MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Safrani no oni strzelili jedna i my jedna,reszta meczu jest nieistotna xD
1
@kamiVeB ale sam też zapracował że ta bramkę straciliśmy xD
1
@tbas ale też nie daje żadnej pewności że nic nie odjebie,bronić co ma bronić i tak samo wpuszcza co ma wpuszczac
2
Oby Hansi zmądrzał i niech wpusci Wojtule do bramki po przerwie na repki
0
Żałosny mecz niestety ale chyba lepiej teraz niż później.Sociedad to chyba w tym sezonie nie zagrań już lepszego meczu,wszystko im dzisiaj wychodziło.
0
@Sysia11 no co ci z tego zażalenie? Przeproszą o będzie git? XD
8
Nie no jak patrzę kolejny raz na tego niby spalonego to się coś we mnie gotuję,ja tam go nie widzę...
Niemożliwe to jest dla mnie żeby to była gira lewego
1
Spokojnie w drugiej połowie spuchną :)
0
@abram3k Oho już się zaczyna xD
0
No to Franek wrócił
0
No dobra jednak byl
1
Jakim cudem xDDDD
0
@Xxxbarca4ever przecież Yamal kontuzja xd
3
https://zapodaj.net/plik-HGwExj4WVm
U mnie dzisiaj taka kolacyjka.A wy lubicie sushi? Ja szczerze to uwielbiam
1
@macio_944 oby po meczu nie było bólu dupy ale na to są małe szanse bo wielki Hansi poprowadzi myszyne do kolejnego zwycięstwa
4
Ale wtedy Cubarsi to zagrał,orgazm dla oczu
0
@Danny Gaucho i tak piękniejsza od tej Interu miami np
0
@Danny Gaucho akurat vissel-kobe ma piękna historie,czytałem o niej popijac wino od samego Andresa
0
Ale powiem wam że słabo się niektórzy zachowują wobec naszych legend,teraz kibicują interowi miami a jak Iniesta grał w vissel kobe albo Xavi w al-sadd to już im nie kibicowali i nie było takich relacji z meczy jak teraz :)
0
Co tutaj się odwaliło xD
23
4 porażka city z rzędu ale jaja xD ale piękny widok
0
Czy Alonso juz się kończył?
0
No to teraz trzymmy kciuki żeby osasuna urwała jakieś punkty madryciakom
2
Ale dzicz,gdybym powiedzial co bym im zrobił to pewnie skończyło by się banem
2
Trzyma poziom ale jaka celnosc podań xD
7
@esem91 raczej giga-zjeb
1
@Popitek12 Trinity Rodman albo Sophia Smith
3
Jaki idiota xD jakie tutaj musiały być przemyślenia że się na to zdecydował
2
Piękna akcja xD
0
Komentarz usunięty