Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gaucho madrycka mafia.
0
@Gaucho oni po prostu wiedzą, że mogą więcej... przereklamowany klubik.
2
@Ignareks bo ich cała historia opiera się na 12stym zawodniku
1
@Jasialdinho oraz sędziów xDDD bez których mało co by wygrali.
32
Mourinho odczuł to i owo grając przeciwko faworyzowanemu realikowi.
(zero zaskoczenia)
5
Każdy widzi drukowanko pod realik
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
ahh ten Ferran... Narzekamy na obronę a atak równie wydaje się ważny do wzmocnienia...
W tym sezonie Ferran i Lewy nie dojeżdżają.. (Lewy wiek itp)
@BORO_12 @blakkudium @Lionel_Messi10
2
@NeroTFP1 masz wątpliowści, że to jawna drukarnia?
1
@tomek8756 drukarnia, tak wygląda cała ich historia (piłkarze realiku wiedzą, że mogą więcej)
0
@Mazurek132 bo Rapha po kontuzji
0
Sędziowie nas r****ą jak mogą... realik musi wygrać ligę.
0
@Filipem jaki wynik widzisz?
2
nikogo z realiku?
Być może za nurkowanie nie podnoszą oceny
1
@kuz to jest najgorsze, że przy naszych finansach nie martwimy się o skład-kontuzje tylko czy arbiter nas nie przekręci, realik wywala setki milionów na trasnfery i są obawy jak dużo im pomoże...
3
@ProMILs jak kiedyś Casemiro, to się wiekiem ciągnie, wałki pod realik
2
@heniusss po prostu drukarnia pod realik.
2
@BORO_12 25mlne już akceptowalne
8
Madrycki drukarz.
6
@tomek8756 gdyby powiedział o jaki klubik chodzi to dostałby zawieszenie xDD ma rację w 100%, pod realik wsio drukują.
8
pamiętam jak arbiter w tym meczu chciał być bohaterem realiku xDDD
2
@Rupert_Haubica nie tak przeciwko nam jak fakt, że oni wszysstko stawiają na PK, dziś nawet rezerwowym składem wyszli na Rayo, oni w ligę już nie wierzą
0
@kamiVeB pod względem karnych lepiej skupić się na samej lidze, gdzie jest jawne drukowanie pod realik.
1
@Hosh bo to tylko Lech a nie realik xDD
0
@ousmanedembele10
Rapha już jutro będzie w składzie
Pedri na następny ligowy z Levante (22.02)
Gavi nie wiadomo póki co
2
@Dankho94isback ja nie mam własnego zdania, trenerowi zostawiam wybór.
6
Jakoś mnie to nie dziwi
@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10
4
@blakkudium tego tweeta również.
0
@daniel32778 przeciętny realik ale z 12stym zawodnikiem...
0
@daniel32778 bo tak będzie, to jest pewne.