3

@Consigliere to jest ich taktyka, spowodować by sędzia jednak gwizdnął na 11 (bo wsio Perez opłacił)

5

Kto uważnie ogląda piłkę to ma takie samo zdanie


27

Internet nie odpuszcza, każdy widzi jakie idą wałki pod realik xDDD


3

@tomek8756 co najlepsze, oni sprawdzają VAR kiedy trzeba realikowi pomóc, to są jawne wałki pod mały klubik z madrytu (najbardziej przereklamowany klub w historii)

3

@wyrek bo trzeba Barcelonę w******ć z ligą.

7

@tomek8756 gdzie Viniemu do Neymara xDDD to tylko madrycioki mogą wymyśleć tak samo jak cristiano do Messiego.

2

@BORO_12 na takich ja nie zwracam uwagi :) tak samo na tych co po czwartkowym meczu chcieliby zwolnić Flicka xDD

4

@BORO_12 Rapha zajebistą robotę robi przy pressingu, tak oglądając mecz z Atletico, myślę, że głównie tego zabrakło w linii pomocy i ataku. Pressing w ogóle nie istniał co się przełożyło na dużo klarownych okazji dla materacy.
Mecz z Atletico bardzo mocno przypominał mecz z Sevillą z jesieni.

0

@Arden atakem wygrywa się mecze a obroną puchary.... albo decyzjami sędziów jak to robi realik

2

@Kapitan hawk pewnie pod koniec przy wyniku remisowym jak to było w poprzednim meczu z Gironą (do tego Flick z dupy czerwo, przypadek, że akurat przed El Classico)

0

@Cataloniec94 nie czasem nie czasem :) liga 16-17 czy też LM 16-18.. wałki

17

Wracaj Rapha bo tu j***e dramatem


2

@BORO_12 mimo sympatii to oddałbym go za te 25mlne.

0

na Gironę bez Rashforda


1

@AbdulWisimuel to się nazywa ,,przereklamowany klubik"

0

@Azi albo rekord pomocy od sędziów xDD nikt ich nie dogoni.

2

chyba lepiej się wykartkować na takie Levante, potem będzie tylko gorzej.

1

@ACRAB95 bo to ustawka, byle im dać wygrać ligę.

0

@Chimera widzieliśmy co drukował Marciniak pod nich w 1/2 LM

6

@Jakchcesz powiedz, że już jutro będzie drukowanko byle Barcelona straciła punkty (realik inaczej ligi nie wygra)

1

@Fake69 nie dają mikrofonów bo kręcą się wałeczki pod realik.

4

@macio_944 przereklamowany mały klubik.

0

@Barcanotrophies realnotrophies (przy normalnym sędziowaniu)

1

@tomek8756 mimo pomocy sędziów xDD

1

@tomek8756 ich cała historia podobnie wygląda do tego co wymieniłeś :)

1

@Kozinho. z ich 12stym zawodnikiem to nierealne....

13

Warto przypomnieć sobie co się działo w poprzednim meczu ligowym z Gironą
Sędzia dopatrzył się przewinienia E. Garcii przy golu Coubarsiego na 2:1... ale gdzie ten faul?
Brak oczywistego karnego na Rashfordzie przy wyniku 1:1
Flick z dupy dostaje czerwo (taki tam przypadek, że akurat przed klasykiem)


To nie przypadek, liga od początku sezonu jest ustawiona pod realik.

0

@daniel32778 Bo oni muszą wygrać ligę, my możemy... fakty.

1

@tomek8756 oraz przereklamowany :) bez sędziów mało co by ugrali.

4

@macio_944 i cyk, VAR raptownie nie reaguje xDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?