Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Consigliere to jest ich taktyka, spowodować by sędzia jednak gwizdnął na 11 (bo wsio Perez opłacił)
5
Kto uważnie ogląda piłkę to ma takie samo zdanie
27
Internet nie odpuszcza, każdy widzi jakie idą wałki pod realik xDDD
3
@tomek8756 co najlepsze, oni sprawdzają VAR kiedy trzeba realikowi pomóc, to są jawne wałki pod mały klubik z madrytu (najbardziej przereklamowany klub w historii)
3
@wyrek bo trzeba Barcelonę w******ć z ligą.
7
@tomek8756 gdzie Viniemu do Neymara xDDD to tylko madrycioki mogą wymyśleć tak samo jak cristiano do Messiego.
2
@BORO_12 na takich ja nie zwracam uwagi :) tak samo na tych co po czwartkowym meczu chcieliby zwolnić Flicka xDD
4
@BORO_12 Rapha zajebistą robotę robi przy pressingu, tak oglądając mecz z Atletico, myślę, że głównie tego zabrakło w linii pomocy i ataku. Pressing w ogóle nie istniał co się przełożyło na dużo klarownych okazji dla materacy.
Mecz z Atletico bardzo mocno przypominał mecz z Sevillą z jesieni.
0
@Arden atakem wygrywa się mecze a obroną puchary.... albo decyzjami sędziów jak to robi realik
2
@Kapitan hawk pewnie pod koniec przy wyniku remisowym jak to było w poprzednim meczu z Gironą (do tego Flick z dupy czerwo, przypadek, że akurat przed El Classico)
0
@Cataloniec94 nie czasem nie czasem :) liga 16-17 czy też LM 16-18.. wałki
17
Wracaj Rapha bo tu j***e dramatem
2
@BORO_12 mimo sympatii to oddałbym go za te 25mlne.
0
na Gironę bez Rashforda
1
@AbdulWisimuel to się nazywa ,,przereklamowany klubik"
0
@Azi albo rekord pomocy od sędziów xDD nikt ich nie dogoni.
2
chyba lepiej się wykartkować na takie Levante, potem będzie tylko gorzej.
1
@ACRAB95 bo to ustawka, byle im dać wygrać ligę.
0
@Chimera widzieliśmy co drukował Marciniak pod nich w 1/2 LM
6
@Jakchcesz powiedz, że już jutro będzie drukowanko byle Barcelona straciła punkty (realik inaczej ligi nie wygra)
1
@Fake69 nie dają mikrofonów bo kręcą się wałeczki pod realik.
4
@macio_944 przereklamowany mały klubik.
0
@Barcanotrophies realnotrophies (przy normalnym sędziowaniu)
1
@tomek8756 mimo pomocy sędziów xDD
1
@tomek8756 ich cała historia podobnie wygląda do tego co wymieniłeś :)
1
@Kozinho. z ich 12stym zawodnikiem to nierealne....
13
Warto przypomnieć sobie co się działo w poprzednim meczu ligowym z Gironą
Sędzia dopatrzył się przewinienia E. Garcii przy golu Coubarsiego na 2:1... ale gdzie ten faul?
Brak oczywistego karnego na Rashfordzie przy wyniku 1:1
Flick z dupy dostaje czerwo (taki tam przypadek, że akurat przed klasykiem)
To nie przypadek, liga od początku sezonu jest ustawiona pod realik.
0
@daniel32778 Bo oni muszą wygrać ligę, my możemy... fakty.
1
@tomek8756 oraz przereklamowany :) bez sędziów mało co by ugrali.
4
@macio_944 i cyk, VAR raptownie nie reaguje xDDD