MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Values ale chodzi mi o to jak zachowuje się kiedy wygra Lando a kiedy Oscar,Lando wygrywa to skacze i drze mordę a jak Oscar to tylko sie lekko uśmiechnie
1
Ale widać różnicę w zachowaniu Zaka po zwycięstwach Lando i Oscara,zalosne
7
@JohnKennedy dodi otwieraj szampana dla misia
2
@Starrk awaria u Lando
3
No i pierwszy szlem dla Oscara,swietny byl wczoraj i dzisiaj
4
To jest bardzo duży krok dla Oscara w drodze po mistrzostwo,Piekny Hadjar na podium
2
Ten co musi mówić Lando że był szybki xD
1
Idealnie się ten wyścig ułożył dla Oscara,pieknie
4
Koniec dla Lando hahaha Hadjar na podium na razie
2
Ale będzie płacz Russela xD
0
Ale pięknie wyglądałby Hadjar na podium,oby mu się udało ale raczej bez szasns
2
Dobra niech się rozpada a nie takie gówno kropi xD
0
Aha człowiek poszedł do kibla a tu takie jaja xD na chwilę go zostawić samego ehh
0
Max może być ugotowany jak zaraz nie zacznie padac
1
Ładnie Lando wyprzedził
2
Max na miękkich to pewnie będzie jechać na 2 pit stopy albo liczą na deszcz na początku wyścigu,no ciekawe
1
@Eklerek raczej się nie wydarzy bo mają te zasrane papaya rules xD ale przydałaby się taka hiszpania 2016 żeby trochę emocji bylo
0
@Barcafan2020 byłem i polecam ale też zależy jakiego filmu oczekujesz,jak typu jak jakaś obecność czy annabele to nie licz na to bo ten film jest zdecydowanie ambitniejszy
18
@maroon wiesz ile dziennie umiera ludzi? I co mamy komus wspolczuc bo umarł przez swoją głupotę,należy się cieszyć że nikogo więcej nie zabrali na inny świat
6
Że są jeszcze ludzie którzy kupują takie gówno,to już lepiej sobie coś po prostu zamówić albo samemu ugotować xD
1
@Popitek12 gadasz głupoty popitek
0
W życiu bym nie powiedział że ona ma 12 lat tutaj xD
Ale tak to jest jak się ma takich rodziców jak Kanye i kardashianka którzy są mniej lub bardziej odklejeni od rzeczywistości
3
@D10SLEO strzelił i to nam w finale pucharu krola
0
Dawno nie słyszałem żeby jakiś komentator walczyć tak o jakąś nieuznana bramkę xD
0
I teraz real przygrywa mecz po jakimś wylewie w 95 i absolutne sceny byłyby w rmtv xD chciałbym to zobaczyc
1
Ale wylew XDDDDDD
1
@Hubertusk nie bo spalony :)
1
Akurat włączyłem xDDDD
2
Atletico po prostu postanowiło się zesrać na poczatku sezonu żeby później nie było na nich presji że mogą powalczyć o mistrza xD
2
Hadjar ale kółko,ustawi się obok Maxa w 2 rzędzie.