Michael24
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kapitalny mecz 3x3 Łotwy i Japonii, mam wrażenie poziom dwa wyżej od Polaków.
0
Trzymamy kciuki za Paule Badose?
0
Kłopoty, kłopoty Osaki. 0-4 w 1 secie.
3
Nie ma to jak wstać i zacząć dzionek od solidnej porażki Polaków w Tokio :D
0
@Xxxbarca4ever jeśli to są takie żelazne maseczki co się nie da zarazić nosząc je to jakiś tam sens to ma.
1
Rozumiem że Ci Brazole w maseczkach non stop tak chodzą :p stołówka, toaleta, prysznic, jeśli mecz to i w tych miejscach powinni.
0
@michal26 oczywiście zaraz za wirtuozem rozegrania Fabianem Drzyzgą.
9
Te 20 medali to chyba policzyli 12ke siatkarzy w tym zestawie xD
1
Na grę Drzyzgi szkoda słów, ale Łomacz irytuje jeszcze bardziej.
1
@Marcin91fcb jest w Eurosporcie w Playerze za 15 zeta
0
No i dzień drugi na Igrzyskach dobiegł końca, o której rozpoczynacie jutrzejszy dzień?
2
@Criss18Barca jest baseball czy piłka wodna a nie ma futsalu, faktycznie trochę to dziwne.
0
Ktoś mi powie dlaczego w Playerze można sobie castować ekran na Chromecast na wszystkie materiały tylko nie transmisje olimpijskie? Mam na telefonie to oglądać? Myślałem że w 2021 castowanie na smart tv to norma...
6
Dua Lipa na wieczór. Who needs Ester?
1
@SkilledHydra16 pewnie wspominają sobie 2 ostatnie finały MŚ, takie tam, detale
0
Mecz przypominał mi mecze na IO w Londynie, tam podobnie męczyliśmy się z ogórkami, tracilismy na nich pkt a potem w ćwierćfinale trudniejszy rywal i out. Teraz mamy jednak mocniejszy zespół także czas wziąć się do kupy i wygrać pozostałe mecze w grupie i wyjść z 1 miejsca.
3
@Yanek kozacko, Swędro i Drzyzga legendarny duet.
13
@LeoMessiah Argentyna ma koszulki z Adidasa xd
3
@adi7adi8 w USA mają gorzej do oglądania tego, my właśnie umiarkowanie - jak komuś mocno zależy to od 6 rano do 16 sobie może oglądać całe dnie.
3
@ptrx nie tylko Europa jest na świecie, Igrzyska letnie wracają do Azji po Pekinie 2008, jedynie z zimowymi pałkę przegli robiąc 2x rzędu zbyt blisko siebie (Pyeongchang, Pekin)
0
@CuleNaZawsze1899 wszystko co się da jest w Eurosporcie w Playerze za 15 zeta
2
We Florze gra w pierwszym składzie Ojamaa który kopał sie po czole w 2 i 1 lidze polskiej w Widzewie Łódź, jak oni nie przejdą takiego rywala to kurtyna
0
Jeśli byłoby to możliwe to wolelibyście w Polsce zorganizować Igrzyska letnie czy zimowe i jeśli już, to gdzie?
0
Jaki polecacie mocny lek na ból gardła? Mam problem żeby to wytępić
0
@PatrychoO gdzie transmisja?
4
@Herato FIFA by się tyle nie nachapała z Mundiali.
1
Teraz można iść spokojnie do lekarza z objawami grypopodobnymi czy od razu wrabiają w testy i kwarantanny?
0
@AmigoBlancos średnio to lubiłem ale podczepię się pod pytanie - serial Mamuśki zabawny czy kiczowaty?
0
@MysticCat Soczi 2014 to raczej nic nie przebije, a teraz? Następców Justyny i Kamila nie ma.
1
Wolicie igrzyska olimpijskie zimowe czy letnie?