MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@priest9999
Też ubolewam nad tym, że FMy są za łatwe dla tych którzy znają tą grę i tym się nudzą wcześniej czy później te serie.
0
@matirix20 i reszta co ma porównanie do poprzednich edycji...
Jak tam najnowszy FM? Hit czy kit?
5
@konrad1661
Za tym, żeby został. Chyba, że ktoś wyłoży 100mln :)
4
Dwie radości w jednym. Barca 3 pkt. i Ansu bez kontuzji.
4
Memphis Depay > Ferran Torres
4
Tak sobie pomyślałem... Para stoperów Lenglet - Maguire (z obecnej formy, lub tej w przeciągu ostatnich kilku miesięcy) byłaby najlepszą parą stoperów w historii Ekstraklasy od załóżmy począwszy lat 90? Marketingowo napewno, ale czy również czysto sportowo?
0
@Peciak
Wilk z WS obowiązkowo do obejrzenia, Dom z Papieru bardzo słaba produkcja moim zdaniem, Star Warsy nie moje klimaty, ale do obejrzenia jak najbardziej :)
Oczywiście wszystko rzecz gustu, bo np. taki Dom z Papieru jest mega popularnym serialem i ma wielu fanów. Co mnie też jakoś specjalnie w sumie nie dziwi. :)
7
@Janas11224
Para stoperów Lągle - Magłaja, ależ by to chodziło! :)))
0
@Colon
Z filmów tych bardziej znanych i lepiej ocenianych, to raczej znaczna większość zaliczona, począwszy od początku lat 90. Co mnie ominęło? Piratów z Karaibów nie widziałem żadnej części, a zabieram się za to od lat. Nie widziałem też żadnego Harry'ego Pottera - za duży był swego czasu hype na te filmy i jakoś mi obrzydlo i nigdy nie oglądałem. Natomiast seriale, to Wentworth, Wiezienie OZ, Chłopaki z Baraków, Yellowstone, The Boys, The Crown i coś tam jeszcze pewnie się znajdzie co mam na liście do zobaczenia.
Przy czym zaznaczę też o czym Ci już kiedyś pisałem, że nie oglądam polskich produkcji. Nie lubię.
1
@FC1899Barca
Za 6 dych bym go nie oddał.
6
Plotki dotyczące transferu De Jonga do Man U.
"Gerard Romero donosi, że Czerwone Diabły oferują Barcelonie gotówkę oraz jednego z trzech piłkarzy. W wymianie mieliby wziąć udział Marcus Rashford, Harry Maguire lub Alex Telles"
Aż sie przeżegnałem jak to przeczytałem - wyobraziłem sobie parę stoperów Lągle - Magłaja :D
3
@barcelonaLM
Rownież uważam, że Garcia Top. Będzie z niego wielki piłkarz.
5
Garcia? Top....
0
A co się dzieje z Barrenetxea? Pamiętam jaka nam bramę załadował w poprzednim sezonie. Wielki talent w FMie. Zjazd formy, czy kontuzja?
1
@LuQa_
Oo, Lągle wchodzi :D
Jest moc haha
0
@LuQa_
Drugi De Jong, Memphis, Nico, Adama. Zmiany zawsze dają świeżość. Zwłaszcza jak nie idzie drużynie.
4
Nie podoba mi się brak reakcji Xaviego na taki przeg meczu, gdzie nas niemiłosiernie cisną. Zmiany Panie trenerze, zmiany!!!
0
@gaucho104
Zdrowy Fati
Adama
Gavi
Gaya
Araujo
Auba. Lewy przez pryzmat jego wieku jest za drogi. Gdyby cena się zamknela na poziomie 25mln to wtedy Lewy.
1
@Drozdu7 @tristan87
Solera bym chętnie zobaczył w trykocie FCB, ale nie kosztem De Jonga.
3
Ale ManU jest słabe. Szkoda, bo moje chłopaki im kibicują :(
Edit : w sensie moje synki :D
0
@Kamiloza91
Jestem spokojny. Obstawiam wicemistrza.
4
Dobry mecz Barcelony. Coś wcisną w drugiej napewno.
1
@Persyfl
Dla mnie był żenujący :) Natomiast jeżeli Tobie sie podobał i miło spędziłeś przy nim czas, to najważniejsze. Zdanie innych w tym i moje jest mało ważne.
0
@Persyfl
Bardzo słaby serial dla co najwyżej 16 latków bez żadnych wymagań co do scenariusza, aktorstwa, zdjęć, ujeć itd. itd. I te sceny akcji rodem z najtańszych i kiczowatych produkcji.
2
@Comfortable_
Zdecydowanie Dom z papieru. Widziałem sporo już seriali, a ten był jednym z słabszych. Chociaz Banshee nic nie przebije ;)
0
@Lola120
Dziękujemy. Kuruj się. Dużo uśmiechu i obżarstwa! :)
1
@Lola120
Dużo zdrówka i Wesołych świąt życzę!
1
@Ojciec5tkidzieci
No pewnie, ze ogladalem. Jako kinomaniak i ktos kto sie wychował na filmach z lat 90, to nie mogl mnie ten film ominąć, tyle tylko, że było to już ze sto lat temu i mało co pamietam :D Ale fajnie, że mi przypomniałeś o tym filmie. Dziekuje.
1
Dlaczego nie ma kibiców Barcy za bramką gdzie jest młyn Barcy ? Ktos cos wie ?
0
Kostic wyglada jak Paweł Brożek :)