3

@Maniek9444
Jednak podziekuje za rozmowy z takimi ludzmi :) Zwyczajnie Ci nie wierze w to co tu wypisujesz.

12

@Bykunn
Jego kumpel bierze 7 lat i jest normalny, tylko troche się jąka ;) Zapomniales dodac istotny fakt o jąkaniu się :) Chcialbym zbaczyc tego jego kumpla po 7 latach brania mefedronu, tą jego normalnosc.

A co do tematu, to marichuana zdecydwanie tak, mefedron zdecydowanie nie.


2

@Bobo25
Tutaj jestem w stanie zrozumiec ludzi pracujacych w takich warunkach, ale nie mialem na mysli czasu spedzanego w pracy. Nie sprecyzowalem. Nie rozumiem ludzi, ktorzy narzekają na upalne lato, nie będąc w tym czasie w pracy :)

0

@jacob345
Zamienilbym.

17

Nie kumam ludzi, ktorzy w lecie narzekają na upały :) No chyba, ze są starsi, schorowani, to wtedy inna sprawa. Ale zdrowy, w sile wieku narzekający czlowiek na to, że lato jest upalne? Nie zrozumiem.

1

@JORD10
Odezwal sie do mnie kolega, ktory zaproponowal swoją aplikacje, którą piszę w ramach kursu programowania. Musze to najpierw zobaczyc. Zalezy mi na tym, zeby glosy mogli oddawac tylko zalogowni tutaj uztkownicy. Nikt spoza La Rambli. No i oczywiscie jeden uzytkownik = jeden glos.

1

Wierzycie jeszcze w Dembele ? W sensie, że rozegra przynajmniej te 10-15 meczy bez kontuzji ?

1

@Ghotti
Antek to fenomen. Niby wszedzie go pelno, zasuwa jak mrowka po boisku, non stop pracuje na calej dlugosci i szerokosci, a mimo wszystko czesto jest niewidoczny :) Ja osobiscie cenie jego prace, co nie znaczy, że jestem zadowolony z jego gry.

0

@Rust_Cohle
To też prawda.

12

@Mat_Cat
Cou w bronieniu byl fatalny, tu go Antek deklasuje. Gość jest wszedzie, a do tego swietnie sie ustawia. Moi zdaniem Griezmann>Coutinho.

1

@JORD10
Nie jeszcze. Pojawila sie nowa opcja i czekam na kontakt jednego z uzytkowników. Dam znac :)

2

@SHIBA
Rozumiem, ja tez chyba juz sie zwijam w kojo. Dobranoc wszystkim :)

4

@SHIBA
Widze, że sporo dzis wypite :)

1

@Chakalaka
Redbreasta. Moja ulubiona. Ogolnie w barku duzo dobroci :)

1

To co Pany, po jeszcze jednej szklanicy ? :)

1

@JanWezyk
Zostawmy juz tak jak jest :)

0

@JanWezyk
Nie za bardzo mam czas szczerze mowiac :)

2

Jakies przecieki co do FMa 21 ? Ktoś, coś ?

18

@Encore @mr_robot
Obecnie rownież Davies>Alba. Moim zdaniem.

0

@Colon
Bylo ich wtedy pare takich perełek na tym turnieju :) Wtedy na zaboj pokochalem piłke nozna :) Z Nigerią też niesamowity mecz.

0

@Colon
Fajna ze wzgledu na moj ulubiony turniej MŚ.

1

@Chakalaka
Ronaldo i Batistuta. Brakuje mi tu Roberto Baggio, choc on to ciut wczesniej.

0

@Joe_Pesci
Jeszcze nie wiem, ale ponoc jest juz ogolnodostepny.

1

Film Capone La Rambla poleca ? Niepokojąco slaba ocena na filmwebie. Warto dla samego Hardy'ego ?

0

@Kubox
Najmocniej wszystkich przepraszam za moj powyzszy wpis na gorze. Jest mi wstyd za to co napisalem. Nie sadzilem, że na La Rambli ludzie będą pisac o swoich zyciowych tragediach. Naprawde jest mi glupio i jeszcze raz przepraszam.

0

@Ghotti
Tak, wiem. Wysoki ze mnie czlowieczyna i strasznie mi tam niewygodnie :) Poprostu nie lubie.

0

@Kubox
Kiedy chce mi sie sikac w samolocie. Strasznie tego nie lubie.

4

@BarcaInfo
Ale noga Araujo w porownaniu z Monchu :)

0

@AlexDark00
Widze, widze :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?