Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu my gramy jakbyśmy bronili prowadzenia w tym meczu? XD
0
Cubarsi na posterunku
1
Ci zamiast się na niego rzucić to się odsuwali, żeby miał bardziej odsłoniętą bramkę xD
0
Aha xDDDDDDD no teraz to pajacerka zwykła
0
No wreszcie, brawo Rashy robimy ich teraz i madrylom zrzednie mina
10
Robert zajebisty strzał Ten mecz to jest nieśmieszny żart i tyle
0
Hattrick Olmo normalnie
0
Zaniemówiłem w tym momencie xd
0
Giniemy od własnej broni dzisiaj
0
Klasycznie remontada będzie
0
Przecież to Negreira podawał to musi być spalony xD
1
Teraz będą dorabiać stopę Kounde jak Lewemu xD
1
Kounde jak pięknie przepuścił jak do swojego xD
1
Yamalek dzisiaj prima sort jak na razie poda, minie. To się podoba
3
Szkoda, że faul ładna brama by była no nic jedziemy dalej
0
Feeeeeeerminator brawo
0
Chyba bym wolał Rashforda zamiast Fermina na skrzydle, ale zobaczymy jak to wyjdzie. Trzeba wygrać, żeby nie dać mierdom nadzieji.
2
@Eklerek Arteta stara się jak może, żeby liga była ciekawsza, to reszta daje ciała xD
3
Ciężki mecz się szykuje bez Raphy, ale dobrze, że na siłę nie ryzykujemy jego zdrowiem i dłuższą absencją. Także dobra decyzja.
1
Sels parada życia normalnie
18
Piękne słowa Hansiego, mamy wielkie szczęście, że został naszym trenerem i oby jak najdłużej nim pozostał.
0
Twarożek wariat metr przed karnym widział xd
0
Emocje tutaj jakby to był conajmniej Yamal, a przecież chłopak ledwo co murawę powąchał i za wiele nawet nie pokazał. Chce to idzie i tyle taki jest ten sport nie on pierwszy i nie ostatni.
1
United co zaskoczyło w drugiej mogło być luźne 5:0 spokojnie w tym meczu
0
Carrick rewanż na Guardioli za 2009 i 2011 xd
3
Uśmiechnięty SAF bezcenne dawno nie było xD
2
United zasłużenie City tragedia
1
To musiało wpaść xd
3
Casemiro jaki placek hahaha
1
@Eklerek Sesko by murawy nie powąchał xD