MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BarcaInfo
Bardzo dobrze!
1
@FeloRPS
Przepiekny skladzik :)
0
@l0Messini
Juz to pisalem ale sie powtorze, ze takie baty z Bayernem byly nam potrzebne.
0
@VirtuoZ
Mam nadzieje, że nie. Tylko Robert Lewandowski i jego banda!
0
@SelloutCrowd
Bo to legenda. Argumenty wyczerpane ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@cat_r37
Do Bartka jezeli chodzi o wielomilionowe transfery, to i tak startu nie ma ;)
1
@fcbarcafan19
Co to bylaby za historia gdyby w finale spotkaly sie dwie francuskie ekipy i Lyon by to wygral :)
0
@MESSIah16
Wiadomo :)
3
@MichVeB
A tu cyk odpadaja z Lyonem w finale :)))))
20
@Janiama
Naprawde wierzysz, ze rok przed wygasnieciem kontraktu ktos wylozy za wiekowego Messiego 200-250 mln w obecnych czasach ? :)
0
Pany, jakie plotki mnie ominely od wczoraj jezeli chodzi o transfery do Barcy ? O kim sie mowi najczesciej ?
0
Serio dostal/dostanie 3 lata kontraktu???
0
@Encore
I de Jonga.
1
@IronSanHybrid
Zniszczyles system, genialne :))))
2
Jak na pon, to duzo cules online - wiedz, że cos sie dzieje :)
2
@Ghotti @Coutinho007 @Rust_Cohle @LucaBrasi
Dzieki chlopaki za info.
0
@Ghotti
Chyba bardziej z defensywnych dostepnych na rynku trenerow to Allegri, czy sie myle i to taka sama szkola ?
0
@Ghotti
Cos jak Valverde ?
0
Koeman to taktyk z charyzmą, zarzadzajacy twarda reką, bardziej defensywny czy ofensywny trener ?
0
@Ghotti @LuisSalvano
Ok. wroce za godzine. Dzieki
0
Wpadlem z doskoku na neta, bo juz chyba czas na jakies informacje co do dziadów zarzadzajacych tym klubem, bylo juz cos ?
1
@cules100pro
Dzieki. Bede wyczekiwal jak na fina ligi mistrzow.
0
O ktorej ma byc jakas konferencja dzisiaj nt. zwolnien w klubie? Oczywiscie, to ze po konferencji Verratiego, to wiem ;)
3
Zapraszam wszystkich do ankiety nt. przyszlosci FC Barcelony.
https://strawpoll.com/cso5wz46x
0
@Lubczyk698
Tak, bardzo chetnie. Moim zdaniem aktualna forma, to genialny pomysl. Chcialbym, żeby tak zostalo.
1
@Barca_Big_Moment @IronSanHybrid
Wlasnie o tym czytalem artykul na meczykach.
https://www.meczyki.pl/newsy/alphonso-davies-mogl-grac-w-fc-barcelonie-bartomeu-nie-chcial-o-tym-slyszec-dziekuje-to-kanadyjczyk/149597-n
1
@RosjaninBut
Ja jeszcze mam nadzieje co do niego ;)
1
To odstrzalu, to wiadomo kto - wiekszosc naszych podstarzalych dziadów. Po tym jazda po kredyt do banku, bo bez zadluzenia sie niestety nie obejdzie i zakontraktowac takich pilkarzy jak Upamecano, Max Aarons na prawą obrone (kto oglada Premier League, to wie o kim mowie), do tego Tonali, Aouar i na nich zaczac budowac nowa druzyne. Na skrzydlach stawiac na Messi/Trincao/Fati/Dembele, atak zostawilbym narazie jeszcze na jeden sezon Griezmanna. Po tym sezonie dopiero szukalbym 9 z prawdziwego zdarzenia, żeby zobaczyc najpierw jak gra nowa Barcelona.
0
@justfootball
Po lidze mistrzów zrobie, bo teraz i tak by sie nikt nie skupil na Paniach ;)