Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ForcaMilosz Nie dziwo że nie daje nic w ofensywie jak te rolę przejmuje dziś tylko Messi, w obronie Frenkie dzisiaj bardzo ładnie @Jarema2000 Właśnie podoba mi się współpraca Messiego z Fatim, Alba w koncu może się skupić bardziej na defensywie
1
@Uukasz_93 @NeroTFP Dużo pracuje w odbiorach i często ciągnie grę do przodu, polecam bardziej się mu przyjrzeć, mi się jego gra podoba ^^
0
Na duży plus dzisiaj Messi, Fati, Frenkie, Busquets, Semedo i Pique. Jedyny piłkarz który gra dzisiaj poniżej oczekiwań to nasza nowa dziewiątka :/
2
Genialny duecik :D
0
@Janas11224 W gimbazie graliśmy tylko w gałe, a od czasu do czasu basen, w średniej już nie było tak kolorowo i musieliśmy się stosować do programu :P
3
@Artsss Śniadanko i herbatka, czasem kawka . Aha no i barabara ^^
3
@BOSSS85 Na Camp Nou nie wiemy co to presja :)
0
@OskaRM Bo im to na rękę najwyraźniej :D
0
@AmigoBlancos Raz na wozie, raz pod wozem, Ramosa mam ustawić? ^^
0
@dawo17 To samo właśnie rozkminiam ^^ Będzie ciężko bez 3 punktów w EC
6
@jedrek7000 Atletico gra? W Fife chyba
3
Morata jakiś uraz pewnie
12
Brak karnego dla Atletico to taka kradzież, że zostanie to wykorzystane w następnym sezonie "la Casa de papel" XD
1
@DonAndrzejos Powiadasz?
4
@Messibestplayerintheworld Oczywiście że tak
0
@Luki 10 Ja oglądałem całą pierwszą połowę, poszedłem zjeść obiad i przegapiłem 2 bramy :/
0
No póki co Chelsea nie daje szans lisom, trochę więcej szczęścia i the Blues mogliby prowadzić z 2 0
1
@koziar To by było zbyt piękne i jakby Lisy jeszcze wygrały.. ehh marzenia
3
@jogas88 Czepianie się o takie coś to głupota, nikt nie stawia tej jedynki z przodu bo oczywiste że bramkarz zawsze występuje i jest tylko jeden. Nie ważne czy to błąd czy nie, nikt tego w praktyce nie używa i przyzwyczaj się do tego :P
10
@gryfiT. Wybacz, ale to nasza Rambla jest ta prawdziwa :)
2
@Munio A zabrzmiało jakbyś walił sake codziennie przez parę ładnych lat :P
2
@Munio Gratki ziomek, najważniejsze że sam jesteś z siebie dumny, ktoś powie że to nie problem wytrzymać miesiąc, ale pewnie ten ktoś nigdy nie był uzależniony i nie zna trudności walki z nałogiem. Polecam zrobić dłuższą przerwę, najlepiej pić od czasu do czasu jak jest okazja ( Tak wiem zawsze się znajdzie xD)
1
@malyras Bohater na którego nie zasłużyliśmy
1
@joloskyy Te kolego nie bierz wszystkiego na poważnie :P
0
@Borneo Noo nie koniecznie w obronie co większym pressingiem, a po bokach najlepiej jakby miał defensywnych pomocników, którzy by go asekurowali
0
@BigShaq No ba, pójdzie tak jak wiatr zawieje. Nie podchodzę do niego sceptycznie, ale populistyczne gadki mnie nie przekonują, człowiek nauczył się na naszych politykach. Tak czy inaczej to problem Socios na kogo głosować nie nasz, mam nadzieję tylko że facet nie okaże się gorszy niż Bartek.
4
@joloskyy Bo jak jesz przy stole z prawdziwymi piłkarzami to wypada mieć klasę
0
@Borneo Żeby Messi mógł grać oficjalnie na śpo, ale to tylko takie gdybistyczne marzenia ^^
2
@BigShaq Coś mi się wydaje że ten Font ma duże szanse, gość ma dobrą gadke, a ludzie na to lecą
1
@Zohan Po wyborach