1

Dla mnie pipa i tyle nie potrafi podjąć jednoznacznej decyzji. Madryciarz i tyle

0

Jeszcze nie zagrali w trzecich z tego sezonu a oni już pierwsze na następny szykują. Może pokażmy na sezon 49/50 już coś

0

@michal1899 raczej Fermin stracił

0

Złoty rezerwowy . Powinniśmy go trzymać do dzisiaj .

15

Bije brawo dla Marka. Walić interesy klubu najważniejsi są kibice miejscowi . Kto chciałby przed samymi świętami latać po świecie i grać ? Już nawet nie chodzi o święta tylko o kolejny czas spędzony na lataniu a nie trenowaniu czy odpoczynku

0

I bardzo dobrze że na wypożyczenie oby tylko płacili cała jego pensje żebyśmy poraz kolejny nie dali się wydymać

0

@Azazel_Pazuzu prędzej czy później zarejestrują i chodzi mi o to że lepiej dla niego żeby był w rezerwach @ka3fcb i to jest cały paradoks real może wszystko dlatego Barca powinno dążyć do rejestracji w rezerwach podając przykład tych głąbów

0

@Azazel_Pazuzu nie rozumiesz.wiem że się liczą ale chodzi mi o jego grę

0

To lepiej dać mu numer rezerw i niech gra w pierwszym zespole bo zawsze w rezerwach będzie mógł zagrać

0

Nie widzę w tym nic dziwnego skoro ich stać żeby zawodnikowi rezerw płacić gruby hajs to niech płacą

0

@tomek1656 wątpię żeby ktoś dał 60 nawet myślę że 50mln nie dadzą chyba że ten sezon będzie miał double double i to taki duży

0

Co to za koleś z Brighton za 100mln na łeb padli w tym united??? Takie dobry jest ? Za takie pieniądze to śmiem twierdzić że to gwiazda na miarę Złotej piłki

0

Obyś Ty tam zagrał ale tylko na skrzypcach

4

Szczerze to wolę jego jak Olmo. Najlepiej jakby grał właśnie Pedro Gavi i Fermin

0

Myślę że liczą na ofertę ok 30mln dlatego dali tyle nam więc coś zarobią

0

@Vurt jakbym miał typowo polskie to bym dał sobie jaja ogolić za każdą złotówkę

2

@Vurt jak słyszę o zabezpieczeniu swojej rodziny po 15 latach zarabianiu w milionach to scyzoryk mi się otwiera.

0

@Who_you_mam niby tak ale to nie Polacy

1

Oby kur.... nieeeee ! Mecz ma się odbywać na swoich stadionach a nie w poszukiwaniu kasy ciul wie gdzie. Mają swoich piłkarzy w USA to niech ich sobie oglądają

0

Twierdzę że źle zrobił idąc do Chelsea mógł wybrać klub słabszy ale w takim w którym by grał . Właśnie teraz może zrobić krok do przodu

0

Prawdziwy kapitan jak go szanuje tak stwierdzam że on pierwszy skład zawsze wywalczy w biurach

1

Zaznaczyłem powyżej 30 ale dla mnie ta kwota powinna oscylować ok. 50mln

3

Nic w tym dziwnego trener go nie chce to po co ma zabierać i tracić na niego czas. Dla mnie bardzo dobra decyzja taka jest piłka albo inaczej taki jest sport. W pracy jak Cię nie chcą to dostajesz wypowiedzenie a nie zabranie do Azji potraktowałbym właśnie jako wypowiedzenie

2

Nie lubię odejść ale musiał to zrobić żeby się rozwijać będzie zawsze dobrze wspominany w Barcelonie

6

Mimo że go nie chciałem trzymam kciuki za niego mocno i mam duże nadzieje

0

Wypożyczyć za kilka baniek i zobaczymy czy taki kozak z niego

0

@Destructelli na pewno oni mają inne życie mi granie sprawiało przyjemność i mogłem grać nawet za darmo a dla nich to praca tylko

3

Tak się Nico wkurzył że zostanie w tym Bilbao do końca życia i nic nie wygra. Super to wymyślił

0

Nigdy tego nie zrozumie że ktoś nie może znaleźć sobie klubu . Nosz kurde jestem takim gościem to za tydzień jestem już w innym klubie żeby grać. Nie będę zarabiał 4mln euro ale zarobię 2 mln i tak mnie będzie stać na godne życie i na dodatek będę grał

0

@mkl87 jest taka opcja hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?