1

@BarcaInfo
Bardzo dobrze!

1

@FeloRPS
Przepiekny skladzik :)

0

@l0Messini
Juz to pisalem ale sie powtorze, ze takie baty z Bayernem byly nam potrzebne.

0

@VirtuoZ
Mam nadzieje, że nie. Tylko Robert Lewandowski i jego banda!

0

@SelloutCrowd
Bo to legenda. Argumenty wyczerpane ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@cat_r37
Do Bartka jezeli chodzi o wielomilionowe transfery, to i tak startu nie ma ;)

1

@fcbarcafan19
Co to bylaby za historia gdyby w finale spotkaly sie dwie francuskie ekipy i Lyon by to wygral :)

0

@MESSIah16
Wiadomo :)

3

@MichVeB
A tu cyk odpadaja z Lyonem w finale :)))))

20

@Janiama
Naprawde wierzysz, ze rok przed wygasnieciem kontraktu ktos wylozy za wiekowego Messiego 200-250 mln w obecnych czasach ? :)

0

Pany, jakie plotki mnie ominely od wczoraj jezeli chodzi o transfery do Barcy ? O kim sie mowi najczesciej ?

0

Serio dostal/dostanie 3 lata kontraktu???

0

@Encore
I de Jonga.

1

@IronSanHybrid
Zniszczyles system, genialne :))))

2

Jak na pon, to duzo cules online - wiedz, że cos sie dzieje :)

2

@Ghotti @Coutinho007 @Rust_Cohle @LucaBrasi
Dzieki chlopaki za info.

0

@Ghotti
Chyba bardziej z defensywnych dostepnych na rynku trenerow to Allegri, czy sie myle i to taka sama szkola ?

0

@Ghotti
Cos jak Valverde ?

0

Koeman to taktyk z charyzmą, zarzadzajacy twarda reką, bardziej defensywny czy ofensywny trener ?

0

@Ghotti @LuisSalvano
Ok. wroce za godzine. Dzieki

0

Wpadlem z doskoku na neta, bo juz chyba czas na jakies informacje co do dziadów zarzadzajacych tym klubem, bylo juz cos ?

1

@cules100pro
Dzieki. Bede wyczekiwal jak na fina ligi mistrzow.

0

O ktorej ma byc jakas konferencja dzisiaj nt. zwolnien w klubie? Oczywiscie, to ze po konferencji Verratiego, to wiem ;)

3

Zapraszam wszystkich do ankiety nt. przyszlosci FC Barcelony.

https://strawpoll.com/cso5wz46x

0

@Lubczyk698
Tak, bardzo chetnie. Moim zdaniem aktualna forma, to genialny pomysl. Chcialbym, żeby tak zostalo.

1

@RosjaninBut
Ja jeszcze mam nadzieje co do niego ;)

1

To odstrzalu, to wiadomo kto - wiekszosc naszych podstarzalych dziadów. Po tym jazda po kredyt do banku, bo bez zadluzenia sie niestety nie obejdzie i zakontraktowac takich pilkarzy jak Upamecano, Max Aarons na prawą obrone (kto oglada Premier League, to wie o kim mowie), do tego Tonali, Aouar i na nich zaczac budowac nowa druzyne. Na skrzydlach stawiac na Messi/Trincao/Fati/Dembele, atak zostawilbym narazie jeszcze na jeden sezon Griezmanna. Po tym sezonie dopiero szukalbym 9 z prawdziwego zdarzenia, żeby zobaczyc najpierw jak gra nowa Barcelona.

0

@justfootball
Po lidze mistrzów zrobie, bo teraz i tak by sie nikt nie skupil na Paniach ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?