2

@Lionel_Messi10 gdzie tak powiedział?

1

@Lionel_Messi10 nie widzę tweeta, a na meczykach piszą, że Griezmann asysta

2

@BORO_12 marzenie Senesi+Nico (albo Bastoni)

7

oby oby


@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10

5

@MessiForeverTheBest ale co tam sędziowali pod realik to się w pale nie mieści... Drukarnia

7

w samo sedno, wsio w hiszpanii idzie pod ten przereklamowany realik.

1

@Comentateiro oraz mecze zaczęli dwaj najbliżsi ligowi rywale Barcelony.

0

@BARCA1899Messi Hiszpania ustawiona pod realik.

10

wracaj wojowniku


4

@MateS jak mamy na kimś zarobić to na takim Casado który w najbliższym czasie będzie miał ciężko o skład, jeszcze dochodzi do formy Bernal..

2

@tomek8756 realik czytaj: ,,żenujący mały klubik"

2

@BORO_12 bo wiecznie są inne priorytety....

10

Eric Garcia


1

@BORO_12 który Romero? ten z Espanyolu? Myślę, że w naszym zasięgu jest Grimaldo.

3

@macio_944 to widać od dawien dawna xDDD

0

@Gibbon_FCB wałki pod realik i tyle.

1

@BORO_12 mnie G. Martin nie przekonuje jako zmiennik Blade.
Zgadzam się, braki są aż nadto widoczne... Tu mimo wszystko przyda się coś więcej niż np. trasnfery obrońców i nowa 9...

1

@BORO_12 potrzeba w obronie LO, LŚO, PO. (patrząc na formę Balde i Kounde to braki na bokach aż nadto widoczne)

1

@BARCA1899Messi to nie fenomen a ,,Jawna drukarnia pod realik"

1

@KaammiilM1206 teraz udają, że coś działają itp. ale cel został osiągnięty, realik na szczycie xDDD

0

@Arden 91goli absolutnie nie do przebicia.

0

@DrDNA wszyscy poza ślepokami z madrytu

4

@marcin62 Modrić też się przekonuje co to znaczy być poza realikiem xDDD

1

Ja bym go zostawił ale z konkretnym rywalem do walki o skład jak np. Grimaldo.
To nie do pomyślenia by Balde i Kounde zaliczyli taki regres.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@barcanawieki będzie jedno wielkie drukowanko z Ossasuną na wyjeździe.

0

@Gaucho madrycka mafia.

0

@Gaucho oni po prostu wiedzą, że mogą więcej... przereklamowany klubik.

2

@Ignareks bo ich cała historia opiera się na 12stym zawodniku

1

@Jasialdinho oraz sędziów xDDD bez których mało co by wygrali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?