MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lola120
Dużo zdrówka i Wesołych świąt życzę!
1
@Ojciec5tkidzieci
No pewnie, ze ogladalem. Jako kinomaniak i ktos kto sie wychował na filmach z lat 90, to nie mogl mnie ten film ominąć, tyle tylko, że było to już ze sto lat temu i mało co pamietam :D Ale fajnie, że mi przypomniałeś o tym filmie. Dziekuje.
1
Dlaczego nie ma kibiców Barcy za bramką gdzie jest młyn Barcy ? Ktos cos wie ?
0
Kostic wyglada jak Paweł Brożek :)
2
@Zoker
Nie ogląda, bo nie lubi, ale za to oglądają ze mną moje dzieci :) Jak nie jest za późno.
1
@kamiVeB
Francuzów nie biorę pod uwagę ;)
1
Wg. Was juz niewiele brakuje do tego aby podstawową parą stoperów była dwójka Araujo - Garcia, czy wciąż jeżeli zdrowy jest Pique, to musi grać w parze z którymś z w/w piłkarzy ? Dla mnie mimo wszystko póki w formie jest Pique (a jest), to musi grać. Ciekaw jestem jak to się wszystko ułoży od nowego sezonu. A dojdzie jeszcze Christensen do rywalizacji.
0
Zmieniłbym teraz Ferrana za Adame. Dembele przesunął na lewą. Adama prawa. I jazda skrzydłami.
16
Marc wraca do formy. Cieszy.
0
Gavi jest dzis przepotwór!
0
Gavi & Pedri kocham Was chlopaki!!! :D
30
Eric jest świetny. Coraz bardziej mi imponuje.
0
Araujo na prawą, Alves ława, Lenglet do srodka.
0
@Rust_Cohle
Ej, ej, ej, a Puig?
1
No dobry ten Foden. Prawie tak dobry jak Pedri.
34
Mój najmłodszy (5 lat) ma dziś pierwszy dzień treningu w lokalnym klubiku. Leje deszcz, a młody się pali, że chce iść grać w piłę :) I to mi się podoba! Pan piłkarz :D
3
@ToWinaSedziego
Ma świetne rozegranie, dobrze sie ustawia, ma znakomity przegląd pola i jest bardzo dobry w odbiorze. Idealny defensywny pomocnik.
7
Bardzo bym chciał, żeby w meczu z Levante kolejny raz ze świetnej strony sie pokazał Eric Garcia. Lubię tego chłopaka i mam co do niego duże oczekiwania. Pomimo gorszych warunków fizycznych uważam, że obok Araujo, jest on przyszłością podpory defensywy FC Barcelony.
Chciałbym również, aby po zakończonym sezonie, podczas przygotować do następnego sezonu Xavi go wypróbował na pozycji defensywnego pomocnika. Coś mam przeczucie, że sprawdziłby doskonale w takiej roli.
1
@Lionel_Messi10
Co za siła nieczysta przerywa mój spokój ?
1
@Lionel_Messi10
No jasne! Oczywiście masz rację.
1
Wyobraź sobie wtedy np. Moleste w składzie Włodi, Vienio,Pele i Intruz ;) Mistrzostwo świata. Oczywiście był jeszcze Kaczy i Chada.
Albo ZIP Skład.
1
@Lionel_Messi10
Intruz moim zdaniem jest jakby żywcem wyjaty z końca lat 90 kiedy polski hh wchodził w złoty okres. Idealnie by wtedy sie wpasował. Gość ma mega talent. Przy dzisiejszym chłamie jest światełkiem w tunelu.
1
@Lionel_Messi10
Dzięki za cynk. Umknął mi gdzieś ten kawałek.
6
@PatrychoO
Zawsze mnie to zastanawia. Powinien go Xavi wypróbować na takiej pozycji.
5
@Sensible
Matko Bosko
2
Eric Garcia, świetny jest! Powinien jeszcze wiecej minut zbierać. On i Araujo to przyszłość defensywy Barcelony.
1
@Janiama
Eintracht Barcelona 0:2
1
@Lionel_Messi10
Vamooooos!!!
0
Benzema? TOP...
2
Przypomnę, że było paru takich kwiatków, którzy mówili, że bez Messiego Barca będzie się bronić przed spadkiem, a w najlepszym wypadku grać o środkowe miejsca w tabeli :)
Vamos Barca!!!