0

@Ojciec5tkidzieci
Dzięki za oznaczenie.

1

Ferran Torres ma jakieś teczki na Generała. Nie wierzę, że nie.

15

Podoba mi się Balde. Widać chęć do pokazania się. Niech próbuje. Trzymam kciuki.

0

@Comfortable_
Szarpana gra.

0

@Hosh
Dołożyłbym jeszcze świetny mecz z Interem i bramkę Żurawskiego.

1

@Barca1992
Ten mecz przekreślił wszystko na co Wisła pracowała latami. Później zaczął się zjazd.

1

@AmigoBlancos
Z Saragossą była niesamowita historia :)

0

Wisła Kraków w drugiej lidze, to były czasy, kiedy zaczynałem chodzić na mecze i jeździć na wyjazdy. Aż się łezka w oku kręci :) Piękne czasy.

1

@Danny Gaucho
Pamiętam jak za małolata na stadionie świętowaliśmy awans w meczu z Jeziorakiem Iława :) Jedna z pierwszych opraw Ultras - wszyscy z balonikami w barwach Wisły plus konfetti :)

1

@Lionel_Messi10
A dziękuję, miło się ogląda, tylko muszę wstać i wypuścić psa, a za cholere mi się nie chce ;)

Odpisałem o Leo. Alko przytoczyłem, bo zawsze jak popijesz, to koniec końców z czymś robi Ci się smutno - zupełnie niepotrzebnie.

Co tu dużo więcej pisać i wałkowac po raz enty jeden i ten sam temat. Król jest tylko jeden :)

Zdrowia.

0

@Lionel_Messi10
Widzę byczku, że jest pite :) Twoje zdrówko! A co do Twojego pytania... Ty, ja i dziesiątki, jak nie setki tysięcy innych ludzi dobrze wiemy kim dla Barcy był, jest i będzie Leo Messi. Ile zrobił dla tego klubu i ile dał nam radości. Wiemy też, że jest najlepszy. Czy to ważne, że ktoś sądzi inaczej? Absolutnie nie. Ważne jest co my sądzimy. A teraz się uśmiechnij, przestań się smutkac, nie przejmuj sie bzdurami i daj serial oglądać :)

0

Van Dijk kontuzja? :)

5

Przy okazji składów obu ekip warto by tutaj przypomnieć zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98: Reinke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner

1

@Lionel_Messi10
Tyle tylko, że ja nie jestem fanem Peji. W przeciwieństwie do Ciebie. Co też nie znaczy, że nie cenie jego wkładu w polska scenę hh, bo to gość, który zrobił wiele dla tej sceny i za to należy mu się szacuneczek. W każdym razie wolałem starego Peje :)

1

@Lionel_Messi10
Ja to byku stara szkoła. Nie siedzę we współczesnym rapie. Jako prawie 40 latek i ktoś kto słucha tego typu muzyki (nie tylko tego), to absolutnie nie jestem fanem współczesnego wyjącego rapu. Jest tyle teraz chłamu, że omijam co poniektórych raperów szerokim łukiem. Z współczesnych raperów cenie Intruza, Dudka i Nizioła, bo kojarzą mi się właśnie z rozkwitem rapu z końca lat 90.

0

@draxidox
Imiona, portrety itd. mi się też nie podobają. Tutaj nikt nie będzie wiedział i nikt nie musi wiedzieć co to znaczy. Najważniejsze, że wie sama zainteresowana, jak i jej mąż i dzieci później też :) Cały rękaw jest/będzie jedną wielką najważniejszą historią z jej życia.

1

@hardmind
Co też nie znaczy, że mnie czasami nie wkurza, bo wkurza niemiłosiernie, tak samo ja ją, ale to chyba normalne w każdym dłuższym związku :D Najważniejsze jednak, że wciąż po 15 latach potrafimy się razem śmiać do łez i nie wyobrażamy sobie życia bez siebie :)

4

@hardmind
Dużo wcześniej kolego :) Zawsze czułem się kimś ważnym w jej życiu. Niemniej jednak po 15 latach związku nie często się zdarza, że uczucie wciąż jest silne. U nas jest i jesteśmy ze sobą szczęśliwi. Na każdym kroku sobie to okazując.

5

@Danny Gaucho
Pozdro wuja i dzięki od chłopaków :)

24

Pochwalę się, bo uważam, że jest czym. Zwłaszcza, że tyle lat jesteśmy już razem i jest naprawdę super.

Po 15 latach związku (z małą kilkumiesięczną przerwą) moja małżonka robi tatuaż w postaci trzech róż (będzie to cześć końcową całego rękawa), w którym jedna z nich (ta największa), to głowa rodziny czyli ja, a dwie mniejsze, to nasze ukochane dzieci.

Zajebiscie jest czuć się kimś ważnym dla kogoś i wiedzieć, że dokonało się odpowiedniego wyboru stawiając na tą a nie inną życiową partnerkę.

8

Gdyby to zależalo ode mnie i miałbym takie zdolności, to w życiu bym nie zapłacił 40mln za 33 letniego piłkarza. Nawet jeżeli byłoby mnie jako klub stać i mógłbym mieć tak świetnego piłkarza jakim jest niewątpliwie Robert Lewandowski. 20mln to jest maks. A najlepiej poczekać rok i wziąć go za darmo. Zaproponować roczny kontrakt + opcja przedłużania na jeszcze jeden rok, w tym bonusy. Lewandowski jeżeli jest zainteresowany grą dla FC Barcelony, to byłoby to bardzo możliwe.

0

@Kamiloza91

Dzięki za polecenie Yellowstone. Wciągnął mnie bardzo. Choć jestem dopiero na 7 odcinku. Robię herbatkę i wracam dalej do oglądania. Zdecydowanie nie jest to serial dla każdego, bo wielu może się wydawać, że przynudza, jest dużo dialogów, ale ja lubię właśnie tego typu produkcję. Z dobrym aktorstwem i ciekawym scenariuszem.

4

Dawno nie bylo takiego dobrego dopingu. Potwierdza sie reguła, ze im mniej przypadkowych ludzi na stadionie, tym lepszy doping.

0

Yellowstone czy Wentworth?

5

https://www.onet.pl/informacje/onetslask/slask-list-gonczy-za-podejrzanym-o-zabojstwo-dziennikarza/e1hksg5,79cfc278

"Znakiem szczególnym jest wytatuowane logo klubu FC Barcelona"

Ciekawe jaki ma nick na LR ;)

0

@Kamiloza91
Akurat PB i BB to moje ulubione seriale :)

0

@Kamiloza91
No właśnie chce się za niego zabrać.

Ktoś inny jeszcze poleca?

2

@Qpa2
Gdzie info. że Dembele out?

0

Złotówka będzie słabnąć, czy wstanie z kolan w ciągu najblizszych dni/tygodni?

12

Takiemu komuś jak ten Bożydar powinni dożywotnio zabronić komentowania Realu.

"jeżeli Bóg jest kibicem futbolu, to trzymał dziś kciuki za Real"

Co to za tekst w ogóle??? Myślałem, że się przesłyszałem co powiedział po ostatnim gwizdku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?