Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dopóki Romano nie potwierdzi to nie ma co słuchać jakiś dziennikarskich wypocin. Na moje to i lepiej za dużo gwiazd w jednym miejscu nigdy nie wychodzi dobrze. Lepiej prześcieradła by wyszły jakby Haalanda sprowadzili także nie ma tragedii.
0
@ziomal88 Co ty gadasz za głupoty. Doceniam jego dobry występ a ty się przywalasz. Nie będę się tłumaczył podtrzymuję swoją opinię
2
Sędzia po meczu na kolację z Perezem idzie pajac. Roque uciekał z nogą zero chęci ataku rywala nawet sam oberwał przy tym i kartka za to xD
0
@ziomal88 Farmazoniarz stary cię tak nazywa? Chyba jak gra dobry mecz to trzeba docenić czy się mylę? Siedź cicho jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia synu.
2
XDDDD nie ma to jak kontrola meczu 2:0 w końcu niebezpieczny wynik
1
Gundogan w końcu gra jak w City
2
Brawo Lewy trzeba docenić i podanie Gundo poezja
0
W piekle podobno nowy rodzaj tortur wprowadzili. Każą oglądać obecny sezon Barcy
1
Dobry początek jak zwykle potężne Alves nas dusi
0
@FCBparasiempre No i co z tego, że na codzień? To nie są Polskie słowa. Są na równi z deadline. Czego nie rozumiesz? To że mieszkasz w jakiejś dziurze zacofanej to już nie mój problem. Ja używałem tego słowa już w szkole 15 lat temu także zobacz jak bardzo zacofany jesteś. Ty mówisz o sprzedaży Polski? Obudź się człowieku bo ten kraj został sprzedany dawno temu i właśnie w tak nieświadomych i zacofanych Polakach upatrywałbym upadek tego kraju bo nawet nie wiesz co się wokół ciebie dzieje. Apeluje to ciebie człowieku obudź się !!!
16
@FCBparasiempre Mocna hipokryzja z twojej strony bo jednak słowo komputer, weekend akceptujesz i używasz na codzień a nie są to polskie słowa. Jak chcesz być taki ortodoksyjny używaj proszę „pudelko elektryczne z podłączonym monitorem” i „koniec tygodnia”. Już nie mówię o twoim podejściu to stagnacji w języku zamiast go rozwijać co jest mega słabe. Zapożyczenia z innych języków stanowią marny promil z całości zasobu słownictwa używanego przez polskie społeczeństwo, a ciebie o to boli dupa bo nie potrafisz zaakceptować, że wszystko idzie do przodu i wylewasz żale w Internecie bez jakichkolwiek sensownych argumentów. Ja słowa deadline używam na codzień w swojej pracy tak jak miliony Polaków.
3
@FCBparasiempre Na moje to walczysz z wiatrakami to jest proces, którego już nie powstrzymasz, a nawet będzie się rozpędzać.
8
@FCBparasiempre Tak dokładnie deadline oznacza ostateczny termin i jest to często używane w polskim języku jak inne zapożyczenia futbol, komputer czy też weekend.
1
Brawo Lewy prawdziwy Polak z ciebie
8
Osasuna gra w 10 to Xavi stwierdził że musi być po równo i daje Oriola xd
4
O kurwa Oriol to nie są żarty Xavi chce to przegrać
0
Tygrys co za wejście w końcu błysnął
1
No niestety tylko czekać aż nas Athletic z LM wychrzani nie można grać w ten sposób i oczekiwać dobrych wyników my się sami o to prosimy.
4
Zobaczcie jak łatwo sobie ustawić taktykę na nas z perspektywy przeciwnika. Albo parkujesz autobus i się będziemy męczyć a być może jakąś kontrę nam zrobią bo wysoko obrona. Albo zdusić nas pressingiem i wtedy już kompletnie nasi nie wiedzą co się dzieje. Proste rozwiązania wystarczą nawet nie trzeba się jakoś specjalnie starać żeby z nami wygrać.
2
Jak się będą tak kruszyć to niedługo Oriolem w ataku będzie trzeba grać. Yamal będzie teraz co mecz 90 minut
2
Z premier league po tym co tu się stało nikt go nie weźmie za wysoki poziom, bardziej jakiś średniak Ligue 1 albo eredivisie
1
Już niech nie kombinuje zawodników mamy świetnych i perspektywicznych z których dobry trener jest w stanie zrobić elite piłkarską. Pozbyć się niepotrzebnego szrotu typu Oriol, Roberto, Raphinia, a nie jakieś ogromne rewolucje.
5
Tak to na pewno jest to czego chłopakom brakowało ten brakujący element układanki. Jestem przekonany, że po kilku głębszych obmyślą lepszą taktykę niż Xavi bo w sumie gorzej już być nie może prawda?
3
Do chalupy Żula drzwi są zawsze otwarte zupełnie jak do naszej bramki
29
Ja się tylko modliłem podczas weryfikacji, żeby nam przypadkiem nie przyznali tego karnego bo okrzykom o Negreirze by nie było końca. Największa pajacerka Xaviego do kamery po odwołaniu karnego.
0
Nie no ale to pytanie o ligę mistrzów to już taka abstrakcja, ten dziennikarz chyba sobie jaja z Xaviego robi.
10
@L_06 Na moje to wcale nie graliśmy jakoś lepiej w zeszłym. Poprostu obrona była świetna i Mats ratował masę setek. Często nie dowierzałem czemu nam nie strzelili. Cała reszta była na podobnym poziomie. Teraz jak obrona już nie działa wszystkie niedoskonałości wyszły na wierzch.
0
Co się dzieje w tym klubie zawodnicy mają sprane mózgi i nie widzą, że trener źle wykorzystuje ich na boisku i nie ma pomysłu na nich oraz nie rozwija a te biedaki jeszcze go bronią. Co mecz jest coraz gorzej. Parę miechów temu myślałem że jesteśmy na dnie a my co tydzień kopiemy jeszcze głębiej.
1
Właśnie obejrzałem powtórkę bo nie mogłem na żywo. Co za pajacerka w pierwszej połowie i w końcówce. To jest esencja gry Xaviego jak to wylało Chryste panie. Jak go nie zwolnią rano będę w szoku to już przekracza wszelkie granice. Grali chłopaki przez 11 minut a reszta to jest naplucie fanom w twarz.
2
Jak po sezonie wywalić jutro rano bo ligi mistrzów nie będziemy oglądać za rok z nowym trenerem. To są jakieś żarty