Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@L_06 Na moje to wcale nie graliśmy jakoś lepiej w zeszłym. Poprostu obrona była świetna i Mats ratował masę setek. Często nie dowierzałem czemu nam nie strzelili. Cała reszta była na podobnym poziomie. Teraz jak obrona już nie działa wszystkie niedoskonałości wyszły na wierzch.
0
Co się dzieje w tym klubie zawodnicy mają sprane mózgi i nie widzą, że trener źle wykorzystuje ich na boisku i nie ma pomysłu na nich oraz nie rozwija a te biedaki jeszcze go bronią. Co mecz jest coraz gorzej. Parę miechów temu myślałem że jesteśmy na dnie a my co tydzień kopiemy jeszcze głębiej.
1
Właśnie obejrzałem powtórkę bo nie mogłem na żywo. Co za pajacerka w pierwszej połowie i w końcówce. To jest esencja gry Xaviego jak to wylało Chryste panie. Jak go nie zwolnią rano będę w szoku to już przekracza wszelkie granice. Grali chłopaki przez 11 minut a reszta to jest naplucie fanom w twarz.
2
Jak po sezonie wywalić jutro rano bo ligi mistrzów nie będziemy oglądać za rok z nowym trenerem. To są jakieś żarty
1
@Kalin33 No jedyna opcja, że przyciągnie go marka, mieszkanie w ładnym miejscu i ambicja odbudowy klubu.
0
Szanse, że Klopp zawita do nas są mniej więcej takie jak to, że Mbappe albo Haaland tu trafią. Gość nawet jeżeli będzie chciał od razu nowy klub bez robienia sobie przerwy to dostanie o wiele lepszą ofertę z innego klubu który przedstawi mu perspektywiczny projekt.
4
A tam już wolę żeby Denzela zwolnili niż te parę baniek
37
Gdyby nie Yamal i Fort to tego meczu w ogóle nie dałoby się oglądać. Także ja dziękuję chłopaku za możliwość oglądania cię w akcji.
2
Czyli zostało 20 meczy do wymęczenia tak naprawdę. Dzięki uprzejmości wuefisty w gratisie dostaniemy jeszcze brak ligi mistrzów za rok. Xavinieta ruszyła i nic jej nie zatrzyma … przed przywaleniem w mur.
3
W każdym poważnym klubie Xavi już by dawno poleciał tylko u nas taka zielona wyspa
3
Czas się skupić na walkę o ligę mistrzów w przyszłym sezonie tyle nam zostało
6
Roberto na ratunek dobre Czawi jeszcze Oriola dawaj
11
Nie ma co narzekać na Yamala swoje zrobił piękny gol co do sytuacji ostatniej trzeba docenić przejęcie i ogranie bramkarza. Zabrakło zimnej krwi w tym wieku normalne. Widać że umiejętności są tylko głowę trzeba polepszyć
1
Chryste panie czemu nie trafił? Brawo za przejęcie 16 lat wybaczam
0
@Xonar Tylko to ty marudzisz ja sobie dla żartów napisałem a ty się napinasz jak wrażliwa nastolatka xD
15
Lamine dzieciaku wspaniały brawo
0
@Xonar Ty zacząłeś ja pierwszy nie zaczepiam ale jak ktoś się do mnie przywala to mu oddaje dwa razy mocniej idź spać jak masz jakiś problem i mi dupy nie zawracaj
0
@Xonar Dzieciaczku nie unoś się tak i nie mów mi co mam robić
1
Ferran to chyba jeszcze nie przetrzeźwiał po tym hattricku
9
Cancelo wraca z kontuzji to Balde do szpitala statystyki sztabu medycznego muszą się zgadzać
4
@smiatuniu Nie zdarzyłem obstawić bo już dostał
1
Balde nową fryzura ciekawe czy dzięki niej zrobi jakieś celne podanie w pole karne
5
Na Betis już wykorzystaliśmy limit dobrego grania następny dobry mecz za dwa miechy
4
Wuefista stawia w tym sezonie na dwa puchary liga mistrzów i laliga
3
Xavi klasycznie 1 minuta i strata brawo Xavi trenejro
9
Czyli mecz się zacznie od 70 minuty jak Lewy zejdzie
0
Nie wiem jakim cudem ktoś się nim interesuje ale opchnąć dziada póki można.
1
Trzeba tutaj zachować pełny obiektywizm i tak to prawda liga nam nie ułatwia i robi pod górkę, tylko że Xavi do tego sam też wiele dołożył od siebie w tym sezonie i sumując obie zmienne jesteśmy tam gdzie jesteśmy.
0
Teraz Xavi powie, że jest geniuszem jako trener i że mamy go przeprosić a to poprostu zawodnicy w końcu zagrali jakby nie byli na kacu po tygodniu chlania
21
Ferran zaraz Lewego prześcignie w golach laligi xD