Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co te Elche kopiuje naszą obronę? XD Brawo Yamalek
0
Atmosferka jest
0
@GM90 na canalu grają, więc nie trudno się domyślić ;)
0
Panowie, ładujcie dzisiaj z daleka Pieniek z pewnością nie omieszka czegoś wpuścić.
5
Iñaki ty się szykuj na szturm dzisiaj chłopaku xD
7
I prawidłowo, a kim oni są, żeby nam w dokumentację patrzeć? Odpowiednie organy ok, ale nie madryle. Litości …
1
Szybko poszło xd
11
Super się patrzy na jego rozwój u nas, już teraz jeden z lepszych ofensywnych pomocników na świecie. Jak załadował pierwszego gola Kurtuła był w szoku. Ferminator i Pedri to nasza pomoc na lata.
19
Teraz Trubin będzie musiał na bernabeu władować xd Mou już zakasa rękawy :D
1
Nie umniejszając Bombelkowi to tak Raphinha mógł spokojnie dostać pierwsze miejsce i nikt nie mógłby na to narzekać bo jego sezon by się zwyczajnie obronił. Natomiast ta nagroda obecnie nie jest wiele warta, więc nie ma co rozpamiętywać dla mnie i dla wielu na całym świecie byłeś wtedy najlepszy i nigdy o tym nie zapomnimy i to myślę liczy się najbardziej.
16
Witamy i powodzenia, przydałby się dobry napastnik.
0
@Ryse
1. Espanyol - Alaves 1/-2,5/2:0
2. Oviedo - Girona 2/+2,5/1:2
3. Osasuna - Villareal 2/+2,5/1:3
4. Levante - Atletico 2/-2,5/0:1
5. Elche - Barcelona 2/+2,5/1:2
6. Real - Rayo 1/+2,5/3:1
7. Betis - Valencia 1/-2,5/2:0
8. Getafe - Celta X/-2,5/1:1
9. Bilbao - Sociedad 2/+2,5/2:3
10. Mallorca - Sevilla 2/+2,5/1:2
0
Mbappé: To nie kwestia jakości ani taktyki, to kwestia, by mieć więcej chęci niż przeciwnik.
Hmmm fajne wnioski jak na połowę sezonu i walkę o awans do top 8 ligi mistrzów. Ciekawe jak na to wpadli? I czy liga mistrzów nie stała się dla nich „zbyt mało istotnym trofeum” by się starać.
2
Może obrona tragiczna bo w top 8 najwięcej wpuściliśmy, ale za to w strzelonych na drugim miejscu razem z potężnym Bayernem i tylko gol za Arsenalem.
22
W zeszłym roku: „Raphinhaaaaa Raphinhaaaa” w tym roku „Truuuuuuuubin”
0
Truuuuuuubin ahahhahahahhaha
0
Piękne obrazki z Lizbony xd
0
Brawo Sporting jesteście w porządku
0
Rashford ma etat na wolne na stałe
1
Inter i PSG już wypchnięte, jeszcze mierdy zostały
5
UEFA nam spłaca długi za faul Dumfriesa taka prawda
0
Karny prawidłowy bo Negreira dostał przelew nie rozumiem zdziwienia xd
2
To ładny karny xDDDDD
0
Ten real to nie zasługuje na tego genialnego żółwia
0
Yamal hahahah i przed madrycioków wskakujemy pięknie
1
Jose to król xDDDD
0
Jeeeeeeeest Robercik jedziemy
1
Mam flashbacki z Sociedad powoli xD
0
W grze jesteśmy mimo wszystko tylko trzeba się wsiąść w garść po przerwie, wszyscy nam robią przysługę oprócz City, aż żal nie skorzystać i wbić przed real.
0
Syn Henryka mógł nam zgasić światło, nieprawdopodobne