4

@RosjaninBut
Rozumiem, choc z tymi lasami, to sie nie zgodze. Mieszkam w miejscu, gdzie jest pełno lasów. Specjalnie wybieralem takie miejsce do życia juz na stałe - zeby miec lasy, wode i gory. Co do Limerick czy Cork, to sie zgodze, że straszna patologia - duzo bezdomnych, bezrobotnych itd. W zyciu bym tam nie chcial mieszkac. Zresztą w żadnym innym miescie w Irlandii. Irlandia jest piekna na odludziu. A takie mam widoczki mam z okna :
https://naforum.zapodaj.net/64483d17ce03.jpg.html
Fotka z kwietnia z tego co pamietam.

Jeszcze co do pogody, to mi akurat ona odpowiada, bo przez caly rok moge uprawiac moj ulubiony sport, czyli kolarstwo. Zimy w sensie niskich temperatur ponizej zera jak wiesz to tutaj nie ma. O sniegu nawet nie wspominam.

0

@darek60
Nie wiem. Na moim Netflixie nie ma, ale u mnie to nawet Wikingow nie ma.

2

@RadekACCA
Macie tam świetną restauracyjke, gdzie serwuja najlepsze burgery jakie w zyciu jadlem :) Son of a Bun czy cos takiego.

0

@RosjaninBut
Zalezy gdzie. W duzych miastach, to jak najbardziej sie zgodze. W ogole w miastach jest duzo patologii, ale to jak wszedzie chyba. Ja mieszkam z dala od cywilizacji (moge to tak nazwac, moj prywatny eden ;) ), gdzie jest spokoj, cisza, piekne widoki, gory, ocean, wiec jestem zauroczony tym miejscem. Kiedys mieszkalem pod Dublinem, to tam byla masakra, ale odkad osiedlilem sie na swoim, w zupelnie innej czesci Irlandii, to zyje mi sie tu jak w raju. Uwielbiam ten klimat.

1

@Mixtape
Jakby co to wal na pw.

1

@Mixtape
W Norwegii mam rodzine (siostra mojej małzonki), wiec jak cos to wal smialo. Moze moglbym pomoc. Mam tez rodzinke w Finlandii i Szwajcarii jakby co :)

3

@Mixtape
Ja od przeszlo 15 lat mieszkam za granica. Zostaje tu na stale, odrazu zakochalem sie w tym kraju (Irlandia - tu poznalem moją żone). Ewentualnie na stare lata do USA polece, ale to jak mi dzieci dorosną. A proces aklimatyzacji zajal mi doslownie chwile, szybko przywyklem.

0

@semafor
Zapamietam.

0

@semafor
The Killing nie wiedzialem.

4

Gorąco wszystkim polecam serial Most nad Sundem (Broen), zwlaszcza fanom kryminałów. Genialna skandynawska produkcja. Skonczylem wlasnie drugi sezon.

0

Ale ten Zapata jest slaby w dzisiejszym meczu.

0

Neymar nie chce przejsc do kolejnej fazy LM, bo to bedzie pachnialo juz finalem, a wtedy go szejk juz napewno nie pusci do Barcy ;)

1

Brawo Atalanta!

13

Nie rozumiem po co sie mowi np. swietna interwencja bylego bramkarza Realu Madryt, zamiast powiedziec swietna interwencja bramkarza Paryża. Ciekawe jakby caly komentarz tak wygladal : podanie do bylego pilkarza Manchesteru, ten odgrywa do bylego pilkarza Barcelony, ktory podaje do bylego pilkarza Interu, ten przepuszcza do bylego pilkarza Bayernu... :)

2

@MesQueUnClub96
Mam to samo.

1

@chudymc
To wiem, ale w tv. :)

0

Kto komentuje dzisiejszy mecz ?

1

@FCBeSeM
@Colon wzywają cie :)

1

@NaFazieHitman
Mam nadzieje na dobry mecz i 3:3 do regulaminowego czasu gry :) Dalej niech sie dzieje co chce.

2

@NaFazieHitman
Płynie, ale do półfinału :)

1

@ToWinaSedziego
Wie co wygodne :) 40mm u niego na nadgarstku wyglada jak jakis olbrzymi zegarek :D

Ps. u mnie dzisiaj podobnie, bo GMT Master II.

0

Horror Relic ktos widzial ? Albo Sputnik ? Ewentualnie poleci ktos jakis horror z nowosci ? W miare ambitny :)

4

@VirtuoZ
Oczywiscie, ze druga opcja, co to w ogole za pytanie :) Gdzieś to mam jak wygrają, ważne, żeby wygrali.

0

@Omoziu
Nie zapeszaj.

3

@Hiacynk
Na pierwszym miejscu w tym wyscigu moj ulubieniec Damon Hill. Bardzo sie wtedy interesowalem F1.

0

Kończę drugi sezon Most na Sundem, ale to jest złoto serial!

6

Do tych wszystkich, ktorzy czekaja na kontynuacje konkursu na najpiekniejszą Panią wg. La Rambli prosze o cierpliwosc :) Poinformuje o wszystkim dzien przed kolejnym etapem tej zabawy. Bedzie ciekawie :)

Przypominam, że najpierw Panie z drugich miejsc będą walczyly o wejscie do fazy finałowej.

2

@qbsonFCBarca
Sam sie sobie w ogole dziwe, że wdalem sie w taką dyskusje :)

2

@fcbarcafan19
Cudo. To na czerwonych szpilach oczywiscie :)

6

@Maniek9444
Wstyd mnie zżera i nie mam jaj, bo dziekuje za rozmowe z przecpanym mefedronem czlowiekiem? :) Ciebie widze też dobrze mefedron sponiewieral :) Dasz jeszcze rade z tego wyjsc! Nie poddawaj sie. Powodzenia!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?