0

@ShinobiQWE za to wcale w Szwajcarii nie gra zlepek potomkow imigrantów z Serbii, Kosowa, Macedonii i innych krajów afrykańskich jak np Embolo. Żenada

0

To jak Polacy mieliśmy ból po Portugalii, marnując tylko jednego karnego, tak nie wiem co teraz muszą czuć Szwajcarzy :p szansa życia i aż 3 zmarnowane karne z lichymi w karne Hiszpanami...

1

Druga Chorwacja z Mundialu sie szykuje, będą pchali w karnych kolejne rundy.

1

1

@Tasde Enrique mial wybór wziąć Carvajala który nie grał, czy kapitana i fundamentalną postać defensywy triumfatora Ligi Mistrzów Azpilicuetę. I oczywiście że Dani jest lepszy, ale jak jest zdrowy. A on nie grał wiosną zbyt często, więc lepiej chyba wziąć Cesara. Jedynie Nacho nie umiem zrozumieć czemu nie wziął.

1

Ona tańczy dla mnie czy Przez twe oczy zielone?

0

5

Nie wiem czy wiecie ale Leon i Leal to Kubańczycy i grali razem w finale MŚ w barwach Kuby przeciwko Brazylii, teraz graja przeciwko sobie w dwóch różnych drużynach narodowych.

3

@Nazio87 jak ma to zrobić skoro są w różnych częściach drabinki xD

7

@Homeopata8989 podobno Radomiak zbroi sie na ekstraklase i też włącza się w walke o transfer. Włodarzy beniamnika Ekstraklasy zachęciła znakomita postawa reprezentanta Włoch w trakcie EURO 2020.

1

@IronSanHybrid moi rodzice kupili Samsung i śmiga aż miło.

0

@VenoM właśnie jest w dalszym kroku, ale niby tylko PSP 1 i 2, i się zastanawiam, czemu tylko te dwa.

0

https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/entry-sport
Czy ta oferta jest dobra jak chce się oglądać mecze La Ligi, Premier League i LM?

1

Kai Havertz to najpiękniejszy Niemiec, swój chłop. Baller

0

Portugalia pewnie i tak już awansuje, 3 pkt stykną, chyba, że dostaną wiele bramek w obu meczach.

0

@koziar powołania nie dostał bez przyczyny. Kamerzysta znowu w akcji!

6

Jest 30 stopni a Griezmann gra w długim rękawie.

0



Zawodnicy klubu FC Barcelona, Gerard Pique Bernabeu oraz Frenkie de Jong ocenili najnowsze stroje FC Barcelony na sezon 2021/2022. Piłkarze wyrazili pochlebną opinię na temat kompletu, w którym przyjdzie im występować w kolejnej kampanii w La Lidze.

14

Żeby na turnieju, gdzie aż 4/6 drużyn wychodzi z 3 miejsca, ostatni mecz grupowy grać o honor, to trzeba mieć talent. Genialne.

0

https://open.spotify.com/track/5J8Ky3NNT98Z8Mp1YQTDCZ?si=370d350f83b241b8

Martin Garrix zremiksował sam siebie i wydał nieco żywszą wersję piosenki na Euro. Mi siedzi dużo lepiej, niż oryginał :)

0

0

Koszuleczki już dostępne.

https://store.fcbarcelona.com/en/c/0_1_8

1

@PatrychoO uefa wymaga bodaj rękawów w jednakowym kolorze obu czy coś a ta koszulka tego nie spełnia

76

Wiadomość od Christiana Eriksena. Nie wiem jak Wy, ale mnie ogarnia ogromna radosc gdy to widzę!

2

2

Tvp sport apka i strona jeden wielki syf.

0

@Dundersztyc 1/4 już tak, a to ten mecz tam będzie

6

Wywalilo mecz w internecie xD ciekawi mnie ile potrwa ogarnianie TVP, bo trzeci dzień i nadal nie działa chromecast, a stream na stronie sie tnie.

0

Widzieliście wczoraj zapewne puste trybuny w Baku, ale teraz najlepsze. Tam odbędzie się jeden z ćwierćfinałów. Jeśli na mecz grupowy nie przyjechali tam kibice danych drużyn, co logiczne bo jest cholernie daleko, to tym bardziej nie wpadnie tam nikt na 1/4, gdy praktycznie w
W ostatniej chwili sie dowiadujemy, że tam zagramy, kilka dni tylko od meczów 1/8. Lokalni kibice jak widać maja dosyć mocno wysrane w turniej na którym nie gra ich repka, co się specjalnie nie dziwie. Czyli mecz o medal ME będzie przy pustych trybunach. Uefa? Top

0

Tvp Sport nie działa na Chromecast. U was też?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?