MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakieś szanse na deszcz w trakcie wyścigu są,może być ciekawie
3
No rzeczywiście dziwny widok xDDD
5
@Herato oczywiście że Busi,Alonso nawet nie jest blisko Sergio xDD
3
Norris ale amator xDDDDDD
0
Jak jutro nie będzie takich cyrków to Kwali będa trwały dłużej od wyścigu xDDD
0
Oscar co zrobił xDDDD
0
Ferrari w pigułce xDDD fantastyczna Strategia żeby przejechać q2 na jednym komplecie zamiast spróbować czegoś innego xDD uj z tym że większość z top10 było na mediach w tym Leclerc
2
@Kessie dramat,amatorzy wszędzie...
2
Chyba się szykują powtórka jak Magnussen w Brazylii gdzie zdobył pole do sprintu xDDDD
0
Sainz jeszcze skończy na pole xDDDD
Leclerc w bandzie
0
Zaczyna padać ale jaja xDD
0
Ferrari z problemami na razie
2
Miś Olis kończy kwalifikacje,kolejna czerwona flaga xDD
1
@mekston obok Hadjara najlepszy debiutant,fajne to są chłopaki :)
1
@mekston Colapinto sam sobie nie pomógł i tak xDDD
0
@VegetaPolska też chciałbym wiedzieć xD
1
Zagrałem sobie 1 sezon w karierze i widzę że getafe znalazło godnego następcę Bordalasa xD
https://zapodaj.net/plik-NnsZzkuDnl
Widzę już ze niezle będą akcje z tym rynkiem trenerów w tej edycji
1
@Eklerek w ten weekend mogą już zdobyć konstruktorke jeżeli nie zrobią niczego głupiego,Dominacja niestety
4
Co to jest xDDDDD
1
@Eklerek nie za ofensywnie? xDDDD
5
Kurde nie wiedziałem że Madryt należy do Polski
Madryt tylko dla Polaków i dupiastych hiszpanek !!!
3
@VegetaPolska Sztuka też niby dostał propozycje na f2,jeszcze Gładysz w f3 jakby się udało i byloby pięknie
4
Brakuje jeszcze sprintu w Monaco ale byłoby ogladane xDDD
1
Ale nagrody xD one są warte 3 zwyciestwa maksymalnie xDDD rozumiem zwolnienie progresu ogólnie ale nie wiem czy ea jak to ma w zwyczaju nie poszło w skrajnosc
46
U Flicka nie ma miękkiej gry xDDDDDD
2
Następny rok to już na pewno będzie rok ferrari xD @Eklerek
7
Ale to jest żałosny klubik xDDDD
3
https://x.com/bartlomiejpejo/status/1966401518820561019
Ale ze ponad 10k osób dało się nabrać na jakiegoś słabego fejka to xDD ręce opadaja
Pride night i uj nieźle sobie wymyśla niestworzone problemy w swojej głowie xd
5
Z takimi widokami jakoś łatwiej się zmotywować do porannego biegania
https://zapodaj.net/plik-eTa7D5BRf9
6
Najlepszy na świecie przez 5 meczy i można już o nim zapomnieć xD