16

Jak mnie wkurza to wieczne narzekanie co poniektórych użytkowników, "kibiców" Barcelony. Wam sie w głowach poprzewracalo od tych sukcesów. Ciut gorszy sezon, fatalny zarząd (to akurat fakt, nie opinia), problemy kadrowe, a tu taki lament jakbyśmy z ligi spadali. Wez no jeden z drugim przegladnij na oczy - wciąż kibicujesz jednemu z najlepszych klubów w historii piłki nożnej! Troche szacunku i wsparcia dla tego klubu w slabszych chwilach. Wiekszosc kibicow innych druzyn by sie w ciemno zamienila z takie granie i takie wyniki. Nie wspomne o sukcesach. Dumni po zwyciestwie, wierni po porażce. Vamos Barca!!!!

4

@avanes
To nie ogladaj.

6

Brawo Barca, bardzo ważne 3 pkt. Jedziemy dalej na pohybel hejterom i narzekaczom.

0

Przynajmniej sędziów mamy lepszych w tej naszej ekstraklasie.

0

Odbiera wam mecz w 4K ?

0

Kike już tez wysiada, brakuje mu pomysłów. Szkoda. A zapowiadalo sie tak pieknie.

0

Ja sie pytam gdzie sa zmiany?!?!?!?!

0

Wygramy dzis po ładnej dla oka grze? :)

1

@Rewolucja123
Łosoś z ziemniaczkami.

1

@Hiacynk
Mi bardziej do Doroty Wellman pasuje :)

0

@Witekk10
Tutaj tez bedzie na 100% powtorka meczu? Dobra jakosc?

0

@l0Messini
Ile mniej wiecej trzeba czekac? pare minut, godzine, dwie?

0

@l0Messini
Gdyby nie bylo na fullmatchesnshows to chce miec alternatywe.

0

Niestety przy dzieciach o tej porze nie dam rady ogladac meczu na spokojnie. Poratuje ktos pomyslem gdzie moge ogladnac pozniej powtorke calego meczu? Oprocz Fullmatchesnshows.

0

@sendesara
Szczerze mnie Busquets zaskoczyl w tym zestawieniu. Widać, ze jak chce to umie.

0

@FafitFCB
Za małolata BMW, później Audi a teraz Mercedes :)

0

1

@Michallublin
Było, było.

0

Dirt Rally 2.0 jest przekozacka,ale strasznie malo tras :/ Teraz widze, ze jak chce wiecej to za kazda musze placic z osobna. Toż to cwaniaczki, naciagacze wstretne!

1

@Pilka_jest_okragla
Saviola sie zestarzal,a myslalem,ze ta twarz dziecka sie nigdy nie zmieni :)

0

Użytkuje ktoś słuchawki AKG K550 MK III i może je polecić ?

1

@IronSanHybrid
Niesprawiedliwe zostal dobrany sędzia,bo ewidentnie jest w bandzie łysych.

0

@MiczenS
Też chetnie zobacze.

0

@cules100pro
Tez sie wlasnie dzis podpisalem i stąd moja ciekawosc.

0

Do siedzących w rapie. Cos sie zmienilo w sprawie wyroku Bonusa RPK ? Wiem, ze za kratkami sie odwołał do najwyższego...

0

@macio_944
Jej było Danka na imię? Nie ogladałem "miodowych", tak mi sie cos skojarzylo z jakas serialowa Danusią...

0

@FafitFCB
A mi w FMie go omjają kontuzje.

0

@wyrek @Hiacynk
Typowy znak czasu. Tak będą wyglądać pikarze w nadchodzącej przyszlosci. Przedewszystkim silni fizycznie, technika pozostanie na drugim planie.

0

@sidzej
Z natury nie chodze za kazdym razem do lekarza jak mi sie dziecko przeziebi. Teraz to jednak troche inna sytuacja. Dobra nie bylo tematu, zbieramy sie...

Dziekuje za porady.

0

@Rudi35
Czemu uwazasz, ze pogorszy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?