Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Cyrk, jawna ustawka pod realik
0
@4drian0 daj twitter zamiast x w linku.
0
Joan Laporta odpowiada CTA po tym, jak przyznali się do błędu ws. faulu Echeverriego na Kounde:
"Uważam, że uznali, że nasza skarga była uzasadniona. Całego tego bałaganu można było uniknąć, gdyby interwencja VAR. To był rażący stempel, a wszystkie takie zagrania są karane. Błąd jest rzeczą ludzką i gratuluję im [przyznania się do błędu], ale nie oddadzą nam tego punktu. Mamy nadzieję, że to się nie powtórzy. To dodatkowa motywacja dla zawodników. Musimy być znacznie lepsi od rywali, aby wygrać. Zespół jest skoncentrowany, mamy talent, zaangażowanie i zrobimy wszystko, co w naszej mocy. Jestem przekonany, że wygramy La Ligę wbrew wszelkim przeciwnościom." [@diarioas] (via: BarcaInfo)
7
Czekamy
1
@Dieselzor Battlefield 6
0
@MaFCB myślę, że większym priorytetem jest 9 od LO a co do ŚO to zgoda.
50
,,jako zawodnik realu nie jestem przyzwyczajony do karnych przeciwko realikowi" xDD
2
@BORO_12 z Diazem nawet było łatwiej, on czekał na Barcelonę ale jak się okazało, że transfer bez szans to poszedł do Bayernu
6
Jest na liście ale zapewne na tym się skończy..
@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10
0
@barteq jeszcze nie wiadomo.
1
@Jakchcesz samych sukcesów z Barceloną, cierpliwości do zarządu i zdrowia
5
Samych sukcesów z Barceloną
3
@Antimadridista_WR oraz fakt, że łatwiej coś pokazać wchodząc na końcówki na podmęczonego rywala.
3
@kanver_ 8 takie optymalne
2
@tbas wieku nie oszukasz...
1
@Hosh jednak z 12stym zawodnikiem w składzie tworzą topową ekipę xD
6
Mimo wszystko dobry sezon (póki co) ale brakuje więcej zwycięstw z Topowymi zespołami jak np. w finale Superpucharu z Realem
0
@esem91 w samo sedno.
6
Fermin fajne staty kręci
0
@kuz piękne to :))
2
@macio_944 dzięki propagandzie i swoim 12stym zawodnikom dogonili Barcelonę w lidze...
1
@Kgorecki2500 mi akurat 4rka najbardziej siadła.
2
@Kgorecki2500 świetna gierka.
4
Brawo Ossasuna, że sędzia zareagował przy karnym dla Ossasuny to jestem w szoku, a, że nie odwizdali spalonego przy golu na 2:1 to aż nie mogę uwierzyć.
(jak to możliwe, że w tej lidze zdarzają się mecze nie pod realik?
0
@Wojtek84 jutro meczyk na żywo?
2
drukarnia pod realik, jak co tydzień...
1
@Ilka patrząc na arbitrów to ,,lepiej się nie nastawiać"
1
@Adran360 pewnie rotacje zważywszy, że w tyg grają rewanż z Benfiką.
2
@Laminedependencia Kenan Yıldız wydaje mi się, że źle wybrał klub.. niedawno niepotrzebnie przedłużył umowę.
1
@norbi77 przecież realik przegrał prze Negreire