0


Jakieś szanse na deszcz w trakcie wyścigu są,może być ciekawie

3


No rzeczywiście dziwny widok xDDD

5

@Herato oczywiście że Busi,Alonso nawet nie jest blisko Sergio xDD

3

Norris ale amator xDDDDDD

0

Jak jutro nie będzie takich cyrków to Kwali będa trwały dłużej od wyścigu xDDD

0

Oscar co zrobił xDDDD

0


Ferrari w pigułce xDDD fantastyczna Strategia żeby przejechać q2 na jednym komplecie zamiast spróbować czegoś innego xDD uj z tym że większość z top10 było na mediach w tym Leclerc

2

@Kessie dramat,amatorzy wszędzie...

2

Chyba się szykują powtórka jak Magnussen w Brazylii gdzie zdobył pole do sprintu xDDDD

0

Sainz jeszcze skończy na pole xDDDD
Leclerc w bandzie

0

Zaczyna padać ale jaja xDD

0

Ferrari z problemami na razie

2

Miś Olis kończy kwalifikacje,kolejna czerwona flaga xDD

1

@mekston obok Hadjara najlepszy debiutant,fajne to są chłopaki :)

1

@mekston Colapinto sam sobie nie pomógł i tak xDDD

0

@VegetaPolska też chciałbym wiedzieć xD

1

Zagrałem sobie 1 sezon w karierze i widzę że getafe znalazło godnego następcę Bordalasa xD
https://zapodaj.net/plik-NnsZzkuDnl
Widzę już ze niezle będą akcje z tym rynkiem trenerów w tej edycji

1

@Eklerek w ten weekend mogą już zdobyć konstruktorke jeżeli nie zrobią niczego głupiego,Dominacja niestety

4


Co to jest xDDDDD

1

@Eklerek nie za ofensywnie? xDDDD

5


Kurde nie wiedziałem że Madryt należy do Polski
Madryt tylko dla Polaków i dupiastych hiszpanek !!!

3

@VegetaPolska Sztuka też niby dostał propozycje na f2,jeszcze Gładysz w f3 jakby się udało i byloby pięknie

4


Brakuje jeszcze sprintu w Monaco ale byłoby ogladane xDDD

1


Ale nagrody xD one są warte 3 zwyciestwa maksymalnie xDDD rozumiem zwolnienie progresu ogólnie ale nie wiem czy ea jak to ma w zwyczaju nie poszło w skrajnosc

46


U Flicka nie ma miękkiej gry xDDDDDD

2


Następny rok to już na pewno będzie rok ferrari xD @Eklerek

7


Ale to jest żałosny klubik xDDDD

3

https://x.com/bartlomiejpejo/status/1966401518820561019
Ale ze ponad 10k osób dało się nabrać na jakiegoś słabego fejka to xDD ręce opadaja
Pride night i uj nieźle sobie wymyśla niestworzone problemy w swojej głowie xd

5

Z takimi widokami jakoś łatwiej się zmotywować do porannego biegania
https://zapodaj.net/plik-eTa7D5BRf9

6


Najlepszy na świecie przez 5 meczy i można już o nim zapomnieć xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?