MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@`Sin
Ja zawsze wierze w Barcelonę, to zbyt duzy klub, żebym spisywal wynik na straty jeszcze przed meczem :) Pozatym na tym etapie nie ma zdecydowanego faworyta i kazdy ma szanse. Patrz na Atalante, ktorej zabraklo tak niewiele i na Lipsk, ktory zweryfikowal wczoraj faworyzowane Atletico.
2
@`Sin
Melduje sie na posterunku, ale w domu będę później. Pewnie otworze dzis na tą okazje jakąś specjalną butelke :)
Vamos Barca!!!
1
@mrboom
Nie daje zdjec najblizszych do sieci :)
1
@Irmscher10
Gratuluje! Piękne chwile, teraz i przed Tobą :)
0
@VenoM
Dziekujemy :)
23
Dzieci w koszulkach Barcelony, ja oczywiscie tez, żona po wielokrotnych namowach tez przywdziala na dzisiaj jedyną sluszną koszulke i wypad na miasto :) Uwielbiam ten wzrok ludzi jak widzą taką rodzinke :)
1
@MesQueUnClub_87
Genialne :)
9
@AnnaMarianna
Mi to obojetne, podoba mi sie rano jak wstaje bez makijażu i podoba mi się tez pozniej z makijażem, aczkolwiek wole jak ma delikatny makijaż :)
2
@gumaz
Tylko whisky.
9
Południa jeszcze nie ma, a ja juz tak zyje tym meczem, że nie moge sie skupic na innych rzeczach :) Piłka nożna normalnie funkcjonowac nie można.
0
@RosjaninBut
Bardzo szkoda, ale mimo wszystko żyje tym meczem nieprawdopodobnie! Obecnie nie moge się skupic na niczym innym :)
0
@AllBundy Zrobie po meczach Ligi Mistrzow.
5
To juz dzisiaj Panie i Panowie! Dzis jest ta noc, jakby to powiedział Dexter Morgan :)
0
@Colon
Uwielbialem go w parze z Romario.
31
Jednego sobie jutro życze przed meczem - żeby La rambli sie sklad Barcy nie podobal :)
4
@Encore
Andrzej Gołota.
1
@Chwytliwy
Nie ma załamki kolego, glowa do gory. Matura, to nie najwazniejsza rzecz w zyciu. Bedzie dobrze! Jestes jeszcze bardzo mlody, cale zycie przed Tobą. Najgorsze, to siąść i sie zamartwiac. Trzeba działac, mieć łeb na karku i trzezwo myśleć. Trzymam kciuki, powodzenia.
0
Potrzebuje kabel USB 3.0 B Male, czy jak kupie zwykly taki kabel z Amazona za 10 euro to nie bedzie sie roznil zbytnio od kabla robionego na zamowienie, ktory kosztuje przypuscmy 50 euro albo i wiecej? Czy roznice w takich kablach, to tylko trwalosc przewodu, czy ma tez wplyw na jakosc np muzyki, jezeli bede chcial podlaczyc DAC do komputera?
0
@SamuraJack
1. Sokol
2. Pono
3. Wilku
4. FU
5. Koras
Ostatnio tez Dudek RPK.
1
@RadekACCA
Rozumiem, moja małżonka jest z tamtych okolic. Mamy mieszkanko w Rumii kolo Gdynii, wiec wiem do czego Cie tak ciągnie w te rejony :) Jedyne miejsce obok mojego rodzinnego Krakowa gdzie moglbym kiedys jeszcze zamieszkac. Ale to bardzo malo prawdopodobne :) Predzej na stare lata polece jeszcze do USA troche pomieszkac.
1
@RadekACCA
Tez tak słyszałem, że teraz mlodym ludziom jest ciężko zacząć od zera w Irlandii. A jak nie masz tu nikogo, kto Ci pomoze wystartowac, to juz w ogole. Jak ja i Ty przyjezdzalismy, bo obaj jestesmy tu juz 15 lat, to bylo duzo łatwiej. Ty zjezdzasz i pewnie bedziesz stawiał/kupowal dom w Polsce, ja zdecydowalem sie tu kupic dom ze wzgledu na to, ze mam tutaj bardzo godne warunki do życia. A sama mysl o tym, żeby przewozic swoj caly dobytek do Polski mnie na tyle przerażala, że nawet z żona nie bralismy takiej opcji pod uwage. Pozatym dzieci mi sie tu urodzily, mam tu przyjaciol i traktuje ten kraj jak wlasny. Nigdy nie czulem sie tu źle.
0
O co chodzi z tym Ronaldo w Barcelonie? Jakis artykul z pudelka czy cos?
2
@IronSanHybrid
Złoto :D
1
@Szreko
Widze, ze zmieniles avatar, co to? Cos z komiksow? Z tego co pamietam, to pisales mi, ze to Twoj pasja.
Ps. kontrakt mial za duzy, potrzebowalem odciazyc budzet placowy :)
1
@Mns21
W FMie jak mial 34 lata, to pozwolilem mu odejsc za darmo :)
1
@Ojciec5tkidzieci
Dziekuje, forme musze odbudowac, bo jednak tyle miesiecy bez dluzszych tras swoje zrobilo. Na jakim rowerku smigasz ? Ja przez ost. lata na Canyonach. Aeroad i Ultimate.
0
@SHIBA
Zapewne :) Bedziemy w kontakcie.
1
@Ojciec5tkidzieci
Kolarstwo, to moja ogromna pasja od kilkunastu lat. W zasadzie, to wlasnie w Irlandii zaczalem sie bawic na powaznie w ten sport (są tu wspaniale na to warunki). W sezonie jak nie zrobie 500km tygodniowo, to slabo :) Aktualnie mam przerwe od jezdzenia przez kontuzje kolana, ktora sie nabawilem w zeszlym roku. Ale w rowerach grzebie non stop :) Tak bardzo to lubie, że nawet na wakacje latam z rowererem :D
0
@Mixtape
Byl tu na forum tez jakis kolega co mieszka w Islandii. Bardzo piekny i ciekawy kraj. Moze sie odezwie. Warto tez poczytac o Nowej Zelandii czy Australii (bardzo popularny kierunek dla Iroli, jezeli chodzi o imigracje).
@SHIBA
Napisz cos o Holandii, jak sie tam mieszka - czy w wiekszych miastach tez widac na ulicach duzo patologii, jaka pogoda, jacy ludzie itd. Mieszkasz gdzies niedaleko Amsterdamu ? Moze Cie wyciagne na piwko w przyszlym roku :)
0
@RosjaninBut
Dziekuję. Co do Kanady, to tez mi sie marzyla kiedys. Moze na stare lata tam polece jak odchowam dzieci :) Choc raczej wybrałbym pewnie Floryde.