Michael24
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@DonMatteo901 czekam, choć pod koniec 4 sezonu byłem już zmęczony mocno tym serialem. Cytryna wyciśnięta do maksimum. No ale skończyć serię wypada.
0
@FCB24 kwestia tego że włączyła się w jakaś awanturę, najpewniej obcych dla siebie ludzi to swoją drogą, bo tu mogli dać sobie siana, ale co do powyższego to przeraża mnie skala ilości komentarzy tego typu.
52
Nie kumam ludzi w necie. Zginęła dziewczyna rozjechana żywcem przez autobus a w necie pół komentarzy to "co ona robiła o 6 rano na mieście, powinna z dziećmi siedzieć", Chryste, retoryka jak przy gwałtach bo dziewczyna miala za krótką spódniczkę. Czemu szukamy winy w ofierze? Dlaczego jak ktoś ma dzieci, to nie może już wychodzić z domu a broń Boże nad ranem? Nie rozumiem tego.
0
@BartqRKO rzut drugi świadczy o tym że jest maksymalnie zesrany, także czy jest na co liczyć jeszcze?
8
Lśnienie na Stopklatce, Jack Nicholson to geniusz.
1
@Cule1234 mieli trzy dobre godziny żeby dać ten mecz, dali wtedy gdy zacznę robote. Nie no, zajebiście xd
4
Iran żegna się z siatkarskim turniejem.
0
@LeoMessiah chyba się nie da a przynajmniej ja nic o tym nie wiem.
0
@Fizzy Womack byłem, polecam, kozackie wakacje.
1
Babiarz po prostu czuje dobrze lekką, a skoków totalnie nie. Po co każą mu robić coś w czym się męczy?
0
Allianz na koszulkach ma być na stałe czy tylko na te dwa mecze?
0
@-barca4ever- druga sprawa że za rok bez Premier League już ta oferta wydaje się licha xd więc zaś trzeba będzie coś nowego szukać, a sporo wydałem na antenę i jej montaż :/
1
@-barca4ever- ja wziąłem i myślę że warto. Wszystko jest co chce, canal plusy, eleveny, LM. Do tego usługa c plus online.
0
@bixmix Kup chromecast za 150 zl i możesz rzucać z telefonu/komputera na telewizor obraz.
2
@Yanek liczę że za rok wezmą jeszcze Twaro, bo co on ma w tym ceplusie komentować, ekstraklape? Pełka to samo, Rosłoń. To sa za dobrzy komentatorzy tylko na eks.
0
@BoreekxD no nie byliśmy ale klepnęliśmy ich w LN na miękko w czerwcu w ich pełnym składzie.
0
Rosjanie przygotowali konkretną formę na Igrzyska, a jeszcze nie tak dawno na Lidze Narodów po prostu ich łoiliśmy. W dniu dzisiejszym zapewne byłoby bardzo ciężko ich złapać.
7
@damiano996 Francja to odpadnie w grupie ale oczywiście jest krok przed nami, znawco.
2
Ale dzisiaj się zapowiadają mecze, Japonia Włochy o 12:40 niewątpliwie mecz o życie dla Włochów którzy jeśli przegrają będą w bardzo mocnej kropce, a gospodarze prezentują się tu świetnie. Potem 14;45 mecz Rosja Brazylia, totalny klasyk - Brazole jak przegrają to jeszcze będą mieć gorąco w tej grupie.
2
Kanada ciśnie Iran, już 2-0. Otwiera nam to szanse na 1 miejsce w grupie by trafić w 1/4 na kogoś z 4 miejsca z drugiej grupy.
0
@dzagos potwierdzam.
1
@Triv44 nastawiony, a teraz ide sie zdrzemnąć xd
1
Kapitalny mecz 3x3 Łotwy i Japonii, mam wrażenie poziom dwa wyżej od Polaków.
0
Trzymamy kciuki za Paule Badose?
0
Kłopoty, kłopoty Osaki. 0-4 w 1 secie.
3
Nie ma to jak wstać i zacząć dzionek od solidnej porażki Polaków w Tokio :D
0
@Xxxbarca4ever jeśli to są takie żelazne maseczki co się nie da zarazić nosząc je to jakiś tam sens to ma.
1
Rozumiem że Ci Brazole w maseczkach non stop tak chodzą :p stołówka, toaleta, prysznic, jeśli mecz to i w tych miejscach powinni.
0
@michal26 oczywiście zaraz za wirtuozem rozegrania Fabianem Drzyzgą.
9
Te 20 medali to chyba policzyli 12ke siatkarzy w tym zestawie xD