MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Maniek9444
Jednak podziekuje za rozmowy z takimi ludzmi :) Zwyczajnie Ci nie wierze w to co tu wypisujesz.
12
@Bykunn
Jego kumpel bierze 7 lat i jest normalny, tylko troche się jąka ;) Zapomniales dodac istotny fakt o jąkaniu się :) Chcialbym zbaczyc tego jego kumpla po 7 latach brania mefedronu, tą jego normalnosc.
A co do tematu, to marichuana zdecydwanie tak, mefedron zdecydowanie nie.
2
@Bobo25
Tutaj jestem w stanie zrozumiec ludzi pracujacych w takich warunkach, ale nie mialem na mysli czasu spedzanego w pracy. Nie sprecyzowalem. Nie rozumiem ludzi, ktorzy narzekają na upalne lato, nie będąc w tym czasie w pracy :)
0
@jacob345
Zamienilbym.
17
Nie kumam ludzi, ktorzy w lecie narzekają na upały :) No chyba, ze są starsi, schorowani, to wtedy inna sprawa. Ale zdrowy, w sile wieku narzekający czlowiek na to, że lato jest upalne? Nie zrozumiem.
1
@JORD10
Odezwal sie do mnie kolega, ktory zaproponowal swoją aplikacje, którą piszę w ramach kursu programowania. Musze to najpierw zobaczyc. Zalezy mi na tym, zeby glosy mogli oddawac tylko zalogowni tutaj uztkownicy. Nikt spoza La Rambli. No i oczywiscie jeden uzytkownik = jeden glos.
1
Wierzycie jeszcze w Dembele ? W sensie, że rozegra przynajmniej te 10-15 meczy bez kontuzji ?
1
@Ghotti
Antek to fenomen. Niby wszedzie go pelno, zasuwa jak mrowka po boisku, non stop pracuje na calej dlugosci i szerokosci, a mimo wszystko czesto jest niewidoczny :) Ja osobiscie cenie jego prace, co nie znaczy, że jestem zadowolony z jego gry.
0
@Rust_Cohle
To też prawda.
12
@Mat_Cat
Cou w bronieniu byl fatalny, tu go Antek deklasuje. Gość jest wszedzie, a do tego swietnie sie ustawia. Moi zdaniem Griezmann>Coutinho.
1
@JORD10
Nie jeszcze. Pojawila sie nowa opcja i czekam na kontakt jednego z uzytkowników. Dam znac :)
2
@SHIBA
Rozumiem, ja tez chyba juz sie zwijam w kojo. Dobranoc wszystkim :)
4
@SHIBA
Widze, że sporo dzis wypite :)
1
@Chakalaka
Redbreasta. Moja ulubiona. Ogolnie w barku duzo dobroci :)
1
To co Pany, po jeszcze jednej szklanicy ? :)
1
@JanWezyk
Zostawmy juz tak jak jest :)
0
@JanWezyk
Nie za bardzo mam czas szczerze mowiac :)
2
Jakies przecieki co do FMa 21 ? Ktoś, coś ?
18
@Encore @mr_robot
Obecnie rownież Davies>Alba. Moim zdaniem.
0
@Colon
Bylo ich wtedy pare takich perełek na tym turnieju :) Wtedy na zaboj pokochalem piłke nozna :) Z Nigerią też niesamowity mecz.
0
@Colon
Fajna ze wzgledu na moj ulubiony turniej MŚ.
1
@Chakalaka
Ronaldo i Batistuta. Brakuje mi tu Roberto Baggio, choc on to ciut wczesniej.
0
@Joe_Pesci
Jeszcze nie wiem, ale ponoc jest juz ogolnodostepny.
1
Film Capone La Rambla poleca ? Niepokojąco slaba ocena na filmwebie. Warto dla samego Hardy'ego ?
0
@Kubox
Najmocniej wszystkich przepraszam za moj powyzszy wpis na gorze. Jest mi wstyd za to co napisalem. Nie sadzilem, że na La Rambli ludzie będą pisac o swoich zyciowych tragediach. Naprawde jest mi glupio i jeszcze raz przepraszam.
0
@Ghotti
Tak, wiem. Wysoki ze mnie czlowieczyna i strasznie mi tam niewygodnie :) Poprostu nie lubie.
0
@Kubox
Kiedy chce mi sie sikac w samolocie. Strasznie tego nie lubie.
4
@BarcaInfo
Ale noga Araujo w porownaniu z Monchu :)
0
@AlexDark00
Widze, widze :)
3
@Krzychuuuu14 @LoTo11
https://x.com/MarcinLechowski/status/1292530177877127169