Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Lionel_Messi10 gdzie tak powiedział?
1
@Lionel_Messi10 nie widzę tweeta, a na meczykach piszą, że Griezmann asysta
2
@BORO_12 marzenie Senesi+Nico (albo Bastoni)
7
oby oby
@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10
5
@MessiForeverTheBest ale co tam sędziowali pod realik to się w pale nie mieści... Drukarnia
7
w samo sedno, wsio w hiszpanii idzie pod ten przereklamowany realik.
1
@Comentateiro oraz mecze zaczęli dwaj najbliżsi ligowi rywale Barcelony.
0
@BARCA1899Messi Hiszpania ustawiona pod realik.
10
wracaj wojowniku
4
@MateS jak mamy na kimś zarobić to na takim Casado który w najbliższym czasie będzie miał ciężko o skład, jeszcze dochodzi do formy Bernal..
2
@tomek8756 realik czytaj: ,,żenujący mały klubik"
2
@BORO_12 bo wiecznie są inne priorytety....
10
Eric Garcia
1
@BORO_12 który Romero? ten z Espanyolu? Myślę, że w naszym zasięgu jest Grimaldo.
3
@macio_944 to widać od dawien dawna xDDD
0
@Gibbon_FCB wałki pod realik i tyle.
1
@BORO_12 mnie G. Martin nie przekonuje jako zmiennik Blade.
Zgadzam się, braki są aż nadto widoczne... Tu mimo wszystko przyda się coś więcej niż np. trasnfery obrońców i nowa 9...
1
@BORO_12 potrzeba w obronie LO, LŚO, PO. (patrząc na formę Balde i Kounde to braki na bokach aż nadto widoczne)
1
@BARCA1899Messi to nie fenomen a ,,Jawna drukarnia pod realik"
1
@KaammiilM1206 teraz udają, że coś działają itp. ale cel został osiągnięty, realik na szczycie xDDD
0
@Arden 91goli absolutnie nie do przebicia.
0
@DrDNA wszyscy poza ślepokami z madrytu
4
@marcin62 Modrić też się przekonuje co to znaczy być poza realikiem xDDD
1
Ja bym go zostawił ale z konkretnym rywalem do walki o skład jak np. Grimaldo.
To nie do pomyślenia by Balde i Kounde zaliczyli taki regres.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@barcanawieki będzie jedno wielkie drukowanko z Ossasuną na wyjeździe.
0
@Gaucho madrycka mafia.
0
@Gaucho oni po prostu wiedzą, że mogą więcej... przereklamowany klubik.
2
@Ignareks bo ich cała historia opiera się na 12stym zawodniku
1
@Jasialdinho oraz sędziów xDDD bez których mało co by wygrali.