0

@gorgota https://zapodaj.net/plik-epJEeAHMbv
Takie coś na razie i będę chyba jeszcze robił Pepe za tego Dolana

43


Piękne słowa,czyli tak naprawdę Grosik jest prawdziwym wygranym zp

5

Komentarz usunięty

1

Dembele > Mbappe
Takie są fakty

0

@fart a Dembele czy Raphinha robią takie liczby od 10 lat? Co to za argument z dupy xDDDD

4

Niesamowicie smiesza mnie te komentarze że Yamala zniszczy jak teraz zdobędzie zp albo też że na nią nie zasługuje xD chłop robi ponad 40g/a,jest magikiem na boisku,jest jednych kluczowych zawodnikow druzyny która wygrywa 3 puchary i dochodzi do półfinału lm gdzie gra w nich jak najlepszy piłkarz na świecie i to bez dyskusji ale nadal dla niektórych to za malo xD ja mam wywalone kto to wygra,czy będzie to Rapha,Dembele czy Yamal będzie mi to obojętne bo każdy z nich zasłużył na to wyróżnienie

6

4

@Eklerek no co ty,Alex przecież musiał dać kogoś żeby Lewego po prostu nie było xDD

1

@Eklerek no u mnie Garcia broni raz jak totalny pojeb w następnym meczu puszcza wszytko jak leci xD ale tak jest od lat i chyba nic już się nie zmieni

1

https://zapodaj.net/plik-yh8qJox9bY
Przyjemny składzik jak na te kilka dni od premiery,Ekitike i Pulisic to totalne kozaki.Ea ugotowało w tym roku jeżeli chodzi o gameplay,bardzo przyjemnie się gra

11

@Faro wiadomo,Balde jest powodem wszystkich problemów.Fati już z nim nie gra i strzela 3 brameczki,kropki same sie łączą

17


Szacunek dla Viniego,nie okłamał swoich fanów xDDD jak powiedział tak zrobil

3

@kuz grają jutro mecz po prostu

1

Fermin się rozjebał na koniec chyba...

3

Dzień w którym Bordalas i ten klubik upadna na głupi ryj to będzie piękny dzień dla tego sportu

5

Już klaun z gwidzkiem zaczyna xDDDD

0

Ale pograli pięknie,fajnie na razie graja

1


Vasseur się pogrąża co raz bardziej z każdym kolejnym komentarzem XDD taki był potencjał że Leclerc nie był w stanie wyprzedzić Lawsona a Lewisa wczoraj załatwili w kwalach gdzie przejechał na 1 komplecie opon q2 xDD

0

Ferrari jak nie ferrari ale szybka decyzja xDD może to była decyzja samego Leclerca

1

Dawać jakiś deszcz bo usnę zaraz xDD

0

@LeszekFCB To co powiedzieć o Sainzu który ten ogór go miażdży w tym sezonie xDD

0

Niech coś zacznie padać bo procesja niezła się zrobiła

1

Albon jaka amatorka

0

Jednak Oscar bez cofnięcia w singapurze,farcik Piastriego

2


U Lando pewnie tak sytuacja wygląda xDD

0

@Ptasior nie wykorzysta tego xDDD czuje to w kosciach

0

@Ptasior nie no spokojnie z tym powrotem

0

Ale fatalny weekend Oscara...

1

@Kessie *Ferrari od 17 lat xDDD

0


Jakieś szanse na deszcz w trakcie wyścigu są,może być ciekawie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?