MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gorgota https://zapodaj.net/plik-epJEeAHMbv
Takie coś na razie i będę chyba jeszcze robił Pepe za tego Dolana
43
Piękne słowa,czyli tak naprawdę Grosik jest prawdziwym wygranym zp
5
Komentarz usunięty
1
Dembele > Mbappe
Takie są fakty
0
@fart a Dembele czy Raphinha robią takie liczby od 10 lat? Co to za argument z dupy xDDDD
4
Niesamowicie smiesza mnie te komentarze że Yamala zniszczy jak teraz zdobędzie zp albo też że na nią nie zasługuje xD chłop robi ponad 40g/a,jest magikiem na boisku,jest jednych kluczowych zawodnikow druzyny która wygrywa 3 puchary i dochodzi do półfinału lm gdzie gra w nich jak najlepszy piłkarz na świecie i to bez dyskusji ale nadal dla niektórych to za malo xD ja mam wywalone kto to wygra,czy będzie to Rapha,Dembele czy Yamal będzie mi to obojętne bo każdy z nich zasłużył na to wyróżnienie
6
https://x.com/taxposting/status/1970071497189572848
Lisan Al-Gaib xDDDD
4
@Eklerek no co ty,Alex przecież musiał dać kogoś żeby Lewego po prostu nie było xDD
1
@Eklerek no u mnie Garcia broni raz jak totalny pojeb w następnym meczu puszcza wszytko jak leci xD ale tak jest od lat i chyba nic już się nie zmieni
1
https://zapodaj.net/plik-yh8qJox9bY
Przyjemny składzik jak na te kilka dni od premiery,Ekitike i Pulisic to totalne kozaki.Ea ugotowało w tym roku jeżeli chodzi o gameplay,bardzo przyjemnie się gra
11
@Faro wiadomo,Balde jest powodem wszystkich problemów.Fati już z nim nie gra i strzela 3 brameczki,kropki same sie łączą
17
Szacunek dla Viniego,nie okłamał swoich fanów xDDD jak powiedział tak zrobil
3
@kuz grają jutro mecz po prostu
1
Fermin się rozjebał na koniec chyba...
3
Dzień w którym Bordalas i ten klubik upadna na głupi ryj to będzie piękny dzień dla tego sportu
5
Już klaun z gwidzkiem zaczyna xDDDD
0
Ale pograli pięknie,fajnie na razie graja
1
Vasseur się pogrąża co raz bardziej z każdym kolejnym komentarzem XDD taki był potencjał że Leclerc nie był w stanie wyprzedzić Lawsona a Lewisa wczoraj załatwili w kwalach gdzie przejechał na 1 komplecie opon q2 xDD
0
Ferrari jak nie ferrari ale szybka decyzja xDD może to była decyzja samego Leclerca
1
Dawać jakiś deszcz bo usnę zaraz xDD
0
@LeszekFCB To co powiedzieć o Sainzu który ten ogór go miażdży w tym sezonie xDD
0
Niech coś zacznie padać bo procesja niezła się zrobiła
1
Albon jaka amatorka
0
Jednak Oscar bez cofnięcia w singapurze,farcik Piastriego
2
U Lando pewnie tak sytuacja wygląda xDD
0
@Ptasior nie wykorzysta tego xDDD czuje to w kosciach
0
@Ptasior nie no spokojnie z tym powrotem
0
Ale fatalny weekend Oscara...
1
@Kessie *Ferrari od 17 lat xDDD
0
Jakieś szanse na deszcz w trakcie wyścigu są,może być ciekawie