0

@Gaucho madrycka mafia.

0

@Gaucho oni po prostu wiedzą, że mogą więcej... przereklamowany klubik.

2

@Ignareks bo ich cała historia opiera się na 12stym zawodniku

1

@Jasialdinho oraz sędziów xDDD bez których mało co by wygrali.

32

Mourinho odczuł to i owo grając przeciwko faworyzowanemu realikowi.
(zero zaskoczenia)

5

Każdy widzi drukowanko pod realik


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

ahh ten Ferran... Narzekamy na obronę a atak równie wydaje się ważny do wzmocnienia...
W tym sezonie Ferran i Lewy nie dojeżdżają.. (Lewy wiek itp)


@BORO_12 @blakkudium @Lionel_Messi10

2

@NeroTFP1 masz wątpliowści, że to jawna drukarnia?

1

@tomek8756 drukarnia, tak wygląda cała ich historia (piłkarze realiku wiedzą, że mogą więcej)

0

@Mazurek132 bo Rapha po kontuzji

0

Sędziowie nas r****ą jak mogą... realik musi wygrać ligę.

0

@Filipem jaki wynik widzisz?

2

nikogo z realiku?
Być może za nurkowanie nie podnoszą oceny


1

@kuz to jest najgorsze, że przy naszych finansach nie martwimy się o skład-kontuzje tylko czy arbiter nas nie przekręci, realik wywala setki milionów na trasnfery i są obawy jak dużo im pomoże...

3

@ProMILs jak kiedyś Casemiro, to się wiekiem ciągnie, wałki pod realik

2

@heniusss po prostu drukarnia pod realik.

2

@BORO_12 25mlne już akceptowalne

8

Madrycki drukarz.

6

@tomek8756 gdyby powiedział o jaki klubik chodzi to dostałby zawieszenie xDD ma rację w 100%, pod realik wsio drukują.

8

pamiętam jak arbiter w tym meczu chciał być bohaterem realiku xDDD

2

@Rupert_Haubica nie tak przeciwko nam jak fakt, że oni wszysstko stawiają na PK, dziś nawet rezerwowym składem wyszli na Rayo, oni w ligę już nie wierzą

0

@kamiVeB pod względem karnych lepiej skupić się na samej lidze, gdzie jest jawne drukowanie pod realik.

1

@Hosh bo to tylko Lech a nie realik xDD

0

@ousmanedembele10
Rapha już jutro będzie w składzie
Pedri na następny ligowy z Levante (22.02)
Gavi nie wiadomo póki co

2

@Dankho94isback ja nie mam własnego zdania, trenerowi zostawiam wybór.

6

Jakoś mnie to nie dziwi


@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10

4

@blakkudium tego tweeta również.


0

@daniel32778 przeciętny realik ale z 12stym zawodnikiem...

0

@daniel32778 bo tak będzie, to jest pewne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?