Michael24
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
37
Mecz kopia meczu z Realem na jesień. Dominacja w pierwszej połowie, po przerwie wylew w obronie i dobre 15 minut słabej gry i nacisku rywala, a potem dobijanie przeciwnika i wynik taki sam. No wypisz wymaluj. Mamy to!
0
Norwegowie prowadzą to właściwie od razu konkurs odwołany, nawet nie próbowali powalczyć o drugą serię, jakbyśmy my prowadzili, pewnie by starali sie na chama iść do końca zawodów #spiseg
9
Sezon 16/17, mimo że zakończony tylko Pucharem Króla, dał nam dwa absolutnie niesamowite momenty pamiętane na lata - PSG i gol Roberto, Real i Messi 93 minuta. Mecze piękne, po nich wydawało się że nastąpi przełamanie, że na fali entuzjazmu po Remontadzie zgarniemy wszystko, szkoda piłkarze nie przekuli tego meczu, tej motywacji z ttych obu spotkań na resztę wtedy w tamtym sezonie.
4
Właśnie, czemu ostatecznie nie zagraliśmy w nich?
3
Kobayashi miał farta życia, bo miał już o niebo lepsze warunki od Kamila...
0
Lepiej by dali takie na przyszły sezon :)
3
Dwa ostatnie Klasyki na Bernabeu to dwa razy po 0-3 dla gości. Co za historia :D
0
To jest niepojęte żeby dostać pracę nie znając się na niej totalnie. Jak nie umiem pływać to nie idę na ratownika wodnego, co robi Babiarz w skokach?
0
Typowy Babiarz xD
0
Livestream.ws
0
Piotrek najbardziej zasłużył na to podium, wreszcie!
0
Może zrobimy taką małą zabawę "Miasta derbowe". Podam kilka miast i w odpowiedziach napiszecie, które kluby z danego miasta wolicie bardziej. Zaczynajmy:
1. Milan vs Inter
2. United vs City
3. Wisła vs Cracovia
4. ŁKS vs Widzew
5. Chelsea vs Arsenal vs Tottenham
6. Liverpool vs Everton
7. Legia vs Polonia
8. Galatasaray vs Fenerbahce vs Besiktas
0
To nie jest dodatkowy tylko za Titisee Neustadt z połowy grudnia :D
3
Trochę za dużo konkursów drużynowych jest w Pucharze świata. Mnie to średnio emocjonuje szczerze przyznam, do indywidualnych nie mają podjazdu.
1
https://i.redd.it/azpll42gfu221.png
tak by mniej więcej powiedzmy wyglądała nasza koszulka na przyszły sezon? Jak wrażenia? Dla mnie porażka.
3
Oho, nasza gwiazda już ma na koncie kontrowersje. Lahoz, kochamy Cię!
0
Elegancko, kibice MU już mogą wracać tam gdzie byli cały sezon XD
0
Uciekaj!
Droga śmierci - wg mnie fenomenalny film mimo prostackich scen.
4
A Suarez z PSG pewnie był faulowany już? :D
0
Akurat nie mnie to dotyczy, ale pytam z ciekawości bo bliskiej mi osobie sie zdarzyła taka przykra sytuacja.
0
Można w ogóle na studiach zrobić coś z takim fantem, jak pewna kobieta próbuje na siłę uwalić całą grupę studentów, dając mega trudne zaliczenia, w ogóle nie chce omówić błędów na konsultacjach i robi absolutnie wszystko i nawet się z tym nie kryje, aby duża grupa osób nie zdała? Są jakieś instancje gdzie donieść na takie babsko, czy zawsze taki donos kończy się tragicznie dla studenta, bo w dziekanacie pracują koledzy i koleżanki takiej Pani doktur i jest właściwie po zabawie?
0
Magisterka zaocznie vs dziennie?
0
Ona tańczy dla mnie czy Przez twe oczy zielone? Co wolicie? Co było większym przebojem?
0
To że Barcelona powinna spokojnie wygrać w pierwszym meczu na Bernabeu a skończyło się bardzo rozczarowującym 1-1, a rewanż to chyba był jeden jedyny mecz od X lat kiedy Real mógł nas realnie upokorzyć, prowadzili nawet 3-0 ale strzeliliśmy honorowego no i tak. Szkoda pierwszego meczu ale w przekroju dwumeczu raczej byli lepsi.
19
Malcom naprawdę mi dziś zaimponował. Świetny występ, bezkompromisowy, odważny, gość nie gra za często ale dziś dopóki był na boisku byliśmy realnie niebezpieczni. Po jego zejściu już gra ofensywna nieco siadła. Chłopak pokazuje że jak będzie dostawał więcej szans, to może być kozak. I ta szczera autentyczna radocha po golu. Pokora i czekanie na swoją szansę daje efekty.
1
Ja raz wykupiłem mecz na ipli za pięć złociszy i raz może na cały mecz ścięło, prawdopodobnie przez moje słabe łącze.
1
Akurat jestem przed jazdą i chce sie upewnić :D
0
Nie ma już obowiązku posiadania przy sobie OC i dowodu rejestracyjnego pojazdu podczas jazdy samochodem, jakby mnie na kontrolę zatrzymali to nie dostanę mandatu?
0
Jeszcze mistrzostwo świata na normalnej skoczni, co osiągnie już w tym miesiącu ;DD
1
Jeszcze Freund i Prevc, obaj mają ponad 20 wygranych, nie można takich zawodników pominąć a przecież Stoch z oboma ostro rywalizował głównie w 2014 roku.