0

@priest9999
Też ubolewam nad tym, że FMy są za łatwe dla tych którzy znają tą grę i tym się nudzą wcześniej czy później te serie.

0

@matirix20 i reszta co ma porównanie do poprzednich edycji...

Jak tam najnowszy FM? Hit czy kit?

5

@konrad1661
Za tym, żeby został. Chyba, że ktoś wyłoży 100mln :)

4

Dwie radości w jednym. Barca 3 pkt. i Ansu bez kontuzji.

4

Memphis Depay > Ferran Torres

4

Tak sobie pomyślałem... Para stoperów Lenglet - Maguire (z obecnej formy, lub tej w przeciągu ostatnich kilku miesięcy) byłaby najlepszą parą stoperów w historii Ekstraklasy od załóżmy począwszy lat 90? Marketingowo napewno, ale czy również czysto sportowo?

0

@Peciak
Wilk z WS obowiązkowo do obejrzenia, Dom z Papieru bardzo słaba produkcja moim zdaniem, Star Warsy nie moje klimaty, ale do obejrzenia jak najbardziej :)

Oczywiście wszystko rzecz gustu, bo np. taki Dom z Papieru jest mega popularnym serialem i ma wielu fanów. Co mnie też jakoś specjalnie w sumie nie dziwi. :)

7

@Janas11224
Para stoperów Lągle - Magłaja, ależ by to chodziło! :)))

0

@Colon
Z filmów tych bardziej znanych i lepiej ocenianych, to raczej znaczna większość zaliczona, począwszy od początku lat 90. Co mnie ominęło? Piratów z Karaibów nie widziałem żadnej części, a zabieram się za to od lat. Nie widziałem też żadnego Harry'ego Pottera - za duży był swego czasu hype na te filmy i jakoś mi obrzydlo i nigdy nie oglądałem. Natomiast seriale, to Wentworth, Wiezienie OZ, Chłopaki z Baraków, Yellowstone, The Boys, The Crown i coś tam jeszcze pewnie się znajdzie co mam na liście do zobaczenia.

Przy czym zaznaczę też o czym Ci już kiedyś pisałem, że nie oglądam polskich produkcji. Nie lubię.

1

@FC1899Barca
Za 6 dych bym go nie oddał.

6

Plotki dotyczące transferu De Jonga do Man U.

"Gerard Romero donosi, że Czerwone Diabły oferują Barcelonie gotówkę oraz jednego z trzech piłkarzy. W wymianie mieliby wziąć udział Marcus Rashford, Harry Maguire lub Alex Telles"

Aż sie przeżegnałem jak to przeczytałem - wyobraziłem sobie parę stoperów Lągle - Magłaja :D

3

@barcelonaLM
Rownież uważam, że Garcia Top. Będzie z niego wielki piłkarz.

5

Garcia? Top....

0

A co się dzieje z Barrenetxea? Pamiętam jaka nam bramę załadował w poprzednim sezonie. Wielki talent w FMie. Zjazd formy, czy kontuzja?

1

@LuQa_
Oo, Lągle wchodzi :D

Jest moc haha

0

@LuQa_
Drugi De Jong, Memphis, Nico, Adama. Zmiany zawsze dają świeżość. Zwłaszcza jak nie idzie drużynie.

4

Nie podoba mi się brak reakcji Xaviego na taki przeg meczu, gdzie nas niemiłosiernie cisną. Zmiany Panie trenerze, zmiany!!!

0

@gaucho104
Zdrowy Fati
Adama
Gavi
Gaya
Araujo
Auba. Lewy przez pryzmat jego wieku jest za drogi. Gdyby cena się zamknela na poziomie 25mln to wtedy Lewy.

1

@Drozdu7 @tristan87
Solera bym chętnie zobaczył w trykocie FCB, ale nie kosztem De Jonga.

3

Ale ManU jest słabe. Szkoda, bo moje chłopaki im kibicują :(

Edit : w sensie moje synki :D

0

@Kamiloza91
Jestem spokojny. Obstawiam wicemistrza.

4

Dobry mecz Barcelony. Coś wcisną w drugiej napewno.

1

@Persyfl
Dla mnie był żenujący :) Natomiast jeżeli Tobie sie podobał i miło spędziłeś przy nim czas, to najważniejsze. Zdanie innych w tym i moje jest mało ważne.

0

@Persyfl
Bardzo słaby serial dla co najwyżej 16 latków bez żadnych wymagań co do scenariusza, aktorstwa, zdjęć, ujeć itd. itd. I te sceny akcji rodem z najtańszych i kiczowatych produkcji.

2

@Comfortable_
Zdecydowanie Dom z papieru. Widziałem sporo już seriali, a ten był jednym z słabszych. Chociaz Banshee nic nie przebije ;)

0

@Lola120
Dziękujemy. Kuruj się. Dużo uśmiechu i obżarstwa! :)

1

@Lola120
Dużo zdrówka i Wesołych świąt życzę!

1

@Ojciec5tkidzieci

No pewnie, ze ogladalem. Jako kinomaniak i ktos kto sie wychował na filmach z lat 90, to nie mogl mnie ten film ominąć, tyle tylko, że było to już ze sto lat temu i mało co pamietam :D Ale fajnie, że mi przypomniałeś o tym filmie. Dziekuje.

1

Dlaczego nie ma kibiców Barcy za bramką gdzie jest młyn Barcy ? Ktos cos wie ?

0

Kostic wyglada jak Paweł Brożek :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?