MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@talizmo
Niee. Gdzies w 60.
1
@KlonaZepan
Nie ma opcji. Ansu go zjada.
2
Depay do zmiany. Fati niech mu pokaze jak sie gra.
16
Cos mi sie zdaje, że to ost. szansa Depaya. Jak dzis zagra piach, to już dłuuugo nie wyjdzie w podstawie. Szkoda, że nie dał Xavi dzis szansy Bellerinowi.
11
Ale co jak co Gavi to jest kocur!
1
@Danny Gaucho
Jeszcze Interowi.
1
@Striker
Absolutnie się zgadzam. Tylko też jak mowisz trzeba znać granicę i swoje dziecko aby nie przesadzić :)
39
Młody rozwalił nogę na lego (tak lekko zdarl skórkę na stopce od spodu - nic wielkiego), on w płacz, ja w śmiech. Żona wkurzona pyta z czego się śmiejesz jak dziecko płaczę?!? A ja mam obraz w głowie ile razy mi się zdarzyło wejść gołą stopą na lego i przy tym niemiłosiernie kuwując :D
Smacznej kawusi i miłego dzionka wszystkim życzę :)
5
No to Xavi już chyba wie, że Farran i Depay się nie nadają na pierwszy skład. Odrazu do zmiany. Dembele i Lewy in.
4
Od drugiej połowy odrazu Lewy za Memphisa i Dembele za Ferrana.
1
Weźcie mi tego Ferrana z oczu bo niewytrzymie
4
@kcule14
Tylko Barca.
0
Brawo, brawo, brawo! Duma Barca, duma Lewy!
15
Już widzę te memy z tą kartka co Ferran dostał :)
0
@_RL9
Kto mówił, to mówił :) Ja sam byłem przeciwny takiej sumy pieniedzy za ten transfer, ale umiejętności Lewemu nigdy nie odbierałem.
3
Ale Lewy to jest kot
0
Faul, ale dla Barcy.
1
Co gra dziś Gavi to ja nie mam pytań. Perełka.
0
@Awtameok_Klana
Myślisz, że może go Barca stracić? Strasznie byłoby mi szkoda, bo uwielbiam chłopaka.
0
Pany,
Gavi podpisał w końcu nowy kontrakt, bądź ma to zrobić w najbliższym czasie? Przepraszam, ale przestałem śledzić newsy i skupiam się jedynie na oglądaniu meczów. Taki wiek ;)
0
@Slot
Brakuje. I będzie brakować.
14
Wszystko pięknie i fajnie ale brakowało Busiego. Zwłaszcza w pierwszej połowie. Zawsze to powtarzam, że Wam się oczy otworzą jak jemu się zamkną ;) Ciężko będzie go zastąpić.
12
Barcelona jak gra na wyjeździe z jakimś Realem to sobie dobrze radzi. Trafny komentarz :)
0
@FafitFCB
A jak sezon ruszy, to się pojawi jeszcze wincyj nowych twarzy :)
1
@Kidd
Pełna zgoda.
1
Z wczorajszego wieczorka 2 filmy :
The Gray Man. Słabizna. Choć podejrzewam, że młodszemu pokoleniu będzie się podobał. Ja ledwo co dotrwałem do końca. 3/10.
Watcher. Dobry thriller w starym stylu. 7/10
1
@Lionel_Messi10
Mordo poratuj transmisją na pw. :)
0
Hej,
Jest jutro gdzieś powtórka z meczu Barcy?
0
Pany, jest gdzies rano powtórka z tego meczu?
Edit: dobra mam.
0
Czołem,
Jest gdzieś powtórka dzisiejszego meczu w nieco późniejszych godzinach? :)