MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FafitFCB
A jak sezon ruszy, to się pojawi jeszcze wincyj nowych twarzy :)
1
@Kidd
Pełna zgoda.
1
Z wczorajszego wieczorka 2 filmy :
The Gray Man. Słabizna. Choć podejrzewam, że młodszemu pokoleniu będzie się podobał. Ja ledwo co dotrwałem do końca. 3/10.
Watcher. Dobry thriller w starym stylu. 7/10
1
@Lionel_Messi10
Mordo poratuj transmisją na pw. :)
0
Hej,
Jest jutro gdzieś powtórka z meczu Barcy?
0
Pany, jest gdzies rano powtórka z tego meczu?
Edit: dobra mam.
0
Czołem,
Jest gdzieś powtórka dzisiejszego meczu w nieco późniejszych godzinach? :)
2
Co Gavi gra meczycho :)
0
@Kidd
Muszę jeszcze oblukac gdzie jest Kaiserslautern. Jutro juz się tym zajmę. Dzięki za rekomendacje. Liga brazylijska to w sumie też ciekawy pomysł.
0
@Kidd
A coś z mniej oczywistych lig? :) Gdyby pominąć angielska, hiszpańska i włoską.
0
Jakaś sugestia jaki team mogę poprowadzić w FMie? Szukam drużyny w miarę zasłużonej niekoniecznie na arenie miedzynarodowej, jeżeli chodzi o puchary, ale ekipę, która jest w miare zasłużona we własnym kraju. Taka ekipa, która kiedyś tam była w czołówce. Odrazu zaznaczę, że odpadają najwyższe poziomy rozgrywkowe. Mogę zacząć od drugiej, bądź trzeciej ligi w danym kraju.
5
Gratulacje dla Realu Madryt. Zrobiliście znakomity sezon. Brawo Wy. Dobranoc.
0
@Rust_Cohle
Jak na moje to zle obstawił u buka ;)
0
@kewin https://www.meczyki.pl/newsy/co-mu-odbilo-szokujace-zachowanie-pilkarza-as-romy-po-finale-ligi-konferencji-wideo/189008-n
1
O co chodziło Manciniemu, że się tak ciskał do kolegów z drużyny jak Ci się cieszyli z wygrania pucharu?
2
Adama Traore z Barcy?
Adama Traore z A-League All Stars : potrzymajcie mi piwo.
1
@AllBundy
Też :)
0
Sanz wyglada z daleka jak Insigne.
1
@Lionel_Messi10
Jak najbardziej byczku :)
2
@MesQueUnClub_87
Dokładnie. Utkwiło w pamięci. Nawet budząc w środku necy recytuje z pamięci Molesty, WWO, Zipy itd. itd.
2
Pamiętacie? :)
Winda się zacięła między parterem a pierwszym, nerwy!
Chyba gdzieś zgubiłem klucz do gerdy.
Ostatnie blachy dwie, gorąco, pić się chce, automat z colą - sami wiecie że czasami się pierdolą.
Zeżarł mi monetę dostał kopa, już myślałem, że wypadnie mi sześciopak.
Co za niefart mnie dopadł.
Psy, spisywanie wczuci w swe zadanie jak na ekranie, co się jeszcze stanie, co za dzień. Narzekanie nic tu nie da, wiem.
Obok mnie typek nie zrobił sekwencji, ja idę przecież bez złych intencji, jak u Morwa ironia losu sił nie szczędzi. Zawzięta, bo gdybym szedł sprzątnąć prezydenta, to byłoby spokojnie tak jak w święta. Wbitka do tramwaju, ledwo drzwi się zamknęły - kanar.
Nie przyciąłem, choć ta japa jest mi dobrze znana.
Przez pierwsze trzy pytania olewam chama. Później światła, wybitka, awaryjne otwieranie, kocioł!
Jak w dziecięcych latach. Przy pasach
saluto! Znów władza.
W czym ja im kur*** przeszkadzam!?
Droga jeszcze długa, zajaram szluga, ostatni! Ledwo zapaliłem, zgadnij co!? Najstarszy z patentów. Mój dyliżans już wyjechał zza zakrętu.
Wbitka, na przedzie jak zwykle dom starców. Powoli się przeciskam na tyły pojazdów. Na przegubie zajebiste dwie turystki, jedna się nachyla tak że widać cycki. Druga siedzi rozkraczona, pokazując wszystkim -na zakrętach- jaką ma bieliznę, uśmiechnięta. Omawia jakiś biznes. Widać, że lubi fitness.
Ja zerkam na ulicę, korki jak zwykle.
Stoję chyba już z godzinę. Na następnym przystanku się zawinę. Koleżkę wydzwoniłem z którym się umówiłem. Wtedy głosowa poczta pożera mi ostatni kredyt. Zębów zgrzyt, co to za czarna seria, tylko spokojnie, wkurwia mnie już jak galeria.
O! ktoś dzwoni do mnie...
Padła mi bateria :(
@Lionel_Messi10 i inni co lubią stary dobry polski hh.
Dzieci nie ma, żony rowniez, która za rapami delikatnie mówiąc nie przepada, to można słuchać :)
Miłego dnia wszystkim życzę!
0
Zawsze jak ten gościu z tiki taki Maciej Łoś wstawi jakiś wpis, tak jak ten poniżej, to czytam go głosem Macieja Orłosia. I do tego ten charakterystyczny dźwięk z teleexpresu :D
0
@YouTuber
Cracovia, Legia Warszawa, Real Madryt, PSG. Kolejność przypadkowa. Tylko cztery, bo tylko tych nie lubię.
5
@Luciano99
Nawet zaśmiane :)
0
@Kidd
Myślałem, że jak się kupuje takie bramki, to w zestawie są jakieś śledzie czy coś. W każdym razie w garażu mam tego typu pierdoly, jeszcze po namiotach, więc powinno być ok. Dzięki za info.
2
@Medium
Młodsze niż 10. Ale ja też będę grał i czasami jakiś wolej siądzie :)
0
Czy ktoś z Was kupował, bądź zna kogoś kto kupował bramki piłkarskie? Potrzebuje kupić jedną dla dzieciaków i się zastanawiam czy firma i jakość takiej bramki ma znaczenie. Na coś konkretnie mam zwrócić uwagę? Nie chcę tej największej, ale nie chce też małej. Taka średniej wielkości. Wysokość do 1.80 i szerokość do ~4 metrów.
0
@barteq
W których dokładnie ustawieniach?
0
@barteq
Z tego co pamiętam w starszych FMach już były od początku strzeleczki, po 3-4 tygodniach czasu gry. Ale może się myle :) W każdym razie oceny za treningi chłopaki dostają a strzełeczek brak. No nic, jadym dalej.
1
@Striker
Wszystko to robię, spokojnie :) 48 godzin już gram, a jeszcze nie zacząłem sezonu :D Uwielbiam się bawić w te wszystkie ustawienia :)