0

Czemu my gramy jakbyśmy bronili prowadzenia w tym meczu? XD

0

Cubarsi na posterunku

1

Ci zamiast się na niego rzucić to się odsuwali, żeby miał bardziej odsłoniętą bramkę xD

0

Aha xDDDDDDD no teraz to pajacerka zwykła

0

No wreszcie, brawo Rashy robimy ich teraz i madrylom zrzednie mina

10

Robert zajebisty strzał Ten mecz to jest nieśmieszny żart i tyle

0

Hattrick Olmo normalnie

0

Zaniemówiłem w tym momencie xd

0

Giniemy od własnej broni dzisiaj

0

Klasycznie remontada będzie

0

Przecież to Negreira podawał to musi być spalony xD

1

Teraz będą dorabiać stopę Kounde jak Lewemu xD

1

Kounde jak pięknie przepuścił jak do swojego xD

1

Yamalek dzisiaj prima sort jak na razie poda, minie. To się podoba

3

Szkoda, że faul ładna brama by była no nic jedziemy dalej

0

Feeeeeeerminator brawo

0

Chyba bym wolał Rashforda zamiast Fermina na skrzydle, ale zobaczymy jak to wyjdzie. Trzeba wygrać, żeby nie dać mierdom nadzieji.

2

@Eklerek Arteta stara się jak może, żeby liga była ciekawsza, to reszta daje ciała xD

3

Ciężki mecz się szykuje bez Raphy, ale dobrze, że na siłę nie ryzykujemy jego zdrowiem i dłuższą absencją. Także dobra decyzja.

1

Sels parada życia normalnie

18

Piękne słowa Hansiego, mamy wielkie szczęście, że został naszym trenerem i oby jak najdłużej nim pozostał.

0

Twarożek wariat metr przed karnym widział xd

0

Emocje tutaj jakby to był conajmniej Yamal, a przecież chłopak ledwo co murawę powąchał i za wiele nawet nie pokazał. Chce to idzie i tyle taki jest ten sport nie on pierwszy i nie ostatni.

1

United co zaskoczyło w drugiej mogło być luźne 5:0 spokojnie w tym meczu

0

Carrick rewanż na Guardioli za 2009 i 2011 xd

3

Uśmiechnięty SAF bezcenne dawno nie było xD

2

United zasłużenie City tragedia

1

To musiało wpaść xd

3

Casemiro jaki placek hahaha

1

@Eklerek Sesko by murawy nie powąchał xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?