4

https://zapodaj.net/plik-jIieQhfRV2
No w końcu jakiś przyjemny traf
Ale będzie chodził baby goat na szkrzydelku

0

@partymaker


W skrócie o to chodzi

1

@Eklerek szerze to trochę kusi ten Kane,tylko że nie mam nikogo z bundes a na Pulisica to poczekam chyba na jakieś Evo jego złotej karty

1


Nie ładnie Panie Brown usuwać tak dowody,chciał wydymac Freda a zaraz się okaże że to Fred wydyma go xD

1

@Antimadridista_WR no sporo ale w sumie dobrze wycenione,szkoda tylko że bez ps+

5


Według mnie powinni jej dać mieszkanie nad morzem a nie jakieś chipsy xD

1


Uff jak dobrze ze np taki ojciec Hamiltona był kierowca wyścigowym bo bez tego gówno by osiągnął xD Lando z każdą kolejną wypowiedzią się ośmiesza po prostu,niech popyta juniorów nawet f2,f3 i tak dalej czy posiadając bogata rodzinę byłoby im łatwiej na początku kariery nie walczac o budżet co sezon np

1

@gorgota https://zapodaj.net/plik-rbehKtXM23
U mnie takie coś
To że Isak kosztuje mniej niż 100k to jest kradziez,mega dobrze się nim gra

4


Mój goat na początku tej gierki,będzie robiony od razu

9


15 rocznica tego legendarnego kółka Kubicy na Suzuce,Piekny Robercik to był kozak

4


@Popitek12 opinia?

3


Mudryk znalazł nowa robotę xDD

5

@Lionel_Messi10 no masz rację,Julian to nie Griezmann bo Francuz w momencie transferu był lepszym zawodnikiem

3


Ale człowiek by zobaczył last dance dziadków w mistrozwskich bolidach,dałbym sobie rękę uciąć że daliby o wiele większe show na torze i poza nim niż to co teraz mamy

3


Bardzo dobre wiadomości,oby poszło mu jak najlepiej.Teraz czekamy na informacje co z Romanem,Tymkiem i Kacprem

10

@reloaded ale ty wiesz ze to są normalne osoby jak ty,spokojnie nie zarazisz się homoseksualizmem przez telewizor

1


Ale jaja ze redbull(Max) już traci tylko 8 puntkow do Ferrari i ich po prostu jebnie xDD dział techniczny z maranello po takim gównie jakie przygotowali powinni już iść na kolanach do Abu dhabi na ostatni wyścig i przepraszać kierowców xD

2


W Sauberze to mieli więcej szczęścia niż rozumu

0

@Pedri16Future po tym co dzisiaj zagrali to każdy zasługuje na 1

1

Garcia łapie to w zeby,taka prawda
Dawno się tak nie cieszyłem na przerwę reprezentacyjna
Dramat...

1

@ZuczekFCB1899 hamulce przegrzane i to solidnie albo nawet coś poważniejszego

0

Uff Lewis to utrzymał xDDD hamulce wytrzymały

0

No to teraz powtórka z Austri i Oscar będzie największym zwycięzcą tego wyścigu xD

6

@JanuszKorwinMikke a to mecz już się zaczął że już narzekasz? xDDD

0

Talibantonelli musi uderzyć bo inaczej nic się nie stanie xDD

2


No to talibantonelli eliminuje całe top5 i Ferrari po zwyciestwo xD

0

https://zapodaj.net/plik-hbShZH3LOh
Niby traf niezły ale ten thuram po Evo też jest bardzo fajny ale zawsze mogło być gorzej jak za bilans 10-5

0

@Frimpong nie obrażaj pan,żaden madryciak

1

@Kgorecki2500 bo wolę go na razie sprzedac za 100 a później go kupić jak będzie tańszy a teraz sobie kupię pewnie pacho

0

https://zapodaj.net/plik-s6wey0ujPB
Opłacało się wbijać ta elite w sb,luźna stówka wleciala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?