emhyr Jest aktualnie jednym z tych którzy mają na to potencjał
10
@Gwyn No i zachęciła/ło
2
@Luciano99 Ale mi bęben wydupcyo trza iść na dietę