0

@derus od początku tego sezonu

0

Alonso się skończył i jego Bayer też

2

@97ketrab powinien skończyć karierę jak tych 2 meczy nie wygra

0

No i już kolejny przereklamowany argentyczyk popełnia błąd przy straconej bramce,Dibu i Palacios to się niczym nie różnią

2

https://x.com/crazyclips_/status/1793325954753855840
Ale wyrwałeś bombę @MesQueUnClub96 wystarczylo powiedzieć koledze że podoba ci się on

0


Ostatnio Logan miał możliwość się pościgac na silverstone z 6 mistrzami swiata w klasycznych bolidach Williamsa.Powiem wam fajny projekt i mam nadzieję że w przyszłości będzie więcej takich eventow organizowanych

1

@Luciano99 tak samo robił jak tutaj wklejal te twity,chłop nie czytał nawet tego tylko wklejal jak najszybciej i ile w tym było błędów w tlumaczeniu i każdy twitt zaprzeczal poprzedniemu xD najbardziej overrated użytkownik w histori la bamby

2


Najwieszy talent w historii Polski i najbardziej zmarnowany.

1

@Nazio_87 nie dajemy,jeżeli w 1 sezonie nie zrobi trypletu bez porażki to go żegnamy

2


Coś pięknego,no i to byly silniki a teraz to jakieś popierdółki są

0

@DLFCB o nie ale straszne że zdecydował się usunąć krzyże z urzędów ale debil... Ale niektórzy was jesteście mocno odklejeni,jesteśmy krajem świeckim to nie widzę powodów żeby krzyże miały wisieć w urzędach

0

https://x.com/MattWallace888/status/1792934651582972310
Ale to Musi byc okropne uczucie,mam nadzieję że nigdy na takie turbulencje nie trafie

4

@MesQueUnClub96 powienienies się udać do psychologa

2

@Arden Di Maria

4

@mekston wszystkie

0


Specjalne malowanie McLarena na gp Monaco.Ładne ale miale nadzieję że będzie biało-czerwony

0

@Ptasior no według mnie w tym sezonie RB nie wygra konstruktor ki,Ferrari i McLaren mocno się zbliżyli i było widać że Perez odstaje od innych kierowców

0

@sonek i tak raczej nie będą o co walczyć za rok a chcociaz Kimi pozna zespół i nabierze doświadczenie w bolidzie f1

1


No To Redbull dalej będzie się męczył z Perezem xD

8

@cules100pro to oni nie mają innych zawodników tylko muszą zajeżdżać 17 latka wystepami na euro i io,niech spadają

2

@MesQueUnClub_87 ale tu chodzi ogólnie o najlepszą formę danego zawodnika pod wodza Pepa,a nie ze z danego sezonu to jest zespół nawet można zobaczyć to po koszulkach że mają z różnych sezonow

13


Według mnie tutaj nie ma żadnej dyskusji,Barca Pepa wygrywa

1

@mekston No to też może być powód,nowy kontrakt podpisał to może ma trochę wywalone kiedy zespół zawodzi

1


Według mnie może to być obniżka formy Alonso,nie pamiętam kiedy ostatnio miał 2 takie słabe wyścigi pod rząd jak w Miami i na Imoli

7


Ale słodziak

2


Ale Fred oplul merca xD

5

@Herato nie no 11 mistrzstw z rzędu,lepiej wygrać 11 razy niż 1 ale bez porazki

2


Wczoraj podczas wyścigi mi umknęło ale jakie pit stopy zrobił Merc wczoraj,jestem do tego nie przyzwyczajony bo zawsze się kręcili około 3 sekund

0

@lucas/catalan pewnie Antonelli wjedzie,choc mam nadzieję że zdecydują się na kogoś innego żeby nie spalić mlodego

0


Ale Russel się ośmiesza,na radiu pytał się kilku krotnie czy Lewis mu odda 6 pozycje i jak dostał odpowiedź że nie będą zamieniać pozycji to się spytał więc po co zjechał na kolejny pit stop.Chlop ugotowal swoje opony i Lewis odrabial do niego ponad pół sekundy na okrążeniu i jescze się dziwi że go ściągają xD w innym świecie chyba żyje George

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?