Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
I o czym tam napiszę o karłach? Oj Laminek … Laminek xD
1
Liczyłem na „Kto nie skacze ten z realu”
18
Lewy do tej 10 fajnie jakby się dotoczył, wierzę w niego.
2
Chłop ewidentnie ma łeb do interesów, ale analizy meczowej tykać się nie powinien, no chyba, że powiedział to celowo by nas sprowokować, a zarządowi Atletico wylizać to okej.
0
Ja to bym chętnie zobaczył statystykę ile razy dany zespół powinien dostać jedenastkę, a sędzia nie podyktował to by myślę lepiej dało obraz sytuacji, bo tam, że real dostaje karne to też przez to, że ci obrońcy w la liga to często ćwierć-mózgi i mimo że real dostaje też karne z czapy to w większości przypadków są to błędy obrońców też. Natomiast ile razy nas przekręcono na brak jedenastki, a ile białych gdzie oni dostają jednak bez zawahania sędziego, a u nas często muszą długo sprawdzać i jeszcze na końcu odwołać i to jest prawdziwy problem.
2
Cholo to jest gość wlał nam 4:0 i już jest spełniony na ten sezon xD
3
Ale Rayo ciśnie ich teraz xd no może 4 nie wbija do przerwy ale dominacja teraz niesamowita
2
Rayo gol dojechali materace teraz ładnie
0
@bartek1977 No to bardzo fajnie, że mogłeś się uśmiechnąć zawsze jakiś pozytyw, a innym razem przekręca was i my się będziemy uśmiechać i tak w kółko.
0
Szybko poszło xd
0
Pięknie załadował Oyarzabal pewnie
7
Jeszcze niech się real dzisiaj wywali na głupi ryj z Sociedad i już piękny sobotni wieczór zamieni się w bardzo piękny
3
Będzie medal brawo Kacperek
3
Ale urwał brawo Kacpi
1
No wcale nie taki mizerny ten Kazach
7
Dla RFEF nasze niezadowolenie i narzekanie na decyzje sędziowskie jest osiągnięciem ich celu, pewnie się cieszą, a jako, że to tylko jeden klub składa pozew i reszta ma to w dupie to nie ma na co liczyć, niemniej jednak trzeba poprzeć bo to co robią te pajace to jest poprostu smutny nieśmieszny żart i do hasioka ich wszystkich wyrzucić.
4
Cóż jak ktoś nie wierzy, że się uda to nie ma sensu myślę wychodzić na boisko lub oglądać meczu w TV. Szanse będą bliskie zeru co prawda, ale na tym między innymi polega kibicowanie i rywalizacja, że gra się do końca. Na pewno lepiej tak niż od razu skazać na porażkę i odpuścić.
0
No nie wiem czy takie spotkanie już nam się w tym sezonie nie przydarzy, bo już kilka takich było z Chelsea, druga połowa z PSG, pierwszy klasyk czy Sevilla. Przeciwnik nas miażdżył, a cały zespół nie istniał. A to przecież było teraz tylko Atletico które gra mega przeciętnie ten sezon. Niestety z taką organizacją gry w obronie liga mistrzów może nas w fazie pucharowej nieźle przeorać.
34
Ja nie wiem jakich oni potrzebowali analiz jak to było po pierwszej powtórce widać, że spalonego nie mogło być.
0
@Ryse
1. Elche - Osasuna 1/-2,5/2:0
2. Espanyol - Celta 1/+2,5/2:1
3. Getafe - Villareal 2/-2,5/0:1
4. Sevilla - Alaves X/-2,5/1:1
5. Real - Sociedad 1/+2,5/3:2
6. Oviedo - Bilbao 2/-2,5/0:2
7. Rayo - Atletico 2/+2,5/1:3
8. Levante - Valencia 2/+2,5/1:2
9. Mallorca - Betis 2/-2,5/0:1
10. Girona - Barcelona 2/+2,5/1:2
8
Zagraliśmy najgorszy mecz od dawna i narzekanie na decyzje sędziowskie, które zawsze są na niskim poziomie jest ostatnią rzeczą, na której powinniśmy się teraz skupić. Narzekać można jak się przegrało mecz na styku, a nie jak się dostało 4 gongi w pierwszej połowie. Atletico nas wczoraj zmiażdżyło i brawo dla nich tak się gra w piłkę, mieli głód dokładać kolejne bramki.
1
No ale, że Sortloth nie wbił na manite to jestem w szoku xD
2
Nie no czerwo będzie … ehhhh
0
@Kapitan hawk zwycięskiego strzeli Gerard Martin xd
0
Za co ten wolny, tam był jakiś faul niewidzialny? XD
4
Yamal co liczy, że typ mu karnego gwizdnie xDDDD
0
XDDDDDD nie wierzę
0
@Senstin no nie xD jaki problem, jak piłka jest przed Cubarsim w momencie odbicia od Lewego. To jest żałosne nawet jak na standardy hiszpańskich sędziów
1
Lewy nie był na spalonym i piłka odbija się do tyłu nie wymyśla na to nic grają na zwłokę
0
Cu Cu Cubarsi !!!! Remontada !!!!