0

@Kgorecki2500 Też mi nie przeszkadzało dopóki stary nie kupił automata i nim jeżdżę czasem xD

3

@Kgorecki2500 No lepsze jest to że nie trzeba sprzęgła używać i biegów zmieniać co potrafi być uciążliwe zwłaszcza stojąc w korkach. Na trasie jeszcze tak tego nie czuć, ale w mieście już owszem

0

@Kgorecki2500 Po 9 latach jazdy manualem człowiek jak tylko dostaje okazję jechać automatem to jak niebo i ziemia, manual to gówno

0

@LukaszFan Tu Wiedeń, napier*alało jak po*ebane

1

@Culers Jack Daniel's Tennessee Fire

3

@VamosGirl Albo dobry albo do 1500

4

@bartas97 Hector :(

0

@barcafan1789 @Emhyr Jak już to Danzel, ten co piszecie trochę się przypalił

0

@Barca1922 No, ale mimo wszystko do średniaków bym ich nie zaliczył, chociaż nowy sezon pokaże jak to wygląda

5

@Barca1922 Zapominasz synu że City oprócz jednej wydartej LM zdominowało przez lata Premier League, a to jest imo cięższa robota niż wygranie Ligi Mistrzów

0

@PaPo Korzystam, często podpier*alam sąsiadów o zatruwanie środowiska, polecam

1

@PatrychoO Myślałem przez chwilę że Alba w podstawie, a to Allen jakiś xD

2

@MesQueUnClub96 Ty, "Was" z dużej litery chamie

6

@AlexDark00 Ty z Robercikiem w ręku

0

@HighestInTheRoom To nie fejsbuk panie, tu się o zielone nie żebra jak o lajki

1

Czy Wam też cały czas się wyświetla na bambie ta reklama anime z japonką i wiszącą stópką

1

@partymaker A pobierali Ci wodę z kolana igłą? Bo jeśli nie to w tyłku byłeś i stolec widziałeś

1

@Kgorecki2500 Ale wciąż mamy przewagę wiedzy o skutkach, można uniknąć kiedyś tego typu pochopnych powstań wiedząc z czym to się je i że nasze bohaterskie zapędy mogą przynieść gorsze efekty niż jakbyśmy zgodzili się je odłożyć w czasie będąc lepiej zorganizowanym.

0

@Joe_Pesci To że chłop stary, a wstawia dziecinne żarty na poziomie "haha patrz mam 69 lajków"

4

@mrboom Powstańcy dali cenną lekcje na przyszłość, z której mam nadzieję nie będziemy musieli korzystać. Jeśli z perspektywy czasu jesteśmy w stanie ocenić czy się to opłacało czy nie to dlaczego mamy o tym nie mówić? Szacun dla nich że się zbuntowali, ale bądźmy też obiektywni

6

@VamosRakieta Dembele sam na oficjalkę czeka

1

@TheNekro94 No nie wiem, doexpiona młodzież, Gundogan, możliwe że wpadnie Roque już teraz i ktoś jeszcze

1

@HighestInTheRoom No bo to jest zwykły dzień

0

@MarcepanowyKsiaze i cO RoqUe bĘdzIe GrAć nA SKrzYdle? A wiesz co to jest duet napastników i czwórka w pomocy? Boczny obrońca jako wahadłowy w ataku?

1

@JarekS Jak dla mnie zapominasz o najważniejszej kwestii, media lubią pier*olić różne głupoty i nie mamy żadnej pewności czy Dembele zrezygnuje czy też nie zrezygnuje ze swojej działki

3

@Criss18Barca Czy Wy jesteście upośledzeni że chcecie za połamamego gościa z rokiem kontraktu wołać 80 baniek? Po co go tu trzymać na siłę przez rok, gdzie i tak opuści pewnie z połowę meczów, brać te ochłapy i arrivederci

0

@Peciak Gundogany i de Jongi to przeczytały i Cię zablokowały

4

@hayek Z drugiej strony to nie jest tak że bierzesz doping i on sam za Ciebie od*ierdala całą robotę, okazanie szacunku dla typa ile musiał znieść i osiągnął to też nie jest robienie z nikogo bohatera. Ja tam go podziwiam, ale jednocześnie należy piętnować nielegalne używane wspomagaczy

0

@hayek Wskaż mi teraz osoby które uważają go za bohatera

10

@Lukikiki Był raz gość który powiedział do elementa "chłopaku", mieszkał na przeciwko cmentarza. Teraz mieszka na przeciwko swojego byłego domu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?