2

Cash meeega póki co.

6

Teraz czytam, że cały świat się z nas śmieje... Ciekawe czy śmieją się z nas też Włosi, albo cała reszta co w ogóle nie awansowała do mundialu :) A może śmieją się z nas Ci co już z tego mundialu odpadli, albo Ci co jeszcze z niego wkrótce odpadną? Pytanie retoryczne.

0

Jestem w szoku.

0

Pierwszy raz tak mam od początku tych MŚ że jestem pewny Wojtka, że wyciągnie.

0

Mówcie co chcecie, ale ten kto wymyślił dla nas hasło laga bonito, dla tego czapki z głów :D

4

Jego żel do włosów jest tak zajebisty, że nawet on strzela gola ;)

0

16

Pedri powinien mieć już 3 asysty w tym meczu.

1

@MESSIah16

Romario w 94.

6

@masq
Szybciej od napisania tego posta byś odpalił internety i przeczytał pierwsza lepszą wiadomość co się stało.

0

@MrPGG
Polska, Argentyna, Hiszpania, Holandia

1

Busi do zmiany. Kryminał.

1

Ani mi się ważcie odpalać tego meczu!!!!

1

Koniec, brawo Girona!!!

2

@Janiama
Barca 3 Bayern 2

2

Tak najnormalniej w swiecie, zwyczajnie po ludzku jest mi kurewsko przykro. Vamos Barca!

2

@Lionel_Messi10 @wasacz
Dzięki chłopaki.

0

Wiadomo co z Gavim?

1

@Dawidfcb1998
No to nie jestem sam w tych emocjach. Dzięki kolego.

7

Powiem Wam coś jako człowiek szczęśliwy i spełniony pod każdym względem. Za dużo emocji i nerwów mnie to kosztuje i chyba powinienem sobie zrobić odwyk od meczów Barcy, ale znając siebie tego nie zrobię, bo najzwyczajniej w świecie nie potrafię. Chodzi mi o to, że jako 40 latek bardzo przeżywam te mecze i wkładam ogrom emocji i niepotrzebnie przeklinam przy dzieciakach. To nie jest dobre. Niemniej jednak ludzie, którzy mnie otaczają muszą zrozumieć (i w większości kumają), że kibicowanie takiemu klubowi jak FC Barcelona, to coś więcej niż normalna konwersacja. Tutaj są emocje, tutaj są krzyki, tutaj jest wrzask, tutaj jest mecz BARCELONY! Moja żona niejednokrotnie mi mówi, że wychodzi moje prawdziwe ja, kiedy oglądam mecze Barcy... Ma rację. Nie można tego opisać słowami jak bardzo dla co poniektórych jest to wazny mecz, kiedy Barca gra z Realem Madryt...

1

@kuz
Też to zauważyłem oglądając studio od początku.

0

1:3 dla Barcy dziś. Życzę wszystkim miłego dnia i dobrej zabawy :)

0

Macie powtórkę tej ręki?

0

@obora69
Szrot. Chyba, że jesteś nastolatkiem i nie masz jakiś wiekszych wymagań do tego typu produkcji ;)

1

Nowy Socha na YT wjechał :)

0

Alba do zmiany na już.

3

@RomanHoffer
Ostatnio dość regularnie bywam samemu w kinie i jeszcze nigdy nie przyszło mi do glowy, że to jakaś siara. Bez przesady :)

0

@Medium
Prosze Cię :)

2

Ale mi siadł ten kawałek :


20

Pieknie Araujo przeskoczyl herb, zeby go nie nadepnąć. Swoj czlowiek z Barcą w sercu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?