0

@Colon
Eee, myslalem, że pokazesz jakas prawdziwą foczke ;)

2

Po tym wczorajszym meczu nawet nie mam ochoty na dzisiejszy. Wszystko bedzie mi sie kojarzyc z tym blamażem. Komentatorzy zapewne tez beda niejednokrotnie wracac i przypominac o tym meczu :(

0

@Janiama
O przepraszam, nie wszyscy, bo ja napisalem wczoraj taki post :

Ja wielki jego przeciwnik, ale musze to napisac, że Valverde, to nakladal czapką Setiena. Przepaść

3

@DLFCB
Malo tego, Setien dalej jest trenerem :D

1

@Lishen
Terapie.

3

Sromotna porażka boli, zwłaszcza wtedy kiedy traci sie 4 bramki, a teraz sobie wyobrazcie co by tu sie dzialo jakbysmy stracili 8...

0

@insp1re
Chodzi mi o fakt, że piszac, że wlepią nam jeszcze cztery tak naprawde w to nie wierzylem ;) Wykrakalem sobie :)

3

Wczoraj jak bylo 4:1 dla Bayernu, to popelnilem taki post :

Szkoda mi najbardziej Messiego, ze ostatnie jego lata kariery zostaly zmarnowane przez ten pożal sie Boże fatalny zarząd. Niech nam wlepią jeszcze ze cztery, moze wtedy ich wywiozą juz nie taczkami, a w bagaznikach i zakopią gdzies pod Barceloną. Wstyd mi za tych ludzi, ktorzy pociągają za sznurki w tym klubie. Musi dojsc do powaznego trzęsienia ziemi w FC Barcelonie, bo inaczej bedziemy sie bili o Lige Europy co najwyzej. Czego ja doczekalem po takich pieknych latach gry tego klubu, to jest niepojete. Co te błazny z Bartomeu na czele zrobili, to powinno byc im dosadnie zademonstrowane. Wstyd i żenada.

No i strzelili jeszcze cztery :)

2

@SamuraJack
Mądrego to i dobrze posluchac ;)

2

Mecz meczem ale radze Wam nie wdawajcie sie nigdy w rozmowe z @SHIBA i @FeloRPS . Wieksze gaduly niz moja druga połowka :) Bardzo pozytywni ludzie, których z tego miejsca serdecznie pozdrawiam. A teraz juz naprawde ide spac ;)

0

@Kuczek
No co Ty nie powiesz.

5

Setien najgorszy trener w historii FC Barcelony ? Jak dla mnie jak najbardziej tak.

8

Niech ktos wklei tą fotke po meczu co Valverde wyjezdza z klubu po rozmowie z Bartomeu z usmiechem na twarzy a w szybie odbija sie herb Barcy.

13

Ja wielki jego przeciwnik, ale musze to napisac, że Valverde, to nakladal czapką Setiena. Przepaść.

0

@Bykunn
Nie ma to nic do rzeczy jak dzis zagral. Oceniam jego gre poprzez pryzmat wielu meczy.

6

Szkoda mi najbardziej Messiego, ze ostatnie jego lata kariery zostaly zmarnowane przez ten pożal sie Boże fatalny zarząd. Niech nam wlepią jeszcze ze cztery, moze wtedy ich wywiozą juz nie taczkami, a w bagaznikach i zakopią gdzies pod Barceloną. Wstyd mi za tych ludzi, ktorzy pociągają za sznurki w tym klubie. Musi dojsc do powaznego trzęsienia ziemi w FC Barcelonie, bo inaczej bedziemy sie bili o Lige Europy co najwyzej. Czego ja doczekalem po takich pieknych latach gry tego klubu, to jest niepojete. Co te błazny z Bartomeu na czele zrobili, to powinno byc im dosadnie zademonstrowane. Wstyd i żenada.

4

Żenada. Ide do dzieci do pokoju zobaczyc jak spia, to mnie zawsze uspokaja.

0

Poleci ktos jakis film z nowosci ?

0

Juz widzialem oczami wyobrazni jak Boateng lezy na glebie :)

0

Czemu Suarez nie szukal kiwki na prawo :(

0

Pozdrawiam wszystkich tych ktorzy tu pisali ze mozna wyłączyc !!!


1

Ale bylyby jaja jakby Leo znow dzis polozyl Boatenga :D

13

No to co Panie i Panowie, życze Wam wiele radosci podczas i po meczu, oby ten wieczor byl dla nas bardzo udany :)

Vamos Barca!!!


0

@Encore
Napoj Bogów - whisky wjechala. Jeść o tej porze juz nie jem nic.

0

@barteq
No ja wlasnie pytam o wyglad, czy sie Wam podoba jako kobieta :)

0

Co sadzicie o Pani prowadzacej studio ? Jako o kobiecie, nie pytam o jej wiedze i to jak prowadzi studio :)

20

C+ blagam wróć z ligą mistrzów!

6

O czym oni pierdzielą w tym studiu? Nie wierze, w to co oglądam!

5

Nie no nie moge. Porownanie Lewego z Suarezem, a oni o gryzieniu. Bez komentarza. Co za syf to studio.

2

@NeroTFP @ksobi
Uff, a juz sie balem, że będą zadowoleni :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?