0

Yamal tłumaczy młodemu, że bandaże na dłoni to podstawa

1

@gumaz woda mineralna i paluszki na bogato :D

0

Coś słabo się Ronald modlił jak nawet na Oviedo nie ma wyjściowego przy słabej formie Cuby.

18

Oviedo u siebie to już musi być spokojny mecz, różne rzeczy się już działy w tym sezonie, ale bez jaj xD oby dobry mecz Maldiniego i Cancelo. Powodzenia panowie.

0

Tonali wszedł jak w masełko genialnym dryblingiem, jednak Dibu Martinez okazał się zaporą nie do pokonania

3

Nie zależało mu na grze w klubie ponad wszystko, więc nie żałuję. Powodzenia.

0

@kamyk_23 Ja tylko książkę czytałem, a film podobno zakazany w każdym kraju czy jakoś tak.

0

Współczuję jutro United. Jak wygrają to pomogą City, a jak przegrają to pomogą Liverpoolowi i ich nie wyprzedzą xD

0

Sceny na Vitality stadium

0

Evanilson co uratował posadkę Slotowi.

1

Van dijk odkupuje winy, będzie ciekawie w drugiej

1

@FcPortoFan1999 w takim wypadku w pełni usprawiedliwione

0

Van dijk zrobił wszystko co można było by Bournemouth strzeliło gola.

0

Wniosek jest prosty Bodo > Wolverhampton

3

Tebas tak chciał wszystkim wyrównać szanse, że zaorał tą ligę w cholerę. Kiedyś postrach w europejskich pucharach, teraz chłopcy do bicia. Taka premier League to już odjechała tak, że zmiany są nieodwracalne.

10

Zwyczajnie nas nie stać i po co jakieś historyjki wymyślać xd

0

Nawet lepiej jakby go Arsenal szybko zgarnął i byłby spokój z tymi nierealnymi doniesieniami.

2

Takich zrobił z nich pół zawodników, że każdy w zeszłym sezonie zaliczył progres względem tego co było za Xaviego. Już nie mówię, że Raphinha zaliczył sezon z życia i był najlepszym piłkarzem świata, a wypychany przez wszystkich Eric stał się wielozadaniowym żołnierzem. Przy tak ograniczonych możliwościach kadrowych inni trenerzy złożyli by broń po kilku miesiącach, a tymczasem Flick zdobywa trofea do gabloty. Tomaszewski jak zwykle gada głupoty, które nie mają żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości byle było o nim głośno. Każdy Cule chce by Hansi był z nami jak najdłużej, a jak będzie trzeba się pożegnać to będzie to życzliwe pożegnanie.

1

@Ryse
1. Levante - Elche 1/+2,5/2:1
2. Vallecano - Osasuna X/-2,5/1:1
3. Valencia - Espanyol 2/-2,5/0:1
4. Sevilla - Bilbao 2/+2,5/1:2
5. Villareal - Real X/+2,5/2:2
6. Atletico - Mallorca 1/-2,5/2:0
7. Barcelona - Oviedo 1/+2,5/3:1
8. Sociedad - Celta 1/-2,5/2:0
9. Alaves - Betis 2/+2,5/1:2
10. Girona - Getafe X/-2,5/1:1

1

@Andi18 z naszą obroną praktycznie każdy stanowi dla nas zagrożenie. Całe szczęście, że gramy na własnym podwórku, a nie u nich bo tam to by było lotto totalne.

19

Tak naprawdę mamy chyba teraz najluźniejszy kalendarz i najsłabszych rywali, więc jak miała ta kontuzja się wydarzyć to teraz jeszcze jakoś przeżyjemy, choć i tak będziemy bardzo tęsknić i cierpieć bez niego.

2

W obronie niestety 3 pachołków nie myślących i Eric. Na Kopenhagę będzie trzeba przesunąć go do środka pola. Będzie ciekawie.

2

ale nam się pomoc skróciła na Kopenhage cholera

0

Brawo Robercik ciśniemy po top 8

7

bez względu na wynik już to przegraliśmy tak naprawde ...

1

najgorszy możliwy scenariusz się ziścił oby nic poważnego Pedrito

1

Ale, że się nie wstydzili pokazać, że ręka na spalonym to ich podziwiam xD

0

Fermin ładuj z daleka po trzeciego bo z bliska im to nie wpadnie dzisiaj

1

Lewy czyta la ramble to i samobója walnął w zamian xd

1

rzuty rożne nas niszczą ajajaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?