Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Yamal tłumaczy młodemu, że bandaże na dłoni to podstawa
1
@gumaz woda mineralna i paluszki na bogato :D
0
Coś słabo się Ronald modlił jak nawet na Oviedo nie ma wyjściowego przy słabej formie Cuby.
18
Oviedo u siebie to już musi być spokojny mecz, różne rzeczy się już działy w tym sezonie, ale bez jaj xD oby dobry mecz Maldiniego i Cancelo. Powodzenia panowie.
0
Tonali wszedł jak w masełko genialnym dryblingiem, jednak Dibu Martinez okazał się zaporą nie do pokonania
3
Nie zależało mu na grze w klubie ponad wszystko, więc nie żałuję. Powodzenia.
0
@kamyk_23 Ja tylko książkę czytałem, a film podobno zakazany w każdym kraju czy jakoś tak.
0
Współczuję jutro United. Jak wygrają to pomogą City, a jak przegrają to pomogą Liverpoolowi i ich nie wyprzedzą xD
0
Sceny na Vitality stadium
0
Evanilson co uratował posadkę Slotowi.
1
Van dijk odkupuje winy, będzie ciekawie w drugiej
1
@FcPortoFan1999 w takim wypadku w pełni usprawiedliwione
0
Van dijk zrobił wszystko co można było by Bournemouth strzeliło gola.
0
Wniosek jest prosty Bodo > Wolverhampton
3
Tebas tak chciał wszystkim wyrównać szanse, że zaorał tą ligę w cholerę. Kiedyś postrach w europejskich pucharach, teraz chłopcy do bicia. Taka premier League to już odjechała tak, że zmiany są nieodwracalne.
10
Zwyczajnie nas nie stać i po co jakieś historyjki wymyślać xd
0
Nawet lepiej jakby go Arsenal szybko zgarnął i byłby spokój z tymi nierealnymi doniesieniami.
2
Takich zrobił z nich pół zawodników, że każdy w zeszłym sezonie zaliczył progres względem tego co było za Xaviego. Już nie mówię, że Raphinha zaliczył sezon z życia i był najlepszym piłkarzem świata, a wypychany przez wszystkich Eric stał się wielozadaniowym żołnierzem. Przy tak ograniczonych możliwościach kadrowych inni trenerzy złożyli by broń po kilku miesiącach, a tymczasem Flick zdobywa trofea do gabloty. Tomaszewski jak zwykle gada głupoty, które nie mają żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości byle było o nim głośno. Każdy Cule chce by Hansi był z nami jak najdłużej, a jak będzie trzeba się pożegnać to będzie to życzliwe pożegnanie.
1
@Ryse
1. Levante - Elche 1/+2,5/2:1
2. Vallecano - Osasuna X/-2,5/1:1
3. Valencia - Espanyol 2/-2,5/0:1
4. Sevilla - Bilbao 2/+2,5/1:2
5. Villareal - Real X/+2,5/2:2
6. Atletico - Mallorca 1/-2,5/2:0
7. Barcelona - Oviedo 1/+2,5/3:1
8. Sociedad - Celta 1/-2,5/2:0
9. Alaves - Betis 2/+2,5/1:2
10. Girona - Getafe X/-2,5/1:1
1
@Andi18 z naszą obroną praktycznie każdy stanowi dla nas zagrożenie. Całe szczęście, że gramy na własnym podwórku, a nie u nich bo tam to by było lotto totalne.
19
Tak naprawdę mamy chyba teraz najluźniejszy kalendarz i najsłabszych rywali, więc jak miała ta kontuzja się wydarzyć to teraz jeszcze jakoś przeżyjemy, choć i tak będziemy bardzo tęsknić i cierpieć bez niego.
2
W obronie niestety 3 pachołków nie myślących i Eric. Na Kopenhagę będzie trzeba przesunąć go do środka pola. Będzie ciekawie.
2
ale nam się pomoc skróciła na Kopenhage cholera
0
Brawo Robercik ciśniemy po top 8
7
bez względu na wynik już to przegraliśmy tak naprawde ...
1
najgorszy możliwy scenariusz się ziścił oby nic poważnego Pedrito
1
Ale, że się nie wstydzili pokazać, że ręka na spalonym to ich podziwiam xD
0
Fermin ładuj z daleka po trzeciego bo z bliska im to nie wpadnie dzisiaj
1
Lewy czyta la ramble to i samobója walnął w zamian xd
1
rzuty rożne nas niszczą ajajaj