0

Co te Elche kopiuje naszą obronę? XD Brawo Yamalek

0

Atmosferka jest

0

@GM90 na canalu grają, więc nie trudno się domyślić ;)

0

Panowie, ładujcie dzisiaj z daleka Pieniek z pewnością nie omieszka czegoś wpuścić.

5

Iñaki ty się szykuj na szturm dzisiaj chłopaku xD

7

I prawidłowo, a kim oni są, żeby nam w dokumentację patrzeć? Odpowiednie organy ok, ale nie madryle. Litości …

1

Szybko poszło xd

11

Super się patrzy na jego rozwój u nas, już teraz jeden z lepszych ofensywnych pomocników na świecie. Jak załadował pierwszego gola Kurtuła był w szoku. Ferminator i Pedri to nasza pomoc na lata.

19

Teraz Trubin będzie musiał na bernabeu władować xd Mou już zakasa rękawy :D

1

Nie umniejszając Bombelkowi to tak Raphinha mógł spokojnie dostać pierwsze miejsce i nikt nie mógłby na to narzekać bo jego sezon by się zwyczajnie obronił. Natomiast ta nagroda obecnie nie jest wiele warta, więc nie ma co rozpamiętywać dla mnie i dla wielu na całym świecie byłeś wtedy najlepszy i nigdy o tym nie zapomnimy i to myślę liczy się najbardziej.

16

Witamy i powodzenia, przydałby się dobry napastnik.

0

@Ryse
1. Espanyol - Alaves 1/-2,5/2:0
2. Oviedo - Girona 2/+2,5/1:2
3. Osasuna - Villareal 2/+2,5/1:3
4. Levante - Atletico 2/-2,5/0:1
5. Elche - Barcelona 2/+2,5/1:2
6. Real - Rayo 1/+2,5/3:1
7. Betis - Valencia 1/-2,5/2:0
8. Getafe - Celta X/-2,5/1:1
9. Bilbao - Sociedad 2/+2,5/2:3
10. Mallorca - Sevilla 2/+2,5/1:2

0

Mbappé: To nie kwestia jakości ani taktyki, to kwestia, by mieć więcej chęci niż przeciwnik.
Hmmm fajne wnioski jak na połowę sezonu i walkę o awans do top 8 ligi mistrzów. Ciekawe jak na to wpadli? I czy liga mistrzów nie stała się dla nich „zbyt mało istotnym trofeum” by się starać.

2

Może obrona tragiczna bo w top 8 najwięcej wpuściliśmy, ale za to w strzelonych na drugim miejscu razem z potężnym Bayernem i tylko gol za Arsenalem.

22

W zeszłym roku: „Raphinhaaaaa Raphinhaaaa” w tym roku „Truuuuuuuubin”

0

Truuuuuuubin ahahhahahahhaha

0

Piękne obrazki z Lizbony xd

0

Brawo Sporting jesteście w porządku

0

Rashford ma etat na wolne na stałe

1

Inter i PSG już wypchnięte, jeszcze mierdy zostały

5

UEFA nam spłaca długi za faul Dumfriesa taka prawda

0

Karny prawidłowy bo Negreira dostał przelew nie rozumiem zdziwienia xd

2

To ładny karny xDDDDD

0

Ten real to nie zasługuje na tego genialnego żółwia

0

Yamal hahahah i przed madrycioków wskakujemy pięknie

1

Jose to król xDDDD

0

Jeeeeeeeest Robercik jedziemy

1

Mam flashbacki z Sociedad powoli xD

0

W grze jesteśmy mimo wszystko tylko trzeba się wsiąść w garść po przerwie, wszyscy nam robią przysługę oprócz City, aż żal nie skorzystać i wbić przed real.

0

Syn Henryka mógł nam zgasić światło, nieprawdopodobne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?