0

@Values ale chodzi mi o to jak zachowuje się kiedy wygra Lando a kiedy Oscar,Lando wygrywa to skacze i drze mordę a jak Oscar to tylko sie lekko uśmiechnie

1

Ale widać różnicę w zachowaniu Zaka po zwycięstwach Lando i Oscara,zalosne

7

@JohnKennedy dodi otwieraj szampana dla misia

2

@Starrk awaria u Lando

3

No i pierwszy szlem dla Oscara,swietny byl wczoraj i dzisiaj

4

To jest bardzo duży krok dla Oscara w drodze po mistrzostwo,Piekny Hadjar na podium

2

Ten co musi mówić Lando że był szybki xD

1

Idealnie się ten wyścig ułożył dla Oscara,pieknie

4

Koniec dla Lando hahaha Hadjar na podium na razie

2

Ale będzie płacz Russela xD

0

Ale pięknie wyglądałby Hadjar na podium,oby mu się udało ale raczej bez szasns

2

Dobra niech się rozpada a nie takie gówno kropi xD

0

Aha człowiek poszedł do kibla a tu takie jaja xD na chwilę go zostawić samego ehh

0

Max może być ugotowany jak zaraz nie zacznie padac

1

Ładnie Lando wyprzedził

2

Max na miękkich to pewnie będzie jechać na 2 pit stopy albo liczą na deszcz na początku wyścigu,no ciekawe

1

@Eklerek raczej się nie wydarzy bo mają te zasrane papaya rules xD ale przydałaby się taka hiszpania 2016 żeby trochę emocji bylo

0

@Barcafan2020 byłem i polecam ale też zależy jakiego filmu oczekujesz,jak typu jak jakaś obecność czy annabele to nie licz na to bo ten film jest zdecydowanie ambitniejszy

18

@maroon wiesz ile dziennie umiera ludzi? I co mamy komus wspolczuc bo umarł przez swoją głupotę,należy się cieszyć że nikogo więcej nie zabrali na inny świat

6


Że są jeszcze ludzie którzy kupują takie gówno,to już lepiej sobie coś po prostu zamówić albo samemu ugotować xD

1

@Popitek12 gadasz głupoty popitek

0


W życiu bym nie powiedział że ona ma 12 lat tutaj xD
Ale tak to jest jak się ma takich rodziców jak Kanye i kardashianka którzy są mniej lub bardziej odklejeni od rzeczywistości

3

@D10SLEO strzelił i to nam w finale pucharu krola

0

Dawno nie słyszałem żeby jakiś komentator walczyć tak o jakąś nieuznana bramkę xD

0

I teraz real przygrywa mecz po jakimś wylewie w 95 i absolutne sceny byłyby w rmtv xD chciałbym to zobaczyc

1

Ale wylew XDDDDDD

1

@Hubertusk nie bo spalony :)

1

Akurat włączyłem xDDDD

2

Atletico po prostu postanowiło się zesrać na poczatku sezonu żeby później nie było na nich presji że mogą powalczyć o mistrza xD

2

Hadjar ale kółko,ustawi się obok Maxa w 2 rzędzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?