0

@talizmo
Niee. Gdzies w 60.

1

@KlonaZepan
Nie ma opcji. Ansu go zjada.

2

Depay do zmiany. Fati niech mu pokaze jak sie gra.

16

Cos mi sie zdaje, że to ost. szansa Depaya. Jak dzis zagra piach, to już dłuuugo nie wyjdzie w podstawie. Szkoda, że nie dał Xavi dzis szansy Bellerinowi.

11

Ale co jak co Gavi to jest kocur!

1

@Danny Gaucho
Jeszcze Interowi.

1

@Striker
Absolutnie się zgadzam. Tylko też jak mowisz trzeba znać granicę i swoje dziecko aby nie przesadzić :)

39

Młody rozwalił nogę na lego (tak lekko zdarl skórkę na stopce od spodu - nic wielkiego), on w płacz, ja w śmiech. Żona wkurzona pyta z czego się śmiejesz jak dziecko płaczę?!? A ja mam obraz w głowie ile razy mi się zdarzyło wejść gołą stopą na lego i przy tym niemiłosiernie kuwując :D

Smacznej kawusi i miłego dzionka wszystkim życzę :)

5

No to Xavi już chyba wie, że Farran i Depay się nie nadają na pierwszy skład. Odrazu do zmiany. Dembele i Lewy in.

4

Od drugiej połowy odrazu Lewy za Memphisa i Dembele za Ferrana.

1

Weźcie mi tego Ferrana z oczu bo niewytrzymie

4

@kcule14
Tylko Barca.

0

Brawo, brawo, brawo! Duma Barca, duma Lewy!

15

Już widzę te memy z tą kartka co Ferran dostał :)

0

@_RL9
Kto mówił, to mówił :) Ja sam byłem przeciwny takiej sumy pieniedzy za ten transfer, ale umiejętności Lewemu nigdy nie odbierałem.

3

Ale Lewy to jest kot

0

Faul, ale dla Barcy.

1

Co gra dziś Gavi to ja nie mam pytań. Perełka.

0

@Awtameok_Klana
Myślisz, że może go Barca stracić? Strasznie byłoby mi szkoda, bo uwielbiam chłopaka.

0

Pany,

Gavi podpisał w końcu nowy kontrakt, bądź ma to zrobić w najbliższym czasie? Przepraszam, ale przestałem śledzić newsy i skupiam się jedynie na oglądaniu meczów. Taki wiek ;)

0

@Slot
Brakuje. I będzie brakować.

14

Wszystko pięknie i fajnie ale brakowało Busiego. Zwłaszcza w pierwszej połowie. Zawsze to powtarzam, że Wam się oczy otworzą jak jemu się zamkną ;) Ciężko będzie go zastąpić.

12

Barcelona jak gra na wyjeździe z jakimś Realem to sobie dobrze radzi. Trafny komentarz :)

0

@FafitFCB
A jak sezon ruszy, to się pojawi jeszcze wincyj nowych twarzy :)

1

@Kidd
Pełna zgoda.

1

Z wczorajszego wieczorka 2 filmy :

The Gray Man. Słabizna. Choć podejrzewam, że młodszemu pokoleniu będzie się podobał. Ja ledwo co dotrwałem do końca. 3/10.

Watcher. Dobry thriller w starym stylu. 7/10

1

@Lionel_Messi10
Mordo poratuj transmisją na pw. :)

0

Hej,

Jest jutro gdzieś powtórka z meczu Barcy?

0

Pany, jest gdzies rano powtórka z tego meczu?

Edit: dobra mam.

0

Czołem,

Jest gdzieś powtórka dzisiejszego meczu w nieco późniejszych godzinach? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?