MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ramaj77
Zacząłem Barcą, bo chciałem się wdrążyć w nowego FMa. Myślałem, że będzie zupełnie inny, że będzie mi trudno na początku, ale widzę, że nie mam większych problemów. Wszystko w sumie po staremu, więc pogram jeden czy dwa sezony i zacznę prawdziwą przygodę jakimis kelnerami z 4 czy 5 ligi.
0
@Irmscher10
To tak jak i u mnie, dopiero teraz na "starość" mam więcej czasu na tego typu zabawę ;)
1
@Irmscher10
Kope lat temu. Ja zaczynałem zdaje się od Championship Manager 01/02. Chociaż mam wrażenie, że wcześniej pod koniec lat 90 też w jakiegoś grałem. Juz nie pamiętam.
W każdym razie polecam :)
1
@JimMorrisonFCB
Też tak lubie zaczynac od ziemniaczanej ligi i sie piąć w góre :)
Miłej zabawy!
0
@JimMorrisonFCB
Nie za ma co.
A to 23 już niedlugo wychodzi?
2
@eydeem
Jasne. Zaczynaj od najnowszego.
3
@JimMorrisonFCB
Wiesz co, odpowiem tak - grywajac w 19 przez tysiące godzin, to czuje się teraz swobodnie ze wszystkim w nowym FMie. Większość jest podobna, choć są też różnice. Bardziej rozbudowana interrakcja z piłkarzami i takie tam. Inaczej też to wygląda. Są też dodatkowe opcje. Ale tak jak mówię, jak grałeś w poprzednie części, to szybciutko się połapiesz. Zabawa jest nie z tej ziemi.
0
@JimMorrisonFCB
Głownie (najdłużej) w 19. Próbowałem też sił w 20, ale był to tylko epizod, bo czasu brakowało.
4
@eydeem
Dla kogoś kto nigdy nie grał w FMa może być dość trudny i trochę przytłaczać na początku, ale jak skumasz, to idziesz jak burza.
0
@Azi
Mam lepsze możliwości zarabiania :)
15
To jest nieprawdopodobne. Wczoraj sobie zainstalowałem nowego FMa 22. Dzisiaj siedzę na grze od ósmej rano i stracilem kompletnie poczucie czasu. Nawet obiadu nie zjadłem. Dopiero teraz poczułem głód i idę coś zjeść. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że nawet jeszcze jednego meczu nie rozegrałem tylko caly czas wszystko ustawiam - skompletowałem sztab szkoleniowy, umowy, treningi, wypożyczenia itd. itd.
Dobrze, że chata wolna - małżonka z dzieciakami polecieli do Polski :) Żyć nie umierać!
1
@Hubsao
A tak naprawdę pewnie rozmawiał z Anką o wakacjach w Bercelonie i odrazu wielki skandal :D
0
@Crystalline
Już kupiłem na steam. Dzięki.
0
@Striker
Widzę, że na steam jest za 55 euro + 8 euro edytor. Może być. Skoro polecasz steam, to tą kwestię mamy załatwioną.
Odezwe się na pw.
1
@Striker
I wtedy pojawia się właśnie on, cały na biało... :)
Dzięki, że się odezwałes.
No właśnie jeszcze nie kupiłem gry, ale mogę to iść zrobić zaraz. Kupować na Steamie? Najbezpieczniej?
0
@elmayakos
To nie takie proste. Pamiętam jak się męczyłem z wersja 19. A już trochę czasu od tego momentu minęło i nie wiem jak sobie z tym poradziłem :) Ktoś mi wtedy też pomagał. Zdaje się @Striker dobrze pamiętam?
2
@JimMorrisonFCB
Tak też pomyślałem. Napisałem do niego na pw. ale chyba go nie ma. Poczekam, może odpowie.
6
@YouTuber
Dodałem rodzynki do sernika.
4
Pomoże mi jakaś dobra duszyczka ogarnąć nowego FMa? W sensie go zainstalować razem z edytorem czasu rzeczywistego, dodać twarze, herby, puchary itd. itd.
Będę niezmiernie wdzięczny.
0
@PatrykBarca
Oglądałem. Pierwszy sezon dobry, drugi bardzo średni.
0
@kamyk_23
Z tego co pamiętam, to swoje lata już masz, więc zapewne wiezy rodzinne są Ci bardzo bliskie. Zatem powinien Ci się spodobac. Ogladaj i daj znać co sądzisz.
1
@Sulimo
Zależy co lubisz. Tutaj sporo gadania, ale ja lubię jak są ambitne dialogi. Do tego dołóż "więzy rodzinne", piękne zdjęcia, muzykę, świetne aktorstwo, western czasów współczesnych i mamy sztos produkcję.
2
Pierwszy sezon Yellowstone mocne 7/10, drugi się otarł o 9/10. Świetny serial. Lecim dalej.
0
@Ojciec5tkidzieci
Dzięki za oznaczenie.
1
Ferran Torres ma jakieś teczki na Generała. Nie wierzę, że nie.
15
Podoba mi się Balde. Widać chęć do pokazania się. Niech próbuje. Trzymam kciuki.
0
@Comfortable_
Szarpana gra.
0
@Hosh
Dołożyłbym jeszcze świetny mecz z Interem i bramkę Żurawskiego.
1
@Barca1992
Ten mecz przekreślił wszystko na co Wisła pracowała latami. Później zaczął się zjazd.
1
@AmigoBlancos
Z Saragossą była niesamowita historia :)