Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ale urwał brawo Kacpi
1
No wcale nie taki mizerny ten Kazach
7
Dla RFEF nasze niezadowolenie i narzekanie na decyzje sędziowskie jest osiągnięciem ich celu, pewnie się cieszą, a jako, że to tylko jeden klub składa pozew i reszta ma to w dupie to nie ma na co liczyć, niemniej jednak trzeba poprzeć bo to co robią te pajace to jest poprostu smutny nieśmieszny żart i do hasioka ich wszystkich wyrzucić.
4
Cóż jak ktoś nie wierzy, że się uda to nie ma sensu myślę wychodzić na boisko lub oglądać meczu w TV. Szanse będą bliskie zeru co prawda, ale na tym między innymi polega kibicowanie i rywalizacja, że gra się do końca. Na pewno lepiej tak niż od razu skazać na porażkę i odpuścić.
0
No nie wiem czy takie spotkanie już nam się w tym sezonie nie przydarzy, bo już kilka takich było z Chelsea, druga połowa z PSG, pierwszy klasyk czy Sevilla. Przeciwnik nas miażdżył, a cały zespół nie istniał. A to przecież było teraz tylko Atletico które gra mega przeciętnie ten sezon. Niestety z taką organizacją gry w obronie liga mistrzów może nas w fazie pucharowej nieźle przeorać.
34
Ja nie wiem jakich oni potrzebowali analiz jak to było po pierwszej powtórce widać, że spalonego nie mogło być.
0
@Ryse
1. Elche - Osasuna 1/-2,5/2:0
2. Espanyol - Celta 1/+2,5/2:1
3. Getafe - Villareal 2/-2,5/0:1
4. Sevilla - Alaves X/-2,5/1:1
5. Real - Sociedad 1/+2,5/3:2
6. Oviedo - Bilbao 2/-2,5/0:2
7. Rayo - Atletico 2/+2,5/1:3
8. Levante - Valencia 2/+2,5/1:2
9. Mallorca - Betis 2/-2,5/0:1
10. Girona - Barcelona 2/+2,5/1:2
8
Zagraliśmy najgorszy mecz od dawna i narzekanie na decyzje sędziowskie, które zawsze są na niskim poziomie jest ostatnią rzeczą, na której powinniśmy się teraz skupić. Narzekać można jak się przegrało mecz na styku, a nie jak się dostało 4 gongi w pierwszej połowie. Atletico nas wczoraj zmiażdżyło i brawo dla nich tak się gra w piłkę, mieli głód dokładać kolejne bramki.
1
No ale, że Sortloth nie wbił na manite to jestem w szoku xD
2
Nie no czerwo będzie … ehhhh
0
@Kapitan hawk zwycięskiego strzeli Gerard Martin xd
0
Za co ten wolny, tam był jakiś faul niewidzialny? XD
4
Yamal co liczy, że typ mu karnego gwizdnie xDDDD
0
XDDDDDD nie wierzę
0
@Senstin no nie xD jaki problem, jak piłka jest przed Cubarsim w momencie odbicia od Lewego. To jest żałosne nawet jak na standardy hiszpańskich sędziów
1
Lewy nie był na spalonym i piłka odbija się do tyłu nie wymyśla na to nic grają na zwłokę
0
Cu Cu Cubarsi !!!! Remontada !!!!
0
Nie skomentuję tego …
2
No to Julek wyjaśnił hejterów xDDDD
2
To musiało się tak skończyć niestety, z taką obroną nikogo nie oszukamy, jak to wyremontujemy? Nie wiem
0
Przymierzył Greizmann, obrona w obłokach, gramy dalej trzeba się otrząsnąć
0
Chryste odwalił Boruca nie wierzę
0
Grubo się zaczyna, ale Kounde i Garcia są na posterunku
2
@Zieliq Dla mnie mój Psiak był jak członek rodziny i tak go traktowałem, byłem bardzo z Nią zżyty i ta strata jest dla mnie najgorszym i najboleśniejszym momentem mojego życia. Także jak najbardziej poważnie, nie jest to porównanie tylko od razu mi się przypomniała ta historia, jeżdżenie na operację itd. i postanowiłem się podzielić. Tyle jak ci się nie podoba to nie mamy o czym rozmawiać. A wsparcie również okazałem na końcu wypowiedzi, także uważam, że przy tak poważnym poście nie na miejscu jest czepiać się mojej historii.
8
Simeone ty farciarzu, bez Pedrito, bez Raphinhi i u siebie, lepszego scenariusza nie mogłeś sobie wyśnić, ale nic bardziej mylnego bo dzisiaj wylosował się rekin, a nie płotka, dzisiaj Olmo techniczny, a nie połamany, dzisiaj Eryczek postraszy z główki i Metropolitano spłonie.
10
A gdyby tak na Stegena mówić Neuer przez pół roku? XD
1
@Karol145 Miałem podobną sytuację z moją psinką 2 lata temu. Dopadł ją rak w wieku 13 lat. Dwa razy operowana, ale że rak był złośliwy to odrastał i rozrastał się, ostatecznie trzeba było uśpić i się pożegnać, a była moim przyjacielem i członkiem rodziny także wiem co czujesz. Trzymaj się cała la rambla jest z Tobą.
0
Liverpoolowi widzę pół miliarda nie starczy, żeby stworzyć ekipę na lata i szastają dalej, chociaż trzeba też brać poprawkę, że jak w plotce jest mowa o 80 bańkach to scousersi w rzeczywistości myślą o połowie tego pewnie. Ostatecznie jakby to była prawda to dla nas dobry deal jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny, a i Pana Żula żegnałbym z lekką łezką w oczach bo parę fenomenalnych momentów nam zapewnił.
27
Co ty dużo mówić, fakty. Hansi zaorał i to z klasą.
4
Najważniejsze, że zauważył problem i podjął działanie, większość ludzi gnije w tym przez większość życia i nie wiedzą do kogo się zwrócić ze swoim problemem i jak z tego wyjść. Zdrówka Araujo fajnie, że wróciłeś do siebie.